Results 1 to 21 of 3796

Thread: Plangeri si reclamatii

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    Banned
    Join Date
    May 2009
    Location
    w/o cocalaro-manelisti.
    Posts
    4,274
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Lexus, eu am prostul obicei sa argumentez afirmatiile mele cu link pe forum. Acum ezit deoarece incerc sa fac apel la bunul simt si retinere in ceea ce te priveste pe tine si pe alti colegi forumisti activi la acuzatii aici. Au fost postari scarboase la adresa moderatorilor stelisti si useri etc ... am citit ...

    De ce nu vrei sa terminam aici ?
    Vrei link-uri? Eu, cat ai lipsit, am tot postat links...da' m-am saturat sa tot postez si sa fie sterse de ulysses si mai mult decat atata sa fiu si sanctionat pentru ca "am indraznit" sa-l critic...

    Au spus mai multi, in ultimele zile: de ce nu se deschide un topic unde sa nu poata ulysses sa editeze si sa stearga dupa bunul plac, topic in care sa putem posta abuzurile lui?

    Si bineinteles, sa nu fie permise provocarile si trolling-ul "protejatilor" lui care deturneaza mereu thread-ul de la discutia initala.

    Eu unul, nu am postat nimic scarbos la adresa nici unui moderator si cu toate astea am colectat puncte date GRATUIT si cu darnicie de ulysses si ai lui...de aia am evitat sa postez cateva zile, cand au inceput astia sa se injure pe forum.

    Greselile unora, care nu reprezinta userii normali, nu-l absolv pe ulysses de vina.

    Ma opresc aici...stiu din experienta zilelor trecute (vezi multele puncte acumulate) ca daca mai insist urmeaza o ploaie de chiar daca nu insult pe nimeni si vorbesc civilizat.


    ------------------------------------------------

    L.E.

    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Sergiu, e adevarat dar nu conteaza critica usoara ... munca e munca deci trebuie respectata
    Eu zic ca gresesti fundamental: munca cinstita si de calitate trebuie respectata, e adevarat, dar cand "munca" aia este de prosta calitate facuta intentionat si cu rea-vointa, trebuie ca cineva sa se sesizeze si sa se ia masuri...pentru "munca" de astfel de calitate unii isi pierd job-urile, altii ajung chiar si in inchisoare in viata reala.
    Last edited by Lexus.; 9th August 2009 at 01:10.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •