Page 55 of 176 FirstFirst ... 545535455565765105155 ... LastLast
Results 1,135 to 1,155 of 3684

Thread: Plangeri si reclamatii

  1. #1135
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    HINGHI - mergi cam departe. Cateodata ma distreaza prostia in cantitate suficienta. Pacat ca nu aveti un serviciu de deratizare.

  2. #1136
    Banned
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    431
    Reputatie
    0
    Cu un serviciu de deratizare scapam de anumiti sobolani postaci. Sa nu-mi spui ca esti si pesedist?

  3. #1137
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    RAZVANE- nu sunt psd-ist. Sunt fan Udrea. As vrea s-o duc pe centura si sa scot ceva bani . Desi este cam obosita.

  4. #1138
    Banned
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    431
    Reputatie
    0
    Nici tu nu mai stii ce esti. Dubla personalitate...

  5. #1139
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Poate ca ai dreptate. Dar nu mai incerca sa ma provoci. A spus ceva ESS - "nu incercati sa-l provocati ca nu se termina bine".
    Cred ca, in fond, nu avem nimic de disputat. Sa revenim la un ton civilizat.

    ps. cine spune ca 66.000 postari sunt copy-past spune o o aberatie. Consulta-l pe Vadim. El stie cam totul despre cele 66.000.

  6. #1140
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Si o ultima remarca- stiu bine cine sunt!

  7. #1141
    Banned
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    431
    Reputatie
    0
    I-auzi...nu se termina bine? Scoti pistolul cu bilute sau ai unul in imaginatia ta

  8. #1142
    Banned
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    431
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    Si o ultima remarca- stiu bine cine sunt!
    Esti un postac

  9. #1143
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Nu cred c-ai inteles nimic.

  10. #1144
    Banned
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    431
    Reputatie
    0
    Scuze tu esti un potac de genul copy/paste.

  11. #1145
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Pistolul nu e cu "bilute". Cred ca stii ca oricare din noi are la el asa ceva.

  12. #1146
    Banned
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    431
    Reputatie
    0
    Esti foarte periculos. Impusti cai verzi cand intri in transa.

  13. #1147
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Razvane, salut. Mai vorbim IERI.

  14. #1148
    Banned
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    431
    Reputatie
    0
    Sa dea Domnu' sa nu te mai vad pe forum. Uita-te la Duba si o sa-ti vezi viitorul.

  15. #1149
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,899
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    "Tratamentul pe care il aplica moderatorii de pe forumul onlinesport userilor de acolo esteunul descriminatoriu. Daca ai curajul sa combati pe unii moderatori esti banat fara nici un argument. ATENTIE!"
    Asta este ceva banal, mai nasol e cand esti vanat si tratat total discriminatoriu fata de altii care fac la fel sau mai rau, te obisnuiesti tu!

    Quote Originally Posted by Dario View Post
    Eu zic sa-i dati pace, cat timp nu jigneste este totul ok .
    Este ok si sa fie jignit atat timp cat e in masa, nu doar de vreo 2-3 ce s-ar fi gasit mai "destepti".

    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    Cred ca, in fond, nu avem nimic de disputat. Sa revenim la un ton civilizat.
    Nu poti sa fii de regula civilizat pe un forum pe care toleranta pentru opinii divergente este mica.
    In apararea acestui forum as zice ca asa e mai pe oricare alt forum, just human nature.
    Last edited by Johnny D; 27th May 2014 at 22:06.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #1150
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,899
    Reputatie
    0
    Eu unul ma mir cum de nu l-a trimis la origini inca pe Razvan Creator la cate jigniri i-a adus doar pe ultimele pagini.
    Probabil a facut-o in trecut si totusi s-a abtinut in ultimele postari in ciuda jignirilor garla fara provocare recenta.
    Oricum iti trebuie control destul de bun pentru asa ceva, eu unul nu l-as avea, cei care jignesc ca si raspuns la un subiect oricare ar fi acesta chiar si articole copy/paste, in principiu isi jignesc propria conditie de om, adica de fiinta cu pretentii la ratiune, nu neaparat rationala.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #1151
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    "Eu unul ma mir cum de nu l-a trimis la origini inca pe Razvan Creator la cate jigniri i-a adus doar pe ultimele pagini."

    Nu am facut-o nici acum, nici in trecut.

    Cat despre conditia de om, adica cum bine spui "fiinta cu pretentii de ratiune" cred ca ceri prea mult. Omul este foarte departe de asa ceva. Si, din pacate, sunt foarte multi ca el pe OLS.

  18. #1152
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    Paul, trebuie sa incetezi sa te certi cu toti fara motiv. Si cand spun fara motiv ma refer la faptul ca nu merita niciun motiv.

    Unii se cearta pe forum doar din inertie si nu trebuie luati in serios nici macar bagati in seama
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  19. #1153
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Pariziene, te rog mai citeste odata, cu atentie, postarea lui Johnny si poate ca ai sa reforulezi postarea ta. Care, sincer, este cam incoerenta. Cand este atacat in haita nu poti sa stai impasibil. Decat daca esti deja mort.

  20. #1154
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    Citeste tu mai bine ce am scris. Sunt de accord cu tine si Johnny si doar te sfatuiesc sa nu mai dai curs la astfel de dialoguri.
    Te doare ca te ataca cutare si cutare? Te doare ca nu au dreptate cei care procedeaza asa?
    Ei bine atunci pune pe lista ignore.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  21. #1155
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Ok. Esti singurul moderator de aici care l-a banat pe un alt moderator ( chiar nu-mi aduc aminte numele aluia). Acolo nu mai era vorba de "dialoguri" ci de insulte ordinare. Chiar crezi ca este normal sa accept astfel de situatii? Nu crezi ca intre voi, moderatorii, ar trebui sa stabiliti niste reguli minime in raport cu userii care nu pot riposta ? Multi dintre voi calca in picioare regulamentul in fiecare zi fara nicio consecinta.

    Noapte buna!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •