Page 5 of 176 FirstFirst ... 345671555105 ... LastLast
Results 85 to 105 of 3684

Thread: Plangeri si reclamatii

  1. #85
    Banned
    Join Date
    May 2009
    Location
    w/o cocalaro-manelisti.
    Posts
    4,274
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Lexus, eu am prostul obicei sa argumentez afirmatiile mele cu link pe forum. Acum ezit deoarece incerc sa fac apel la bunul simt si retinere in ceea ce te priveste pe tine si pe alti colegi forumisti activi la acuzatii aici. Au fost postari scarboase la adresa moderatorilor stelisti si useri etc ... am citit ...

    De ce nu vrei sa terminam aici ?
    Vrei link-uri? Eu, cat ai lipsit, am tot postat links...da' m-am saturat sa tot postez si sa fie sterse de ulysses si mai mult decat atata sa fiu si sanctionat pentru ca "am indraznit" sa-l critic...

    Au spus mai multi, in ultimele zile: de ce nu se deschide un topic unde sa nu poata ulysses sa editeze si sa stearga dupa bunul plac, topic in care sa putem posta abuzurile lui?

    Si bineinteles, sa nu fie permise provocarile si trolling-ul "protejatilor" lui care deturneaza mereu thread-ul de la discutia initala.

    Eu unul, nu am postat nimic scarbos la adresa nici unui moderator si cu toate astea am colectat puncte date GRATUIT si cu darnicie de ulysses si ai lui...de aia am evitat sa postez cateva zile, cand au inceput astia sa se injure pe forum.

    Greselile unora, care nu reprezinta userii normali, nu-l absolv pe ulysses de vina.

    Ma opresc aici...stiu din experienta zilelor trecute (vezi multele puncte acumulate) ca daca mai insist urmeaza o ploaie de chiar daca nu insult pe nimeni si vorbesc civilizat.


    ------------------------------------------------

    L.E.

    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Sergiu, e adevarat dar nu conteaza critica usoara ... munca e munca deci trebuie respectata
    Eu zic ca gresesti fundamental: munca cinstita si de calitate trebuie respectata, e adevarat, dar cand "munca" aia este de prosta calitate facuta intentionat si cu rea-vointa, trebuie ca cineva sa se sesizeze si sa se ia masuri...pentru "munca" de astfel de calitate unii isi pierd job-urile, altii ajung chiar si in inchisoare in viata reala.
    Last edited by Lexus.; 9th August 2009 at 02:10.

  2. #86
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,741
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lexus. View Post
    Eu unul, nu am postat nimic scarbos la adresa nici unui moderator.
    ... de asta vreau sa terminam aici
    Am citit ce ai scris acum ceva timp la adresa unui moderator timisorean apoi am intervenit acolo etc etc ...

    Forumul asta nu are probleme, cativa useri au probleme cu forumul asta.
    Asa e mai corect exprimat romaneste

    Daca ma cititi bine nu o sa aveti probleme pe acest site ... suna pretentios dar este adevarat

    Incetati cu atacuri la persoana.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  3. #87
    Banned
    Join Date
    May 2009
    Location
    w/o cocalaro-manelisti.
    Posts
    4,274
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    ... de asta vreau sa terminam aici
    Am citit ce ai scris acum ceva timp la adresa unui moderator timisorean apoi am intervenit acolo etc etc ...
    Aia a fost de mult cand abia intrasem pe forum, a trecut, nu s-a mai repetat, am inteles ce trebuie facut si ce nu trebuie facut...

    In ultima vreme ma rezum la RP si daca abuzurile lui ulysses vor continua le voi da link aici si atat, fara comentarii si aprecieri personale...in speranta ca asa se va curatii forumul asta.

    Sper ca revenirea ta sa pre-intampine abuzurile de pe Administrativ si, indiferent ca se vor lua masuri sau nu in urma plangerilor userilor, macar sa nu mai fie sterse abuziv reclamatiile de catre cei ce sunt in culpa.

  4. #88
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Forumul asta nu are probleme, cativa useri au probleme cu forumul asta.
    Intotdeauna am admirat strutul, e o pasare care nu va muri vreodata din cauza stresului
    Delaparis, daca cineva are o problema si si se face ca nu o vede, asta nu inseamna ca nu exista
    Noapte buna!

  5. #89
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Ca incerci sa-ti depasesti propriile limite, in cazul de fata nu-i o scuza ci o vina.fiindca devii in fiecare zi mai rigid, mai veninos,iti construiesti identitatea in functie de bucuria obtinuta prin incercarile repetate de invinuire a celorlalti. Si cat timp vei continua sa distrugi barierele dintre permis si interzis, dintre legitim si abuziv si vei face o fiesta din orice scandal, nu vei avea credibilitate decat pentru cei 2-3 camarazi in ale spectacolului sustinuti indeaproape de clonele lor.
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  6. #90
    Doctor Honoris J.Bond's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    5,918
    Reputatie
    1
    Mult zgomot pentru nimic.

    Doar a mai crescut putin traficul pe forumul lui Vadim.

  7. #91
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by J.Bond View Post
    Mult zgomot pentru nimic.

    Doar a mai crescut putin traficul pe forumul lui Vadim.

    Bine spus 'mult zgomot pentru nimic'. Moderatorii sunt, in general, la fel de subiectivi si dau avertismente dupa apartenenta la o echipa sau alta a userului.
    Astazi, de exemplu, Detenshi, un rapidist adevarat, dar un moderator de toata jena, le-a acordat 0 puncte lui Atiase si Des Esseintes pentru jigniri made in Giulesti. Au continuat sa jigneasca, si, bineintes, s-a facut ca nu observa reporturile. Oare de ce mai exista posibilitatea de a raporta?

    Propun ca acei moderatori care nu sanctioneaza reporturile sa nu mai poata modera. Daca pe thrend-uri e posibil sa nu observe jignirile, pe report este f. usor de vazut si, implicit, sanctionat.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  8. #92
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1

    Exclamation Schimbati moderatorii incompetenti !!!

    Quote Originally Posted by Cristian
    Dear Rossi,

    You have received an infraction at OnlineSport Forum.

    Reason: Jigniri conform Regulament punctul 6.8 litera c
    -------
    ...
    -------

    This infraction is worth 20 point(s) and may result in restricted access until it expires. Serious infractions will never expire.

    Original Post:
    https://forum.onlinesport.ro/showthread.php?p=2706809
    Quote Originally Posted by Doctor_Satan View Post
    Eu sunt anti-Steaua, dar daca ei vor fi exclusi din Europa,
    atunci bozgorii ar trebui desfiintati si toti care au fost la ei pe stadion sa fie bagati la puscarie.
    Apropos ... bozgorii ce pedeapsa au primit ?
    All the best,
    OnlineSport Forum

    Bah tentativa de moderator ce esti , daca mie mi-ai inventat 20 de puncte ,
    lui Doctor_Satan de ce nu i-ai dat tot 20 de puncte penalizare ?
    Aaaaaa e fan Moloz Galati ca si tine ?!
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  9. #93
    ^ Black_Mamba's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    3,429
    Reputatie
    1
    Mostră de moderare.Pe cuvânt...parcă se fac intentionat astfel de greșeli (!).
    “Eu mi-am [U][COLOR="Red"]riscat libertatea[/COLOR][/U] pentru Steaua, dar acum dacă o fac, [I]nu mă mai prind ei în viața lor[/I], fac totul ca la serviciul de spionaj.[B]Suporterii nu știu câți bani m-a costat pe mine, [U][COLOR="Blue"]m-a costat mulți bani ca să fie Steaua campioană, milioane![/COLOR][/U] [/B]" ...autodenunțul [B]stelistului suprem [/B] din 04.03.2009

  10. #94
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Rossi View Post
    Bah tentativa de moderator ce esti , daca mie mi-ai inventat 20 de puncte ,
    lui Doctor_Satan de ce nu i-ai dat tot 20 de puncte penalizare ?
    Aaaaaa e fan Moloz Galati ca si tine ?!
    Ba tentativa de user ce esti, tu de ce nu dai report post ??? Sa stii ca exista asa ceva. Nu stau toata ziua sa umblu pe tot forumul. Si oricum nu se compara ce-ai zis tu cu ce-a zis Doctorul.

  11. #95
    ANTI PROSTI!!! laurdog's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,719
    Reputatie
    1
    Variatiuni pe aceeasi tema!!!! Alt thread, alte scandaluri si din nou vom vedea...."thread closed"!
    The show must go on!!!!!
    Asa si?

  12. #96
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristian View Post
    Ba tentativa de user ce esti, tu de ce nu dai report post ??? Sa stii ca exista asa ceva.
    Nu stau toata ziua sa umblu pe tot forumul. Si oricum nu se compara ce-ai zis tu cu ce-a zis Doctorul.
    daca te fac taran basit , o sa zici ca am ceva cu tine ...

    eu nu ti-am zis sa cauti pe forum ... dar nu veni acum sa zici ca nu ai vazut si mesajul lu ala, din moment ce era inclus in mesajul meu ...
    Last edited by Rossi; 11th August 2009 at 11:07. Reason: nu jigni
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  13. #97
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Rossi tu cate cretinatati esti in stare sa emiti pe secunda ?? Pur si simplu te voi ignora ca esti prea "destept" pentru mine
    Si ti-am mai explicat nu se compara ce-a zis Doctor Satan in legatura cu ungurii pe langa "Rasa de kkt"... In ceea ce priveste "taran basit cu IQ pe minus" nu stiu care e mai taran dat fiind comportamentul tau de ingrijitor la zoo.

  14. #98
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristian View Post
    tu de ce nu dai report post ??? Sa stii ca exista asa ceva.
    serios ? arata-mi si mie report-postul respectiv ... pe baza caruia m-ai sanctionat ...
    sau ai intrat pe thread si ai sanctionat doar ce ti-a convenit tie ...

    si intreb dinou ... Nu ai vazut si mesajul lu ala din Galati cand ai citit mesajul meu ? Sau daca e din Galati ca si tine te-ai facut ca ploua ?! ...
    Last edited by Rossi; 11th August 2009 at 11:28.
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  15. #99
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Nu e din Galati, asa ca ai grija ca nu prea stii sa citesti. Am vazut ce scrie la titlu la tine si mi-a fost indeajuns. Iar din acest moment dialogul inceteaza. Nu trebuie sa-i dau explicatii unuia ca tine care nu e user, e agent provocator.

  16. #100
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    aloooo baiatu' din Galati !!!

    vorbeai de report-post ... ce faci ? nu mai stii pe unde sa scoti camasa ? dai bir cu galatenii ?

    pe baza carui report-post m-ai sanctionat tu pe mine ?
    Last edited by Ulysses; 11th August 2009 at 19:01. Reason: atentie, trolling
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  17. #101
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Gata ma l-am sanctionat conform regulamentului, nu mai boci, te rog frumos.

  18. #102
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    flacau ... ai disparut ? ce mai zice salam, minune si johny de la galati ?

    uite report-postul dat de mine ...

    http://www.onlinesport.ro/forum/show...81&postcount=1

    nimeni nu daduse report post la mesajul meu ...

    ai intrat pe threadul respectiv si ai sanctionat DOAR ce ti-a convenit
    ...
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  19. #103
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristian View Post
    Gata ma l-am sanctionat conform regulamentului, nu mai boci, te rog frumos.
    nu e vb de boceala ... ti-am demonstrat ca faci VANATOARE si nu moderare ... sanctionezi dupa bunul plac ...
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  20. #104
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Da ma te vanez, asa ca ai grija. Altceva mai vrei ?? Si te legi de ceva ce nu stii, nu ascult manele spre deosebire de voi care ascultati "steaua e numa' una"

  21. #105
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    Warning for Doctor_Satan: Jigniri conform Regulament punctul 6.8 litera c
    http://www.onlinesport.ro/forum/show...68&postcount=1

    Infraction for Rossi: Jigniri conform Regulament punctul 6.8 litera c

    pai cum asa ? lu ala 0 pct ca e fan Galati si mie 20 ?!
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •