Page 52 of 176 FirstFirst ... 242505152535462102152 ... LastLast
Results 1,072 to 1,092 of 3684

Thread: Plangeri si reclamatii

  1. #1072
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,787
    Reputatie
    0
    Dar cine e Xaviesta? Un alt copil...
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #1073
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,787
    Reputatie
    0
    Recomand a nu-l supara pe Delaparis in perioada asta, se risca a se aplica regulamentul intr-o masura foarte drastica fata de obicei!

    *Acest post trebuia postat in alta parte, dar n-am drepturi... nush ce drepturi poti sa n-ai de a posta, de autor sau ceva...
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #1074
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,787
    Reputatie
    0
    A stiut si Sun cand sa-si ia bann-ul, la noapte nu avem NBA!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #1075
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,787
    Reputatie
    0
    Delaparis: "Nu jignim userii mai ales cand suntem moderatori"
    Nu, evident ca nu. Eventual numa vorbim prostii in stil subtil despre useri pana se satura de nu mai pot si arunca ei cu frustrari sub forma de jigniri astfel primindu-si bann-ul meritat din partea incitatorilor, desigur! O actiune mult mai nobila, cu mult deasupra fisei postului, o activitate curiculara de mare efect din partea asa-zisilor moderatori. Moderatorii nu sunt altceva decat mafiotii acestui forum, poarta o manta de "do your job or get killed trying" si pe cand colo... ce sa crezi... te pantesc, te fileaza, te prind la coltz si cand ai un moment de deruta... ce sa vezi... da-i pe rape si sa nu-i crezi. Briliant!? N-ar fi primul cuvant care l-as folosi in descrierea acestui gen de actiune...
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #1076
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Cu viteza la frecat poola cum stai?
    Esti pe mach 3 ?
    AUTOR - newcool

    Mizeria asta nu e penalizabila de leodacina? E in aceiasi haita?

  6. #1077
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    Unde a scris asta?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  7. #1078
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Pe Diverse la Cine a mai murit. Dar a avut grija colega ta leodacina sa-l stearga rapid. Se lucreaza in haita cand trebuie sa va aparati, nu-i asa? In schimb ma penalizeaza bezmetic pentru ca nu suport mizeriile.

  8. #1079
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Cred ca-l poti contacta direct. Nu cred ca e atat de las sa nu recunoasca mizeria asta de postare.

  9. #1080
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    Nu am gasit acolo desi am cautat toate postarile sale pe sectia aia.
    Sa ne spuna Leodacin daca a modificat un post al lui Newcool pe thd. Si de ce a modificat.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  10. #1081
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Imi cer scuze : postarea este pe Politica- Lista rusinii- pagina 58 post nr. 918.

  11. #1082
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,450
    Reputatie
    0
    Paul, doar ti-am zis sa lasi politica pentru cunoscatori .
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  12. #1083
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Corect. Am s-o las. Ce nu inteleg este de ce acceptati marlaniile unor moderatori care se stiu aparati tot de voi. Pentru ce mai foloseste regulamentul daca voi nu-l aplicati decat userilor?
    Intelegi de ce mi-e scarba cand vine una ca leo si bate campii?

  13. #1084
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,450
    Reputatie
    0
    Nu comentez, imi sunt doar colegi la moderare, atat si nimic mai mult . Am glumit cand am spus sa lasi politica pentru cunoscatori, stiu la ce post faci referire pe sectiunea politica .
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  14. #1085
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,636
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    Corect. Am s-o las. Ce nu inteleg este de ce acceptati marlaniile unor moderatori care se stiu aparati tot de voi. Pentru ce mai foloseste regulamentul daca voi nu-l aplicati decat userilor?
    Intelegi de ce mi-e scarba cand vine una ca leo si bate campii?
    Tu bati campii. Ma acuzi ca am sters o postare de pe Politica? Ce am eu cu sectiunea Politica?

  15. #1086
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,636
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Nu am gasit acolo desi am cautat toate postarile sale pe sectia aia.
    Sa ne spuna Leodacin daca a modificat un post al lui Newcool pe thd. Si de ce a modificat.
    Din cate stiu eu, daca vreun moderator modifica/editeaza vreo postare, apare in josul paginii (nume, ora si motivul editarii).
    De ce dezinformezi?

  16. #1087
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,636
    Reputatie
    0
    Sariti cu scuze, amandoi. Repede.

  17. #1088
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,450
    Reputatie
    0
    Este ciudos ca nu joaca PSG-ul semifinala .

    edit.
    Aveti la dispozitie butonul editare, e prea mult trei posturi consecutive pentru nimic .
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  18. #1089
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    gata s-a rezolvat
    initial Paul m-a trimis pe campi dar a corectat ulterior.
    am gasit si sanctionat
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  19. #1090
    superlative Shinnok's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Concealed
    Posts
    42,500
    Reputatie
    1
    bam tighitighitighi bam tighi bam
    [COLOR="Red"][SIZE="3"][FONT="Century Gothic"]your system is running low on resources[/FONT][/SIZE][/COLOR]

  20. #1091
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,450
    Reputatie
    0
    bai, fara manele aici ca va inchid threadul
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  21. #1092
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Pe Politica e concordie, ne injuram respectuos.
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •