Page 4 of 176 FirstFirst ... 234561454104 ... LastLast
Results 64 to 84 of 3684

Thread: Plangeri si reclamatii

  1. #64
    ^ Black_Mamba's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    3,429
    Reputatie
    1
    aham...să ințeleg că de acolo din Portugalia nu ai văzut meciul Craiova-Dinamo, nu ? păcat, s-a jucat frumos...cred că cel mai frumos 0-0 pe care l-am văzut eu.

    distractie frumoasă, am promis că te las in pace
    “Eu mi-am [U][COLOR="Red"]riscat libertatea[/COLOR][/U] pentru Steaua, dar acum dacă o fac, [I]nu mă mai prind ei în viața lor[/I], fac totul ca la serviciul de spionaj.[B]Suporterii nu știu câți bani m-a costat pe mine, [U][COLOR="Blue"]m-a costat mulți bani ca să fie Steaua campioană, milioane![/COLOR][/U] [/B]" ...autodenunțul [B]stelistului suprem [/B] din 04.03.2009

  2. #65
    the untouchable newcool's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Arad-Perla Vestului
    Posts
    8,625
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by KIDON View Post
    Da' tu cine ești ? fratele lui Uni ? De unde ai parola ?

    de mult n-am mai ras asa...
    Facem slalom printre cretini,zi de zi,
    Intr-o lume mica si murdara,asa cum o stii,
    Prostii par conceputi pe cale artificiala
    Ca sunt multi ai dracu,si n-au nici o boala!

  3. #66
    ^ Black_Mamba's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    3,429
    Reputatie
    1
    păcat că n-a ințeles tocmai el, cred > probabil e prea distrat
    “Eu mi-am [U][COLOR="Red"]riscat libertatea[/COLOR][/U] pentru Steaua, dar acum dacă o fac, [I]nu mă mai prind ei în viața lor[/I], fac totul ca la serviciul de spionaj.[B]Suporterii nu știu câți bani m-a costat pe mine, [U][COLOR="Blue"]m-a costat mulți bani ca să fie Steaua campioană, milioane![/COLOR][/U] [/B]" ...autodenunțul [B]stelistului suprem [/B] din 04.03.2009

  4. #67
    ANTI PROSTI!!! laurdog's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,719
    Reputatie
    1
    Ce dixtractie p'acilea!!!!! Se muta scandalul de pe un thread, pe altul.
    Asa si?

  5. #68
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,339
    Reputatie
    0
    Ei da! S-au linistit ca a aparut delaparis si exista riscul sa-i umfle.
    Stai sa anunte ca a plecat in concediu sau sa nu mai dea semne o zi si sa vezi cum incepe iar balciul!
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  6. #69
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    Ulysses, aici ii spuneai lui Kidon
    Kidon, arata-mi o singura postare de-a ta sanctionata de mine abuziv pe administrativ si ma retrag
    E valabil doar pentru Kidon, doar fata de el te stii fara vina?
    Iti arat eu cateva posturi unde ai facut clar abuz si sper sa te duci invartindu-te chiar daca nu ai sanctionat abuziv postarile lui Kidon, ci ale mele. Apropos de " sper sa te duci invartindu-te ", sunt convins ca nu ai sa faci asta deoarece o persoana ca tine nu are habar de cuvinte ca si onoare, cinste, corectitudine etc...
    Cat despre ceea ce ai scris mai devreme, adica:
    NU VA VOI LASA SA TRANSFORMATI ADMINISTRATIVUL INTR_O COCINA
    , it`s to late... Daca administrativul a devenit o cocina, asta ti se datoreaza doar tie, deoarece din punctul meu de vedere tu esti singurul porc care posteaza prin zona.
    Uite aici exemple de moderare tendentioasa si partinitoare :
    http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=444316
    http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=442868
    http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=442866
    http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=442717
    http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=442623

  7. #70
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Night lasa usor te rog frumos ... gata cu scandal ca se enerveaza toata lumea pana la urma
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  8. #71
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    Avand in vedere faptul ca nu ma tenteaza o pauza, o s-o las mai usor ... Parerea mi-o mentin totusi si la primul abuz ( care sunt convins ca va sosi repede, deoarece respectivul nu se poate abtine ) mi-o voi exprima din nou... Sper totusi sa nu fie nevoie de asta si sa i se dea lui Ulysses posibilitatea sa se intoarca la prima dragoste: sectiunea sah

  9. #72
    ^ Black_Mamba's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    3,429
    Reputatie
    1
    S-a inchis topicul ăla...Ulysses mi-a șters un ultim mesaj in care ii explicam contributia lui la bunul mers al forum-ului.Trai nene...

    Corect Night / locul ăluia este pe steaua și/sau șah ; acolo nu are clinciuri cu nimeni lumea stelistă il respectă...de ce-l chinuiți pe Admin ? Voi nu vedeti ce greu ii este pe Admin ? trebuie să steargă posturile in care este criticat...trebuie să inchidă o multime de topicuri/threaduri.Acolo va avea liniște !
    “Eu mi-am [U][COLOR="Red"]riscat libertatea[/COLOR][/U] pentru Steaua, dar acum dacă o fac, [I]nu mă mai prind ei în viața lor[/I], fac totul ca la serviciul de spionaj.[B]Suporterii nu știu câți bani m-a costat pe mine, [U][COLOR="Blue"]m-a costat mulți bani ca să fie Steaua campioană, milioane![/COLOR][/U] [/B]" ...autodenunțul [B]stelistului suprem [/B] din 04.03.2009

  10. #73
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Ce usor este sa criticam si ce dificil este sa intelegem munca moderatorilor ...

    Ce simplu e sa respectam regulamentul forumului si ce placut este sa postam pe un forum civilizat
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  11. #74
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    E interesant ce scrii tu acolo.. Te-ai uitat pe linkurile alea postate de mine? Nu stiu ce ai patit, probabil concediul e de vina, insa pari exagerat de rabdator si intelegator

  12. #75
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Night , PSG conduce in deplasare la cateva minute de sfarsit de meci in prima etapa
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  13. #76
    ^ Black_Mamba's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    3,429
    Reputatie
    1
    Pariziene eu ințeleg foarte bine munca unor moderatori...JJ, Marius, Elpahx, Leo, Miril, rhadoo, Cristian, Sun, Aurel,...etc,etc.
    Nu prea ințeleg munca depusă de Ulysses.De ce munceste atât să acopere criticile userilor ? șterge, inchide, editează, sancționează, ascunde...doar-doar ne vom opri E o muncă titanică.
    “Eu mi-am [U][COLOR="Red"]riscat libertatea[/COLOR][/U] pentru Steaua, dar acum dacă o fac, [I]nu mă mai prind ei în viața lor[/I], fac totul ca la serviciul de spionaj.[B]Suporterii nu știu câți bani m-a costat pe mine, [U][COLOR="Blue"]m-a costat mulți bani ca să fie Steaua campioană, milioane![/COLOR][/U] [/B]" ...autodenunțul [B]stelistului suprem [/B] din 04.03.2009

  14. #77
    ^ Black_Mamba's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    3,429
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Night , PSG conduce in deplasare la cateva minute de sfarsit de meci in prima etapa
    ..pe Spahic l-ai intrebat ?
    “Eu mi-am [U][COLOR="Red"]riscat libertatea[/COLOR][/U] pentru Steaua, dar acum dacă o fac, [I]nu mă mai prind ei în viața lor[/I], fac totul ca la serviciul de spionaj.[B]Suporterii nu știu câți bani m-a costat pe mine, [U][COLOR="Blue"]m-a costat mulți bani ca să fie Steaua campioană, milioane![/COLOR][/U] [/B]" ...autodenunțul [B]stelistului suprem [/B] din 04.03.2009

  15. #78
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Na ca PSG a primit gol ...

    KIDON, Ulysses actioneaza cum crede mai bine pentru forum. Acum daca nu esti de acord cu el asta nu inseamna ca trebuie sa schimbam moderatori, sectii et ... cu rabdare problemele se vor regla daca avem bunavointa.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  16. #79
    Banned
    Join Date
    May 2009
    Location
    w/o cocalaro-manelisti.
    Posts
    4,274
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Na ca PSG a primit gol ...

    KIDON, Ulysses actioneaza cum crede mai bine pentru forum. Acum daca nu esti de acord cu el asta nu inseamna ca trebuie sa schimbam moderatori, sectii et ... cu rabdare problemele se vor regla daca avem bunavointa.
    Nu doar KIDON nu este de acord cu el, majoritatea userilor non-stelisti nu sunt de acord su abuzurile lui ulysses, asa cum spunea cineva pe alt thread, nu este vorba numai de dinamovisti ci si de cfr-ist, olteni, UT-isti, toate culorile...mai putin cei in ros-albastru

  17. #80
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Lexus, adica omul vrea sa faca ordine pe Administrativ, citeste aici tot, incearca sa atentioneze, sterge postari off in scop evident sa calmeze spiritele apoi este criticat sistematic, jignit etc ...
    Voi ce mai vreti ? Sunteti la crash test pentru o masina sau ati uitat ca este un om ?
    E clar ca astfel nu pot decat sa-l sustin deoarece depune mult mai mult efort pentru forum decat voi !
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  18. #81
    Banned
    Join Date
    May 2009
    Location
    w/o cocalaro-manelisti.
    Posts
    4,274
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Lexus, adica omul vrea sa faca ordine pe Administrativ, citeste aici tot, incearca sa atentioneze, sterge postari off in scop evident sa calmeze spiritele apoi este criticat sistematic, jignit etc ...
    Voi ce mai vreti ? Sunteti la crash test pentru o masina sau ati uitat ca este un om ?
    E clar ca astfel nu pot decat sa-l sustin deoarece depune mult mai mult efort pentru forum decat voi !
    "Omul vrea sa faca ordine"???...tu ai cam lipsit in ultima vreme, nu prea ai vazut "ordinea" facuta de "omul" ulysses. A sters, penalizat tot ce nu-i convenea lui, in mod arbitrar si discriminatoriu, a inchis topicurile care-i scoteau la iveala murdariile (nu greselile cum elegat te exprimi tu)...si a incurajat si sustinut toate postarile off topic, provocarile si jignirile protejatilor lui: novac, hingheru, duba, bumbescu, radu/polaru'.

    Situatia ce se vede clar de la o posta este urmatorea:

    1. Userii de toate culorile il critica si-l vor scos de la moderare pe ulysses.

    2. "Protejatii" lui, cei enumerati mai sus, intra si incep sa posteze off topic si sa inflameze spiritele.

    3. ulysses apoi, daca Doamne fereste cineva face greseala sa raspunda provocatorilor de serviciu, incepe sa dea sanctiuni (tututror, mai putin celor 4-5 provocatori protejati de el) si eventual, ca "sa calmeze spiritele" inchide topicul care a fost deschis impotriva lui pentru "OFF TOPIC". Aici este o munca de echipa, delaparis, ulysses este seful si ceilalti (mentionati mai sus) angajati cu/fara simbrie.

  19. #82
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Lexus, eu am prostul obicei sa argumentez afirmatiile mele cu link pe forum. Acum ezit deoarece incerc sa fac apel la bunul simt si retinere in ceea ce te priveste pe tine si pe alti colegi forumisti activi la acuzatii aici. Au fost postari scarboase la adresa moderatorilor stelisti si useri etc ... am citit ...

    De ce nu vrei sa terminam aici ?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  20. #83
    DBNTD Sergiu's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Cluj Napoca / Baia Mare
    Posts
    2,993
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Ce usor este sa criticam si ce dificil este sa intelegem munca moderatorilor ...
    Orice e prost merită criticat, nu contează că respectivii muncesc mult și din greu. Dacă munca lor e slabă trebuie criticată.
    [SIZE="3"]Să ne ajute Dumnezeu![/SIZE]

  21. #84
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Sergiu, e adevarat dar nu conteaza critica usoara ... munca e munca deci trebuie respectata
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •