Page 3 of 176 FirstFirst 123451353103 ... LastLast
Results 43 to 63 of 3684

Thread: Plangeri si reclamatii

  1. #43
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    Totusi, voi ce treaba aveti pe sectiunea " Suporter Dinamo"? Eu am indraznit o data sau de 2 ori sa postez pe suporter Steaua si mi s-a dat de inteles ca am trecut cu senila de la tractor peste Holly Graal, respectiv pentru un " Salutare! Ce mai faceti " am primit 2 puncte pentru trolling sau asa ceva de la d3d3... Voi de ce postati pe Suporter Dinamo daca sunteti stelisti? Aveti de povestit dinamovistilor despre popa de la Caldarusani sau ce?

  2. #44
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,339
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by leodacin View Post
    Sunt foarte curioasa sa aflu de ce nu ai reportat si astea ?

    ''Apropo...cum merge treaba la Caldarusani?''

    ''Voi o ardeti pe la Caldarusani...nu eu...un oral ceva?''

    Fiind un schimb de replici intre cei doi, Radu si Luckyanno, am preferat sa nu-i sanctionez. Si imi mentin in continuare parerea.
    Te inseli, domnisoara!
    Prima jignire a lui lucky a fost raspuns la asta:
    http://www.onlinesport.ro/forum/show...postcount=2755
    Asta era adresat catre Hingherul
    Iar a doua, a fost replica la asta:
    http://www.onlinesport.ro/forum/show...postcount=2761
    Asta era adresat lui Radu.

    Deci lucky a jignit 2 persoane ca raspuns la 2 postari in care nu existau jigniri.
    Si, din cate observ, lui lucky ii mai stergi din postari, in loc sa-l taxezi. Cel mai interesant e ca-i stergi replici la postarile pentru care Hingherul a luat rosu. Iar pentru ce a mai zis Hingherul, ce mare lucru? Oricum are ban!
    Si inca o chestie: vlad1607 se baga si el la jigniri pe acolo, ce-i drept usoare, dar tot sunt minim 3 a cate 2 puncte bucata.
    Si vlad este trecut cu vederea la report post, din cate observ.

    Sa vedem un pic bilantul: 2 stelisti, unul banat si unul inrosit.
    2 dinamovisti, unul taxat la limita si unde nu mai putea fi taxat i s-au sters postarile sau a fost trecut cu vederea. Al doilea, trecut cu vedere complet.

    Impartialitate in toata regula, numai aberantul de mine vede altceva!
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  3. #45
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,339
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Nightwish View Post
    Totusi, voi ce treaba aveti pe sectiunea " Suporter Dinamo"? Eu am indraznit o data sau de 2 ori sa postez pe suporter Steaua si mi s-a dat de inteles ca am trecut cu senila de la tractor peste Holly Graal, respectiv pentru un " Salutare! Ce mai faceti " am primit 2 puncte pentru trolling sau asa ceva de la d3d3... Voi de ce postati pe Suporter Dinamo daca sunteti stelisti? Aveti de povestit dinamovistilor despre popa de la Caldarusani sau ce?
    Stai asa! Sa nu aduc in discutie faptul ca eu am facut un comentariu la o declaratie penibila a lui Borcea pe suporter Dinamo si a venit leodacin si mi-a sters mesajul cu remarca "parerea ta nu conteaza". Asta da comportament de moderator!
    Iar cand i-am comentat, mi-a si dat un rosu. Deci nu te mai plange ca ai luat 2 puncte pe suporter Steaua, cand eu la voi sunt provocat si apoi sanctionat!

    Si eu n-am spus ca cei de pe Steaua sunt sfinti! Eu imi spuneam doar parerea fata de leo, cu care am avut tangenta.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  4. #46
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Iti pot explica eu Doctore. In urma deselor arogante facute de suporterii dinamovisti de pe forum care sarbatoreau deja titlul de la inceputul returului, in momentul in care au fost scosi din cursa pentru liga, suporterii stelisti(cine altii) au vrut sa le intoarca respectivele arogante.Intai s-a inceput cu ironii care finalmente au degenerat. grav.
    De aici si severitatea lui leodacin de a sanctiona orice "strain", a incercat sa nu se mai scape situatia din mana...
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  5. #47
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    http://www.onlinesport.ro/forum/show...24#post2702324
    Stimate moderator Ulysses, a face pe prostul nu este o jignire;
    Conform Dexonline.ro:
    PROST, PROÁSTĂ, proști, proaste, adj., s.m.și f. 1. Adj., s.m. și f. (Om) lipsit de inteligență, fără judecată, fără minte; nătărău, nerod, tont, prostănac. ♢ Expr. Un prost și jumătate = foarte prost. A face pe prostul = a simula prostia.
    Imi pare rau ca doar atat ai inteles diin acel punct 6.8 litera a a Regulamentului.
    Cer reverse la Sanctiune!
    E bataie de joc aceasta sanctiune, o noua monstra de provocare din partea lui Ulysses.

    LE: culmea, acuma am vazut ce scrie dl. moderator Ulysses la " message to user":
    faci pe prostul=jignire
    Last edited by Nightwish; 4th August 2009 at 14:36.

  6. #48
    Cane Corso NTM's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    prin zona
    Posts
    2,149
    Reputatie
    1
    Ulysses o comite din nou :

    http://www.onlinesport.ro/forum/show...24#post2702324

    daca nici asta nu-i abuz...

  7. #49
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,339
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Ulysses View Post
    Iti pot explica eu Doctore. In urma deselor arogante facute de suporterii dinamovisti de pe forum care sarbatoreau deja titlul de la inceputul returului, in momentul in care au fost scosi din cursa pentru liga, suporterii stelisti(cine altii) au vrut sa le intoarca respectivele arogante.Intai s-a inceput cu ironii care finalmente au degenerat. grav.
    De aici si severitatea lui leodacin de a sanctiona orice "strain", a incercat sa nu se mai scape situatia din mana...
    Stai asa, ca n-ai inteles!
    Eu n-am comentat ca Hingherul a luat ban (l-a cautat cu insistenta) si ca Radu si-a luat rosii.
    Dar sa treci cu vederea jignirile dinamovistilor si sa le stergi raspunsurile la postarile pentru care pe ceilalti i-ai taxat (si tind sa cred ca acele raspunsuri erau departe de a fi amabile) ca sa nu cumuleze prea multe puncte, ei bine, asta e deja strigator la cer cand sustii ca esti impartial.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  8. #50
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    http://www.onlinesport.ro/forum/show...24#post2702324
    Doctore, sa inteleg ca asta ti se pare normal?

  9. #51
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,339
    Reputatie
    0
    Mai, sincer sa fiu, asta cred ca a fost facuta ca sa demonstreze un lucru. Ca regulamentul poate fi interpretat la sange si orice miscare poate fi sanctionata.
    Asa cum unora li se pare ca aluziile merita sanctiuni de cartonas rosu.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  10. #52
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    http://www.onlinesport.ro/forum/show...24#post2702324
    Astept in continuare reverse la sanctiune. e un abuz grosolan si continuu ceea ce face Ulysses; e o rusine care se rasfrange si asupra colegilor sai!

  11. #53
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Pe administrativ te-am lasat, pe administrativ te-am gasit. In afara de scandal mai cauti si altceva pe acest forum?
    Vezi ca si mesajele repetate se sanctioneaza
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  12. #54
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    ulyses da tu ai gresit vreodata? sau esti perfect? dc ai gresit....da un exemplu....corectule....

  13. 4th August 2009, 21:08
    Reason
    bleah...

  14. 4th August 2009, 21:09
    Reason
    trolling... atentie!!

  15. #55
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    Tschinebelu, s-ar parea ca ti-a dat Vadim ban pe IP deoarece a considerat ca ai fost asociat cu diverse clone care au abuzat in ultima vreme de cativa stelisti de vaza ai forumului. Din ce am vazut eu, Novac i-a spus ca ar fi clonele tale iar el a decis sa-ti blocheze IP-ul... Oricum, sunt surprins in mod neplacut de incapacitatea clonelor tale de a-si ascunde ip-ul

  16. 4th August 2009, 21:27
    Reason
    minciuni, nu am jignit pe nimeni

  17. 4th August 2009, 21:27
    Reason
    am cerut explicatii in legatura cu bannul pe IP

  18. 4th August 2009, 21:28
    Reason
    infectie

  19. 4th August 2009, 21:29

  20. 4th August 2009, 21:29
    Reason
    clona

  21. 4th August 2009, 21:31
    Reason
    clona

  22. 4th August 2009, 21:31
    Reason
    clona

  23. 4th August 2009, 21:32
    Reason
    ti-ai pierdut dreptul la a emite pareri...clona

  24. 4th August 2009, 21:34
    Reason
    bye bye

  25. #56
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,741
    Reputatie
    1
    delaparis e in vacanta si revine peste cateva zile .... in curand sanctiuni severe
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  26. #57
    ^ Black_Mamba's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    3,429
    Reputatie
    1
    Da' tu cine ești ? fratele lui Uni ? De unde ai parola ?
    “Eu mi-am [U][COLOR="Red"]riscat libertatea[/COLOR][/U] pentru Steaua, dar acum dacă o fac, [I]nu mă mai prind ei în viața lor[/I], fac totul ca la serviciul de spionaj.[B]Suporterii nu știu câți bani m-a costat pe mine, [U][COLOR="Blue"]m-a costat mulți bani ca să fie Steaua campioană, milioane![/COLOR][/U] [/B]" ...autodenunțul [B]stelistului suprem [/B] din 04.03.2009

  27. #58
    the untouchable newcool's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Arad-Perla Vestului
    Posts
    8,625
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    delaparis e in vacanta si revine peste cateva zile .... in curand sanctiuni severe
    distractie mah pariziene
    abia astept sa vad ce dur te-ntorci
    Facem slalom printre cretini,zi de zi,
    Intr-o lume mica si murdara,asa cum o stii,
    Prostii par conceputi pe cale artificiala
    Ca sunt multi ai dracu,si n-au nici o boala!

  28. #59
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,991
    Reputatie
    1
    Decat sa bagi direct sanctiuni mai bine ramai acolo.

    PS. Nu uita sa aduci aparatul de cautat clone ca asta vechiul (cu care se deteteaza acum pe sait) este greu al dracului plus ca trebuie musai 2 insi sa-l manevreze, unu plimba cautatorul (partea electronica din bot) din IP in IP si celalat trebuie sa pedaleze ca nebunul... cica'i obositor rau.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  29. #60
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,741
    Reputatie
    1
    pai se putea mai Kidon sa nu fi nerabdator chiar tu ? ... eu cam uit romaneste in vacanta dar invat repede la intoarcere ...
    PS. ms pt urari ... am si copii cu mine in concediu de data asta
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  30. #61
    ^ Black_Mamba's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    3,429
    Reputatie
    1
    Dacă ne spui unde ești in vacanță, te las in pace
    “Eu mi-am [U][COLOR="Red"]riscat libertatea[/COLOR][/U] pentru Steaua, dar acum dacă o fac, [I]nu mă mai prind ei în viața lor[/I], fac totul ca la serviciul de spionaj.[B]Suporterii nu știu câți bani m-a costat pe mine, [U][COLOR="Blue"]m-a costat mulți bani ca să fie Steaua campioană, milioane![/COLOR][/U] [/B]" ...autodenunțul [B]stelistului suprem [/B] din 04.03.2009

  31. #62
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,741
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    Decat sa bagi direct sanctiuni mai bine ramai acolo.

    PS. Nu uita sa aduci aparatul de cautat clone ca asta vechiul (cu care se deteteaza acum pe sait) este greu al dracului plus ca trebuie musai 2 insi sa-l manevreze, unu plimba cautatorul (partea electronica din bot) din IP in IP si celalat trebuie sa pedaleze ca nebunul... cica'i obositor rau.
    noile tehnologii ... deh
    Cine pedaleaza ?

    Quote Originally Posted by KIDON View Post
    Dacă ne spui unde ești in vacanță, te las in pace
    undeva pe malul ... oceanului ... ceva mai mare decat marea dar tot o aia ... valuri, spuma, chestii
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  32. #63
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    12,991
    Reputatie
    1
    Eee, cum cine? Astia care's la bulau .. platesc din datoriile care le au catre forum Cinebelu cand iese (prin 2017) cred se duce direct la Turul Frantei

    PS Salutari si de la Hingerul

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •