Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 21 of 49

Thread: Idei pentru Liga II

  1. #1
    Skywalker micutzu's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    2,098
    Reputatie
    1

    Idei pentru Liga II

    Orice user, moderator, care are o idee noua poate propune aici.
    Se poate pune si pol la propunerea respectiva care ulterior poate fi adaptat de catre moderatori la o alta propunere.
    Stiu ca intr-o alta "zona" a OLS-ului exista un sub-forum asemanator dar eu zuc ca acest thread ar putea folosi userilor din aceasta zona care navigheaza mai putin (sau chiar deloc) pe alte sectiuni.

    Nota : Este interzisa orice disputa intre suporteri (useri) ai unor echipe adverse pe acest thread. Thread-ul a fost creat sa vina in intampinarea unor idei noi a user-ilor care sa duca la bunul mers al sub-forumului, si nu ca un teren de dispute.
    Parerile pro si contra asupra unei idei nu sunt considerate dispute "ilegale".

    Nerespectarea acestei note atrage dupa sine o binemeritata "pauza" de 1 pana la 15 zile a userilor implicati !!!
    [B]Pentru noi doar [COLOR="Red"][I][SIZE="4"]UTA[/SIZE][/I][/COLOR] conteaza !!![/B]

  2. #2
    Skywalker micutzu's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    2,098
    Reputatie
    1
    O idee care a venit de la unul din moderatori a fost punerea unui poll cu meciurile etapei pe threadul de etapa. Astfel se poate vedea parerea userilor asupra meciurilor mai interesante.
    Dupa 2-3 zile de vot se pot vedea meciurile care prezinta interes mai mare pentru useri si astfel se pot face threaduri cu meciurile respective (1-2 / etapa / serie).
    Ar trebui facuta aceasta treaba de catre toti userii sau moderatorii care posteaza un thread de etapa.
    Este o idee care a ar prinde bine, zic eu.

    Va astept cu altele noi si interesante.
    [B]Pentru noi doar [COLOR="Red"][I][SIZE="4"]UTA[/SIZE][/I][/COLOR] conteaza !!![/B]

  3. #3
    1921 Bogdann's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Timišoara
    Posts
    534
    Reputatie
    1
    daca eu am fost cu ideea de a face poll`ul cu meciurile interesante atunci eu promit ca ma voi ocupa de seria vest in fiecare etapa. ar fi perfect daca Mishumacher ar face acelasi lucru pt cealalta serie (are mai multe cunostiinde despre echipele de akolo). eu urmaresc si celelate sectiuni ale forumului si daca voi gasi ceva interensant care se poate adapta si la "Liga II" atunci vom adopta si acele idei. sper ca aceasta sectiune sa fie de acum inainte muuuuult mai interesanta si asteptam si alte propuneri.
    PS: micutzu`le buna ideea cu thread`ul asta...
    Last edited by Bogdann; 3rd October 2006 at 17:25.
    "In Europa totul este diferit: mananci fotbal, respiri fotbal, bei fotbal. Totul este despre fotbal." Thomas Dooley

  4. #4
    Uncle`Somm Sommerset Hateg's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Hateg
    Posts
    242
    Reputatie
    1
    Nerespectarea...."pauza"....etc.Dupa cate vedeti,Forumul Liga a II-a s-o golit.Cu amenintarile voastre ati gonit userii in alte zari,unde nu sta nimeni cu nuiaua toata ziua la curu` lor.Ce forfota era pe aici in intersezon,iar acum la mijlocul turului...abia mai deschide unu` gura.
    Aaa..si inca ceva...cam stergeti mesaje la greu,si cu rost(cele mai multe),si fara rost,numai ca sa va bagati in seama.Daca o sa continuati,in curand veti vorbi singuri,si nu va mai fi nevoie sa cautati idei.
    Nimeni inainte de [B]noi[/B]...

  5. #5
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Acum in sectiunea Intern - Liga II e o harababura, aici trebuia facuta ordine prin crearea unor subforumuri in care sa intre marea majoritatea a threadurilor si apoi create doua sectiuni pe Seria 1 si Seria 2 in care meciurile etapei sa fie discutate exact ca in prima liga. Nr. postarilor ar creste simtitor chiar daca nu s-ar compara cu cele de pe prima scena. Eu am facut aceasta propunere cu ceva timp in urma insa nu a fost agreata infiintarea de subforumuri aici, din pacate.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  6. #6
    1921 Bogdann's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Timišoara
    Posts
    534
    Reputatie
    1
    si eu m`am gandit la asta. e o idee foarte buna. o sa discut cu micutzu sa vedem ce se poate face pt ca intr`adevar aici pe Liga II e harababura
    "In Europa totul este diferit: mananci fotbal, respiri fotbal, bei fotbal. Totul este despre fotbal." Thomas Dooley

  7. #7
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Eu am discutat cu boss-ul OLS-ului si ideea nu a fost agreata o sa mai incerc odata poate totusi merge. Trebuie create acele sub-forumuri fara ele e imposibil sa faci ceva.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  8. #8
    1921 Bogdann's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Timišoara
    Posts
    534
    Reputatie
    1
    Eu am vb cu micutzu si a zis ca trebuie sa vorbim cu Vadim. Chiar imi doresc sa facem acele forumuri dar sa vedem si parerea lui...
    "In Europa totul este diferit: mananci fotbal, respiri fotbal, bei fotbal. Totul este despre fotbal." Thomas Dooley

  9. #9
    Skywalker micutzu's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    2,098
    Reputatie
    1
    Ar mai exista o problema, la care probabil s-a gandit si Vadim, inconstanta Ligii II.
    Daca ne uitam bine in ultimii 5 ani au fost 2 serii, apoi 3 serii, acum iar 2 serii, iar dupa cum am inteles s-ar putea ajunge la o serie.
    Eu cred ca de aia Vadim nu vrea sa faca subforumuri cu ligile.
    [B]Pentru noi doar [COLOR="Red"][I][SIZE="4"]UTA[/SIZE][/I][/COLOR] conteaza !!![/B]

  10. #10
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by starsteel View Post
    Eu am discutat cu boss-ul OLS-ului si ideea nu a fost agreata o sa mai incerc odata poate totusi merge. Trebuie create acele sub-forumuri fara ele e imposibil sa faci ceva.
    Huh? Nu mai tin minte. Facem, nu e nici o problema. Le fac eu acum.

    Quote Originally Posted by micutzu11 View Post
    Eu cred ca de aia Vadim nu vrea sa faca subforumuri cu ligile.
    Nu e o problema, daca ramane o serie le desfiintam. Acum sunt 2 serii se poate face un subforum pentru fiecare pentru a se discuta macar meciurile.

  11. #11
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Gata, aveti cele doua subforumuri!

  12. #12
    1921 Bogdann's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Timišoara
    Posts
    534
    Reputatie
    1
    Multumim...acum arata mult mai bine
    "In Europa totul este diferit: mananci fotbal, respiri fotbal, bei fotbal. Totul este despre fotbal." Thomas Dooley

  13. #13
    Skywalker micutzu's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    2,098
    Reputatie
    1
    Am facut ceva mutari. In special etape si meciuri si deocamdata zic ca ajunge.
    Le-am lasat pentr o saptamana dar asi ruga userii sa folosesca si cele 2 sub-forumuri pentru obisnuinta.
    [B]Pentru noi doar [COLOR="Red"][I][SIZE="4"]UTA[/SIZE][/I][/COLOR] conteaza !!![/B]

  14. #14
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    E ok, puteai pune 1-2 zile durata de redirect, pana pe 13 ramane acolo in home la Liga 2 de parca s-ar fi taiat cu cutitul. Nu mai inteleg nimic.

  15. #15
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Eu aveam alta propunere lasam in prim plan cele 18 meciuri ale etapei le despartim cu un sticky pt. prima serie ca sa fie o ordine iar toate celelalte threaduri le ducem in seria 1 si seria 2 corespunzator cu fiecare subiect. Tot acolo vom duce si meciurile dupa disputare unindu-le intr-un thread numit etapa y si atunci o sa fie si ordine.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  16. #16
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Daca primesc ok-ul ma apuc de treaba.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  17. #17
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Crezi ca are sens sa fie meciul si threadul ca la Liga 1?

  18. #18
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Facem o incercare sunt orase importante si in a 2-a liga sa vedem ce iese. Oricum acum e si un pic de ordine.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  19. #19
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Da, dar daca am facut impartirea nu vad de ce meciurile sa stea acolo laolalta iar subiectele la zi ascunse. E bine de vazut si ce zic altii. Eu cred ca ar fi mai bine invers, meciurile in serii si subiectele la zi cum erau. Sau toate impartite pe serii, meciuri si subiecte.

  20. #20
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    E si King pe aici vor veni si ceilalti si atunci sa se hotareasca cum e mai bine.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  21. #21
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    propun ca totul sa fie impartit , indiferent de ce este vorba! asa se pot ocoli dispute nefotbalistice si violente verbale intre suporterii echipelor Building Vanju Mare si Pref. 05 Modelu , principalele candidatela promovare anul asta. parerea mea
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •