Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 22 to 42 of 93

Thread: Abuzurile moderatorilor

  1. #22
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Kidon, nu ne ameninta ca ramanem fara useri, nu tine...S-a luat o hotarare pe RA si noi doar o ducem la indeplinire, daca vrei iti repet:NU VOM LASA CA OLS SA FIE TRANSFORMAT INTR-O COCINA
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  2. #23
    sport legend Hopshio's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Oradea, Sheffield
    Posts
    13,436
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by U Cluj 1919 View Post
    Bre 11 ti-am spus ca nu ai cu cine ... la asta ii lipsesc niste piese din fabricatie (ma refeream la logan acilea)
    Quote Originally Posted by U Cluj 1919 View Post
    Lasati-l bre pe saracu ca atata il duce capu
    Hai ca va salutez ca intra baiatu`si imi da bann
    jigniri grave aduse moderatorilor??
    [COLOR="Blue"]Diapers and politicians should be changed often.Both for the same reason.[/COLOR]

  3. #24
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Hopshio, asta e atacul clonelor sau ce? Te-au chemat amicii de dincolo ca sa faceti mizerie pe OLS?
    Da, sunt jigniri gratuite si grave ale userului respectiv care a vrut cu orice pret pauza prin comportamentul avut, mai ales ca a fost atentionat in numeroase randuri sa se potoleasca.
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  4. #25
    sport legend Hopshio's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Oradea, Sheffield
    Posts
    13,436
    Reputatie
    1
    atacul clonelor? arata-mi o clona de-a mea pe forum....nu m-a chemat nimeni..am venit eu..sper ca nu te deranjeaza...

    nu mi s-au parut atacuri grave aduse moderatorilor..de aceea intrebam
    [COLOR="Blue"]Diapers and politicians should be changed often.Both for the same reason.[/COLOR]

  5. #26
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    [quote=KIDON;2693458]Așa crezi ?
    Te inșeli.
    Numai un idiot poate sta cu mâinle in sân și să privească la abuzurile voastre.
    Eu am ceva polițe de plătit câtorva(2-3) useri pe AoA si pe Dinamo ...unde apăr acel thred ./. [quote]
    De cine aperi tu,mai necajitule? De borcea ,de turcu care a plecat,de torje care ne spune ca steaua e nimai una,Pe cine aperi tu?
    Si cine esti tu,cine iti da tie dreptul ca sa jignesti pe oricine.Ai patent pe dreptatea ABSOLUTA?

    Mai necajitule,profiti de faptul ca toti ceilalti de tolereaza si te acopera (sincer nu inteleg de ce) si te dai tu mare "bodigard" la poarta stadionului.
    M-ai jignit personal,mi-ai jignit familia.De ce mah cacaciosule,pentru ca am ras de "rasii" tai?Pai si ei rad de ei.
    Du-te dracu.
    Last edited by tim; 29th July 2009 at 13:21.

  6. #27
    ^ Black_Mamba's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    3,429
    Reputatie
    1
    Mai ții minte Ulysses când m-ai contactat să mă intorc pe AoA ,tu garantându-mi că Hardliner nu ne va mai deranja ? Ai avut dreptate...nu ne-a mai deranjat ! Despre ce era vorba Ulysses, nu despre traficul pe care-l producea inainte AoA ? "nu ne amenința că rămâneam fără useri că nu ține" >>> Remember PM-ul tău către mine.Apoi, era un sfat, nu o amenințare. Cu mine nu-i chiar așa simplu te intorc pe toate părțile, pentru că știu că am dreptate.Esti (sunteți) aroganți.Incercați să schimbați ceva.Vrei să-ti aduc din urmă câteva posturi de-ale tale ? Vor fi ca oglinda.
    "s-a discutat pe RA să nu se transforme OLS intr-o cocină"...păi stai să-ti aduc comenturile tale, să vezi atunci "cocină" ce era.


    PS Vezi că vin userii nemulțumiți de comportamentul vostru arogant.Incet, incet !
    “Eu mi-am [U][COLOR="Red"]riscat libertatea[/COLOR][/U] pentru Steaua, dar acum dacă o fac, [I]nu mă mai prind ei în viața lor[/I], fac totul ca la serviciul de spionaj.[B]Suporterii nu știu câți bani m-a costat pe mine, [U][COLOR="Blue"]m-a costat mulți bani ca să fie Steaua campioană, milioane![/COLOR][/U] [/B]" ...autodenunțul [B]stelistului suprem [/B] din 04.03.2009

  7. #28
    ^ Black_Mamba's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    3,429
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tim S View Post

    Mai necajitule,profiti de faptul ca toti ceilalti de tolereaza si te acopera (sincer nu inteleg de ce) si te dai tu mare "bodigard" la poarta stadionului.
    M-ai jignit personal,mi-ai jignit familia.De ce mah cacaciosule,pentru ca am ras de "rasii" tai?Pai si ei rad de ei.
    Du-te dracu.
    1) Mi-am cerut scuze că ți-am jignit familia (o singură dată-datorită insistenței tale in a aduce in discutie familia mea- care nu avea legătură cu cazul).Am avut si am suficient curaj.
    2) Apăr numele DINAMO de oameni de genul duba, novac,hingherul etc, care intră pe sectiunea Dinamo si jignesc non-stop dinamovistii.
    3) Nu te-am jignit pentru că ai râs de râșii mei...ci pentru că(iti reamintesc si tie si lui Geoană), l-ati jignit pe Laur + pe cei de partea lui, atunci când a fost pus moderator.Atunci au inceput adevăratele contre.

    Multumesc
    “Eu mi-am [U][COLOR="Red"]riscat libertatea[/COLOR][/U] pentru Steaua, dar acum dacă o fac, [I]nu mă mai prind ei în viața lor[/I], fac totul ca la serviciul de spionaj.[B]Suporterii nu știu câți bani m-a costat pe mine, [U][COLOR="Blue"]m-a costat mulți bani ca să fie Steaua campioană, milioane![/COLOR][/U] [/B]" ...autodenunțul [B]stelistului suprem [/B] din 04.03.2009

  8. #29
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Ai citit precis ANUNTUL IMPORTANT in care se specifica ceva de un anumit moment zero. Dupa acel anunt arata-mi vreo remarca deplasata pe care am facut-o la adresa cuiva. Si nu mi-e rusine nici cu postarile precedente, la ironiile pe care le-am facut am fost injurat in cel mai josnic mod.
    Referitor la treaba cu intorsul, nu ti-ai gasit partener, daca ai ceva de comunicat la obict cu titlul threadului bine, daca nu poti dicuta alte subiecte pe forum.

    PS POTI apara numele Dinamo si fara sa jignesti!!!!!!!
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  9. 29th July 2009, 16:38
    Reason
    aiureli

  10. 29th July 2009, 18:01
    Reason
    Bine Ulysses, dacă nu-ți dai seama că insulți lumea, asta e, n-o să încep să-ți dau eu lecții de comportament dacă alții nu t

  11. #30
    ^ Black_Mamba's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    3,429
    Reputatie
    1
    Sergiu, scrie liber...nu-l jigni (idem Răzvan) ; dar atrage-i atenția dacă știi sau ai observat ceva nereguli referitoare la comportamentul arogant al celor 3 moderatori.

    Incet-incet...apar și userii nemulțumiți !
    “Eu mi-am [U][COLOR="Red"]riscat libertatea[/COLOR][/U] pentru Steaua, dar acum dacă o fac, [I]nu mă mai prind ei în viața lor[/I], fac totul ca la serviciul de spionaj.[B]Suporterii nu știu câți bani m-a costat pe mine, [U][COLOR="Blue"]m-a costat mulți bani ca să fie Steaua campioană, milioane![/COLOR][/U] [/B]" ...autodenunțul [B]stelistului suprem [/B] din 04.03.2009

  12. #31
    DBNTD Sergiu's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Cluj Napoca / Baia Mare
    Posts
    2,993
    Reputatie
    1
    Nu prea citesc eu mult pe forum, însă am văzut anunțul acela "important" unde susținea sus și tare că nu se mai acceptă discuții, insulte, etc., iar apoi acest thread prima lui propoziție e o insultă și o provocare. Iar asta mi se pare de o ipocrizie ieșită din comun, atâta vroiam să zic.
    [SIZE="3"]Să ne ajute Dumnezeu![/SIZE]

  13. #32
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by KIDON View Post
    Sergiu, scrie liber...nu-l jigni (idem Răzvan) ; dar atrage-i atenția dacă știi sau ai observat ceva nereguli referitoare la comportamentul arogant al celor 3 moderatori.

    Incet-incet...apar și userii nemulțumiți !
    Kidon, orice actiune gresita a unui moderator este judecata de ceilalti pe RA. Nu am vazut nicaieri insa acordarea de sanctiuni pentru infumurare
    Quote Originally Posted by Sergiu View Post
    Nu prea citesc eu mult pe forum, însă am văzut anunțul acela "important" unde susținea sus și tare că nu se mai acceptă discuții, insulte, etc., iar apoi acest thread prima lui propoziție e o insultă și o provocare. Iar asta mi se pare de o ipocrizie ieșită din comun, atâta vroiam să zic.
    Sergiu, daca ai fi citit mai mult pe forum nu ai mai fi postat acest mesaj.
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  14. #33
    ^ Black_Mamba's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    3,429
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ulysses View Post
    Kidon, orice actiune gresita a unui moderator este judecata de ceilalti pe RA. Nu am vazut nicaieri insa acordarea de sanctiuni pentru infumurare


    Sergiu, daca ai fi citit mai mult pe forum nu ai mai fi postat acest mesaj.
    Mă Ulisses mă, cum dracu' să fac să mă ințelegi ? Nu vreau ca tu să fii sancționat ! Nici măcar pentru "infumurare" așa cum spui chiar tu ...vreau doar ca lumea de pe OLS să vadă aroganța voastră.

    Vreau să coborâți de pe norul ăsta mic si firav care, datorită adierii din Ghencea vă duce intr-o direcție greșită.
    Dacă mă inșel...mă voi scuza in fața voastră.Vom vedea
    “Eu mi-am [U][COLOR="Red"]riscat libertatea[/COLOR][/U] pentru Steaua, dar acum dacă o fac, [I]nu mă mai prind ei în viața lor[/I], fac totul ca la serviciul de spionaj.[B]Suporterii nu știu câți bani m-a costat pe mine, [U][COLOR="Blue"]m-a costat mulți bani ca să fie Steaua campioană, milioane![/COLOR][/U] [/B]" ...autodenunțul [B]stelistului suprem [/B] din 04.03.2009

  15. #34
    Banned
    Join Date
    May 2009
    Location
    w/o cocalaro-manelisti.
    Posts
    4,274
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by U Cluj 1919 View Post
    ROSU (Dinamo)



    ROSU (Dinamo)



    Galben (steaua)

    Moderatoru` lui peste
    -Sa nu uitam ca cel care a deschis thread-ul a fost avertizat pentru "jigniri grave"

    -"U Cluj 1919" Banned

    Si vanatoarea celor care "daca nu sunt cu noi sunt impotriva noastra" (consacratul slogan stalinist) continua.

    Un lucru trebuie sa fie clar pentru toti oamenii de bun simt de pe forum:

    Asa cum am zis mai sus, "U CLUJ 1919" a fost deja banned, caronasele aduc contestatarilor cate 10 puncte (probabil ca nu se pot da 50 sau 100 sau 1,000 ca ar fi plouat cu mii de puncte altfel) si scopul final este unul singur:

    Eliminarera tuturor celor care contesta abuzurile celor 3 moderatori stelistivladekmarius si ulysses
    Aceasi metoda era folosita si in timpul lui ceausescu, nu aveai voie sa contesti abuzurile "conducerii", erai eliminat: ASTA ESTE CE SE PRACTICA DE CEI vladekmariussi ulyssesAICI PE OLSSute si miile de useri normali, cei care vad adevarul asa cum este, este cazul SA VA TREZITI, si sa spuneti AJUNGE!!!...trebuie sa se inceapa undeva...daca in politica romanesca nu se poate, in presa mani****ta si aservita nu se poate, pe strazi si la intersectii nu se poate, etc...poate un forum public este locul unde se poate incepe...doar e democratie, nu? ceausescu a fost asasinat de mult ca sa se instaureze "democratia"
    Last edited by Ulysses; 30th July 2009 at 09:25. Reason: ne dor ochii:)))

  16. #35
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    taci ma !
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  17. #36
    sport legend Sorin Blaj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    25,248
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lexus. View Post
    -Sa nu uitam ca cel care a deschis thread-ul a fost avertizat pentru "jigniri grave"

    -"U Cluj 1919" Banned

    Si vanatoarea celor care "daca nu sunt cu noi sunt impotriva noastra" (consacratul slogan stalinist) continua.

    Un lucru trebuie sa fie clar pentru toti oamenii de bun simt de pe forum:

    Asa cum am zis mai sus, "U CLUJ 1919" a fost deja banned, caronasele aduc contestatarilor cate 10 puncte (probabil ca nu se pot da 50 sau 100 sau 1,000 ca ar fi plouat cu mii de puncte altfel) si scopul final este unul singur:

    Eliminarera tuturor celor care contesta abuzurile celor 3 moderatori stelisti, vladek, marius si ulysses

    Aceasi metoda era folosita si in timpul lui ceausescu, nu aveai voie sa contesti abuzurile "conducerii", erai eliminat: ASTA ESTE CE SE PRACTICA DE CEI TREI, vladek, marius si ulysses, AICI PE OLS


    Sute si miile de useri normali, cei care vad adevarul asa cum este, este cazul SA VA TREZITI, si sa spuneti AJUNGE!!!...trebuie sa se inceapa undeva...daca in politica romanesca nu se poate, in presa mani****ta si aservita nu se poate, pe strazi si la intersectii nu se poate, etc...poate un forum public este locul unde se poate incepe...doar e democratie, nu? ceausescu a fost asasinat de mult ca sa se instaureze "democratia"
    In trecut, a mai fost cineva care scria ca si tine. Imi scapa numele acum, dar o sa mi-l amintesc. Era de groaza. N-o lua si tu pe urmele lui.
    [B]HAI UNIVERSITATEA! HAI CRAIOVA!
    ESTI CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI![/B]

    [I]"Inteleptul invata din greselile altora, desteptul invata din greselile proprii, numai prostul le stie pe toate."[/I]

  18. #37
    incepator
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    19
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ulysses
    NU VA LASAM SA TRANSFORMATI OLS_UL INTR_O COCINA
    -..doar cateva mesaje de pe threadul meciului Sahtior-Timisoara (atat cat am citit, caci daca il citeam pe tot, probabil descopeream mai mult):

    Quote Originally Posted by Duba
    Gata. L-au scos pe tigan.
    Quote Originally Posted by traktor
    asa de mare prost ca tine nu am vazut , roman verde tampit ce esti
    Quote Originally Posted by Duba
    Cel mai apara moderatorii pe tigan. Ce ba, pt. voi tiganul de la 3 coceni e Mesia?

    Tin cu Timisoara numai pt. ca sa-l vad pe tigan cum plange.
    Quote Originally Posted by Duba
    Spurcat e fiul lui ******. Tiganul de la 3 coceni este cel mai oribil personaj din fotbalul romanesc.
    -ce a fost sanctionat insa in seara de ieri?
    Hingherul, de 2 ori pt trolling pe "Discutii intre dinamovisti si etc"

    -xenofobie, jigniri grave, atac la presoana, fara a fi acordata vreo sanctiune, nici macar Warning

    Nu ai cum sa-i mai lasi pe altii sa-ti transforme forumul intr-o cocina, din moment ce este deja O COCINA de cativa ani buni, indiferent ce momente zero mai visezi. Voi nu faceti decat sa-l mentineti in acest stadiu, prin atitudinea voastra. In loc sa va faceti treaba si sa sanctionati ce trebuia sanctionat la ora meciului, tie si colegilor va arde de dat sanctiuni inutile, ca si Warningul pe care mi l-ai trimis, in care te rog sa-mi explici care sunt 'jigniri grave a moderatorilor', ceea ce ai trecut la motiv, sau mai bine ce intelegi tu prin jignire grava. Cuvintele care-mi apratin in acel mesaj sunt:

    Jigniri la adresa fanilor unei echipe?!?
    Va fi oare interzis in viitor sa-ti mai exprimi parerea despre acea masa, iubitoare de manele si telenovele din Romania, fiindca risti sa se simta lezat in propriul orgoliu vreun moderator stelist si te sanctioneze?

    Insa, sa vedem ce spune alt moderator stelist, de data asta insa in legatura cu mesajul unuia de-al lui:

    Ahaaaaaa! Deci aluzii la adresa altora nu sunt de sanctionat atunci cand sunt raspunsuri la provocari, insa o confirmare a unei aluzii la adresa stelistilor se sanctioneaza prompt cu 3p

    Plus faptul ca aceiasi moderatori isi justifica sanctiunile acordate in alte cazuri cu:

    Nu are rost sa mai dau si alte exemple, din trecut, as umple pagini intregi. Ramanem la cele de dupa asa zisul 'moment zero'. Mi-a sarit in vedere acesta, care dovedeste ca acel moment zero nu-i decat o prosteala a celor creduli si naivi de pe cest forum. Nesimtitii fac in continuare ceea ce faceau si inainte. Bleah!
    restul sunt mesajele altora, pentru care nu cred ca ma poti sanctiona. deci, unde sunt jignirile?!

    In seara asta sunt convins ca veti fi cu ochii in 14 pe threadul meciului Stelei si veti sanctiona penibil orice mica abatere. Faptul ca meciul Timisoarei nu v-a interesat deloc (din pct de vedere moderare), ba mai mult, a fost mult mai interesant pt voi ceea ce se petrece pe Administrativ, dovedeste inca o data bataia de joc cu care se va ocupati de moderarea acestui forum.

    OLS este o cocina in primul rand din cauza acestei atitudini a moderatorilor, nu din cauza userilor, si este mentinut in continuare in stadiul de cocina atat timp cat unii moderatori continua in acelasi stil...

  19. #38
    Killin Nazis Q-Djyni's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    4,877
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sorin Blaj View Post
    In trecut, a mai fost cineva care scria ca si tine. Imi scapa numele acum, dar o sa mi-l amintesc. Era de groaza. N-o lua si tu pe urmele lui.
    Remy
    I hate Nazis.I kill Nazis.

    [B]Ho ho,Merry Christmas motherf..ers and a Happy New Year.[/B]

  20. #39
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    Asculta correction, se pare ca tu nu ai inteles inca mersul Ols ului. Spui ca aseara nu au fost moderatori pe threadul meciului Sahtior - Poli. Te contrazic, au fost. Drept dovada stau toate mesajele sterse pe motiv de off topic.
    In plus fiecare sectiune are un moderator sau mai multi. Nu ne bagam pe tarlaua altuia.
    De aceea exista report post. Semnaleaza postarile cu ,,probleme'' si vor fi luate masuri.

  21. #40
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    correction, esti destul de "informat" pentru un user cu 7 posturi (jumatate pe Administrativ) si inregistrat de doar o saptamana. Vrei sa ne spui a cui clona esti ca sa nu deranjam inutil vreun supermod?
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  22. #41
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lexus. View Post
    -Sa nu uitam ca cel care a deschis thread-ul a fost avertizat pentru "jigniri grave"

    -"U Cluj 1919" Banned

    Si vanatoarea celor care "daca nu sunt cu noi sunt impotriva noastra" (consacratul slogan stalinist) continua.

    Un lucru trebuie sa fie clar pentru toti oamenii de bun simt de pe forum:

    Asa cum am zis mai sus, "U CLUJ 1919" a fost deja banned, caronasele aduc contestatarilor cate 10 puncte (probabil ca nu se pot da 50 sau 100 sau 1,000 ca ar fi plouat cu mii de puncte altfel) si scopul final este unul singur:

    Eliminarera tuturor celor care contesta abuzurile celor 3 moderatori stelistivladekmariussi ulysses
    Aceasi metoda era folosita si in timpul lui ceausescu, nu aveai voie sa contesti abuzurile "conducerii", erai eliminat: ASTA ESTE CE SE PRACTICA DE CEI TREIvladekmariussi ulyssesAICI PE OLS

    Sute si miile de useri normali, cei care vad adevarul asa cum este, este cazul SA VA TREZITI, si sa spuneti AJUNGE!!!...trebuie sa se inceapa undeva...daca in politica romanesca nu se poate, in presa mani****ta si aservita nu se poate, pe strazi si la intersectii nu se poate, etc...poate un forum public este locul unde se poate incepe...doar e democratie, nu? ceausescu a fost asasinat de mult ca sa se instaureze "democratia"
    Lexus, sa incercam un exercitiu de imaginatie: ia incearca sa postezi fara sa provoci si sa jignesti si sa vedem ce se intampla. De ce naiba nu-s sanctionati userii care-si vad de treaba lor si nu vor cu orice pret sa faca scandal aici, pe administrativ?
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  23. #42
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    Eu zic sa va calmati si sa nu va mai certati cu ei, ca nu rezolvati nimic.. OLS este compromis definitiv, este un forum/site al stelistilor si cu asta basta... Mai sunt destule alte forumuri unde puteti posta linistiti fara a avea probleme cu diverse persoane de neam de traista ..
    Last edited by Ulysses; 30th July 2009 at 11:05. Reason: pune tu primul in aplicare sugestiile-ti ;)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •