Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 48 of 48

Thread: U.F.C.

incepator
    Reputatie
    1
    Ne vom multumi pe scurt cu tot ce unii dintre noi reusim sa facem rost de pe net.

2.  
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Reputatie
    1
    Holly Holm revine cu prima victorie de cand a batut-o pe Ronda trimitand-o la culcare pe limitata Bethe Correia.

https://www.youtube.com/watch?v=p7CHpA5vv08

Pe undercard Dos Anjos impresionant cu Safieddine la debutul la welter iar Tybura bate ultimul cui in tronul lui Arlovski insa bielorusul a luptat bine si l-a intrebuintat serios pe polonez spre deosebire de ultimile meciuri unde a facut figuratie.

Hunt-Lewis saptaman trecuta a fost un main event bun.Samoanul la 43 de ani in continuare o forta.

sport legend Srdjan's Avatar
    Reputatie
    1
    Daca nici pe Correia nu o batea, Holm putea sa isi ia adio la cariera ei ca si un nume de top
    Visca Barca!!. Singurul club care conteaza!

Reputatie
    1
    Corect,si cum era de asteptat a batut-o cu clasa.Piciorul stang al lui Holly aduce putin cu cel al lui Cro Cop(stiu,exagerare mare0 dar pastrand proportiile.

Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Reputatie
    0
    Cam slabuta lupta intre McGregor si Habib.
    Cred ca irlandezul inca este afectat de fiascoul din box pentru ca e greu de crezut ca doar atat poate.
    Pe de alta parte, Habib a avut si un pic de noroc cu acel croseu care i-a taiat elanul pe partea de striking si din cauza asta lupta n-a mai avut cursul sperat.

Dar dupa iesirea de la final Habib ar trebui suspendat multa vreme si meciul ar trebui castigat de McGregor prin descalificare. Plus suspendari pe viata celor 2 care l-au atacat pe luptator.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

Reputatie
    1
    Mie mi-a placut meciul insa nu stiu ce curs sperat nu a avut.A mers cum era normal adica cu Khabib dominand la sol si totusi destul de ok si in picioare.
    Personal cred ca Conor s-a deecurcat mai bine decat ma asteptam,a oorit takedownuri,s-a aparat decent la sol si a avut stamina mai buna.
    Evident ca banii de la meciul cu Mayweather l-au schimbat,viata sa personala a aratat asta.
    Cat despre incidentul de la final Khabib trebuie pedepsit cumva insa se mananca mult rahat si e multa ipocrizie.Cand McGregor a atacat autobuzul nu s-a facut asa mult tam tam si pedeapsa a fost jenanta.
    Totusi ma bucura ca lumea MMAului sustine curajul lui Khabib,cel putin din declaratii.