Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 22 to 42 of 79

Thread: U.F.C.

  1. #22
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,273
    Reputatie
    0
    il face Overeem....il distruge pe Velasquez
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  2. #23
    sport legend Taquito's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Ploiesti
    Posts
    1,920
    Reputatie
    1
    sunt acum pe gsp niste meciuri de o duritate extrema. unuia i-a prins mana cu picioarele in clinci si i-a indoit-o pana i-a rupt-o. s-a vazut prin pielea lui cum i s-au rupt oasele. arbitrul i-a despartit prea tarziu. cel cu mana rupta nu simtea mai nimic de la nivelul crescut de adrenalina

    si altul si-a luat la pumni in fatza de umpluse tot ringul de sange. si el d-abia mai vedea de la cat sange avea pe fatza. nu stiu de ce nu sunt intrerupte astfel de meciuri. ce mai asteapta sa se intample ?
    Last edited by Taquito; 1st January 2013 at 02:28.

  3. #24
    sport legend Taquito's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Ploiesti
    Posts
    1,920
    Reputatie
    1
    si acum e un meci cu mult sange. a fost tinut unul numai cu coate in fatza. coatele sunt mai puternice pt ca sub manusi au pusi niste bureti...si celalalt luptator s-a umplut de sange dar nu al lui.

    astfel de meciuri n-ar trebui date in timpul zilei. si cei care se uita la astfel de meciuri(cu placere) nu sunt intregi la cap.

  4. #25
    sport legend Taquito's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Ploiesti
    Posts
    1,920
    Reputatie
    1
    meciul e Jim Miller - Joe Lauzon

    e un dog fight

    aici e video http://www.fightvideomma.com/2012/12...ght-video.html

    la incepul Miller are o serie de coate prin care il umple de sange pe Lauzon
    Last edited by Taquito; 1st January 2013 at 22:29.

  5. #26
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,273
    Reputatie
    0
    mie imi placea randy coutoure....mintaurul Nogueira...e drept ca in ultimul timp nu prea am urmarit...
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  6. #27
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,413
    Reputatie
    1
    Anderson Silva facut KO aseara!!!

  7. #28
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    De fapt, azi dimineata pe la ora 7.
    Weidman a fost incredibil, cu toate ca Silva n-a luptat deloc serios.

  8. #29
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,413
    Reputatie
    1
    Mai degraba Weidman a fost omul potrivit la locul potrivit.

    Silva s-a prostit tot meciul.Intr-o revansa daca l-ar lua in serios l-ar invinge relativ usor.

    Dar in interviu lde dupa meci a fost destul de ambiguu.A zis ca nu o sa mai lupte pt centura desi mai vrea sa lupte de 10 ori.

  9. #30
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    E clar ca n-a luptat la capacitate maxima. Daca intra in "beast mode" il batea in maximum 2 runde.
    Foarte ciudate declaratiile de la final. Nici revansa cu Weidman nu va avea loc.

  10. #31
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,413
    Reputatie
    1
    O gala misto in weekend in Suedia cu main event Alexander Gustafsson(eroul local) vs Anthony Johnson.

    http://en.wikipedia.org/wiki/UFC_on_...on_vs._Johnson






    WAR GUS!!!Invingatorul primeste o sansa la titlu cu Jon ''Cocaine Bones'' Jones.

  11. #32
    sport legend Srdjan's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    La capatul lumii..
    Posts
    6,337
    Reputatie
    1
    Sper ca Gustafsson sa castige, e cam singurul LHW din lume care ii poate pune probleme lui Jones la ora actuala.
    Visca Barca!!. Singurul club care conteaza!

  12. #33
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,413
    Reputatie
    1
    Acum am vazut si eu gala.

    Desi speram sa castige Gustafsson foarte dezamagitor.Se vedea ca avea presiune mare pe el dupa reactia de dupa meci.Practic dupa ce l-a lovit cu acea prima dreapta venita dintr-un unghi foarte ciudat nu si-a mai revenit.
    Am vazut ca Daniel Cormier a zis ca arbitrul a lasat meciul prea mult.Eu zic ca Gustafsson mai putea sa primeasca ceva timp,loviturile lui Johnson la sol nu erau asa periculoase(chiar daca erau multe si nu erau blocate).
    Oare o fi Johnson asta asa bun/Pare solid dar oare sa-l bata pe Jones?L-am mai vazut in alte ocazii dar nu cu asemenea adversari(un Nogueira batran printe altii) si are niste KOuri de generic.Pare sa aiba bombe nucleare in pumni.
    Totusi foarte nasol ca nu vom vedea Jones-Gustafsson II mai ales dupa primul meci epic.

    Bader a furat un SD cu Davis.Meci plictisitor,mai nimic nu s-a intamplat,poate Davis merita ma imult parca a lovit ceva mai clar dar ....meh.Macar Bader nu e ciomplet negativ.

    Musassi primeste cadou un stoppage prematur cu Hendo Henderson.Arbitrul a stricat ceea ce ar fi fost o victorie curata a lui Musassi pt ca Hendo nu cred ca isi mai revenea.

    Weekendul asta urmeaza si revenirea lui Anderson Silva!

  13. #34
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,339
    Reputatie
    0
    Pe ce program mai pot fi vazute aceste gale? Ma mai uitam pe GSP, dar de cand a fost scos din grila RCS, n-am mai vazut nimic.

    Ma indoiesc ca un lupator mai poate face ceva deosebit dupa o fractura de tibie.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  14. #35
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,413
    Reputatie
    1
    Nu cred ca mai sunt transmise la noi.

    Doar sa te uiti in direct pe stream sau sa downloadezi meciurile mai tarziu.

  15. #36
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,339
    Reputatie
    0
    Pacat! La capitolul sporturi de contact mai avem doar reluari din K1 si Glory, care nici macar nu stim de cand sunt.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  16. #37
    sport legend Srdjan's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    La capatul lumii..
    Posts
    6,337
    Reputatie
    1
    How awesome is Kenny Robertson? Chiar a crescut intr-un luptator foarte bun. Cat despre Mousasi, ei bine a aratat foarte bine in fata lui Henderson, insa sa fim sinceri 2015- Dan Henderson nu a avut nicio sansa in fata olandezului.

    Avum vorbind despre Johnson, cu siguranta va fi un adversar mult mai periculos pentru Jones decat a fost Cormier, care a fost dupa parerea mea, overrated as shit inainte de meciul lor, insa chiar si asa nu il vad invingandu-l pe Bones
    Visca Barca!!. Singurul club care conteaza!

  17. #38
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,413
    Reputatie
    1
    A aratat bine ins ama dera jeaza cand in loc de prestatia sa se vb de stoppageul prematur.Sunt absolut sigur ca Mousassi l-ar fi invins pe Hendo oricum.Hendo in ultimii ani inafara de acel meci nebun cu Shogun nu a facut decat sa fie un nume pe CVul altora.Chiar si acel in acel meci cu Rua era condus pana cand a intervenit divinitatea.

    Silva vs Diaz cum il vezi?Dar Tate vs McMann?

  18. #39
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,413
    Reputatie
    1
    Cantarul:


  19. #40
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,413
    Reputatie
    1
    Anderson revine s icastiga o decizie clara impotriva lui Diaz.

    Brazilianul a fost clar precaut si ezitant si normala pana la urma-nu prea ai cum sa treci peste asemenea accidentare.Nu a pus forta in nici un kick.
    Diaz a luptat ok dar nu a fortat cand era clar ca trebuie sa forteze.L-a prins pe Silva de cateva ori pe barbie dar nu s-a intamplat nimic insa e ceva ingrijorator pt Silva ca a fost lovit relativ usor.
    Nu cred ca va mai fi un factor as aimportant Silva.Diaz probabil se va retrage.

    Deasemenea la caterinca lui Diaz din primul minut.

    Woodley dezamagitor cu Gastelum.Nu a fortat deloc.

    Leites si Thiago Alves cu victorii mari in meciuri frumoase.

    Miesha Tate scapa cu o decizie majoritara impotriva Sarei McMann.Dupa ce a fost dominata si din picioare si la sol in prima repriza si parea ca va fi victima unui TKO Miesha a revenit superb in ultima parte a reprizei a 2-a si a dominat complet si repriza a 3-a.Cred ca daca mai aveam putin timp in repriza a 2-a o facea pe McMann sa cedeze.
    Oricum un meci foarte frumos oferit de fete.

  20. #41
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,413
    Reputatie
    1
    UFC 189 a fost azi dimineata.

    Mai neventul nu a fost meciul de titlu pe care l-am dorit dar a fost senzational.McGregor-Mendes candidat puternic pt FOTY.

    Acum macar intr-o oarecare masura se poate spune ca McGregor nu este doar o masina de marketing si ca nu se descurca impotriva wrestlerilor de elita.
    Incep sa cred ca il poate bate pe Aldo.In orice caz e mereu spectaculos si aduce interes maxim sportului.

  21. #42
    sport legend Numero Dieci's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Rumunskija
    Posts
    4,413
    Reputatie
    1
    UFC 206 in weekend.

    Revine Ronda.

    Undercard puternic.

    Belea.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •