Results 1 to 2 of 2

Thread: Reported Post by BIANCO-ROSSI

  1. #1
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1

    Reported Post by BIANCO-ROSSI

    BIANCO-ROSSI has reported a post.

    Reason:
    lu' asta nu-i dati ban ca face reclama la alt site ?
    eu cand am pus un link de pe alt site mi-am luat ban ....

    si poate ii explica cineva si lu' Gica Chioru ca poreclele stelistilor sunt : "ceausei" , "spurcati" , "aurolaci" ... mai nou "blatisti"

    de jigniri nu se pune problema ...doar e stelist ...
    Post: Etapa 10: Dinamo - Rapid
    Forum: Liga I 2006/2007 - etape, meciuri
    Assigned Moderators: Ayrton, apparte, inter, miril, penny, m8k, tchibos, Man not Machine, corto, Jerry20cm, micutzu11, delaparis, Quittaro, starsteel, elphax

    Posted by: Gica Chioru
    Original Content:
    Quote Originally Posted by BIANCO-ROSSI View Post
    Rusine, RAPID!!!

    2 elemente m-au facut sa scriu acest scurt articol. 2 momente din cursul acestei seri, 2 gesturi care au fost vazute si auzite pe Stefan cel Mare. 2 atitudini reprobabile care au fost "intocmite" de catre rapidisti.
    Pe de o parte este vorba de suporterii rapidisti, si pe de alta parte de unul dintre jucatorii aceleiasi echipe. Deci este vorba de Rapid, dar nu de club pentru ca aceste personaje fac de rusine clubul din Grant.

    Primul s-a petrecut chiar inainte de inceperea meciului. Cele 2 echipe erau aliniate la centru terenului si arbitrul a fluierat un moment de reculegere, in timp ce la statie se anunta ca acesta este in memoria lui Catalin HILDAN, simbolul si ingerul care vegheaza in Stefan cel Mare. Tot stadionul tace din gura, linistea pune stapanire pe arena, toti "cainii" stau cu capetele plecate. Dar din peluza Rapidului se aude din cele 600 de glasuri "M*** Dinamo". Ce se mai poate spune?
    MULTUMIM SUPORTERILOR RAPIDISTI PREZENTI IN ACEASTA SEARA IN GROAPA PENTRU ACESTE MOMENTE!Felicitari, a fost singurul moment cand ati dominat fundalul sonor!
    Si, ca sa fie tacamul complet tot din mijlocul acestei peluze se aude strigarea pe care spurcatii au cantat-o legat de acelasi Hildan si de usa din tavan.

    Minutul 90+1. Fluier final. Dinamo invinge cu 3-1. Jucatorii rapidisti cu capul in jos se duc spre galeria lor o saluta si se duc spre vestiare. Ajung in dreptul Tribunei a 2-a si sunt primiti cu ostilitate si nu cu ospitalitate. Era si de asteptat ca nu sunt primiti cu ovatii si cu urale si nici cu versurile lui Shakespeare.
    Dar unul dintre invinsi nu accepta sa nu raspunda, si indreptandu-se spre tunel se "face" ca isi aseaza tricoul in sort si ne "arata" podoabele ascunse in chiloti. Si crezand ca poate nu le-am vazut bine, sub protectia tunelului isi scoate sexul si il arata cu generozitate suporterilor de la Tribuna a 2-a. Probabil ca nu stie ca acolo, langa tunel e fief-ul DOL-ului, si a crezut ca va scapa.
    MULTUMIM MARIUS CONSTANTIN CA NE-AI DAT PRILEJUL SA ITI ADMIRAM BARBATIA! Am vazut si noi ce vede Kinga acasa, si poate asta este si motivul pentru care ea l-a parasit pe Flavius Moldovan si s-a mutat cu copil cu tot la tine acasa! Bravo, "ai cu ce". Si de aceea folosesti acel organ si ca sa gandesti. Ca bunul simt si inteligenta iti lipsesc cu desavarsire.

    RUSINE galeriei rapidiste! RUSINE marius constantin!!!



    DOL
    "Draga caine" sau poate preferi, ma, caine...

    Afla mai intai ca spurcatii sunteti voi, si nu de azi de ieri ci de decenii. Inca de cand rapidistii se pisau pe voi, la propriu, pe fostul "23 august". Povestea intreaga iat-o aici:
    http://www.fcsteaua.ro/index/section...s/article/1758

    Probabil ca va interveni vreun rapidist care a fost la meci sa-ti spuna ceea ce-ti spun eu: sunteti lasi si penibili. Adica vrei sa fii respectat dar tu, voi, nu respectati? Adica vrei sa injuri si sa te comporti ca ultima otreapa iar ceilalti sa-ti "respecte" momentul de ipocrizie???

    In ceea ce priveste comportamentul obscen al unui rapidist sau altul nimic nou sub soare, s-au mai vazut cazuri la ei dar nu numai. Si "Oneata" Augustin , cainele spurcat, facea acelasi lucru. Deh, mizeria ********o-bolsevica.

  2. #2
    sport legend Gica Chioru's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    2,257
    Reputatie
    1
    1.Nu m-am gandit niciodata ca postand linkul cu articolul respectiv as face reclama, nu am vrut sa-l copiez aici pentru ca am considerat ca mi-as face reclama mie insumi.
    2.Pe siteul fcsteaua.ro exista o trimitere directa pe acest site.
    3.Maniera ********ica in care procedeaza acest individ este proprie suporterilor caini.
    4.Banati-ma! URA!
    [B][COLOR="Red"]CFR Rapid Bucuresti=primul club bolsevic din Romania
    1923. Conform directivei KOMINTERN apare bolsevismul in sportul romanesc.[/COLOR][/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •