Universal has reported a post.

Reason:
Trolling, mereu acelsi post, pe Intern Poli Iasi-Steaua paginile 26-27 .Asa nu se poate.
Post: Etapa 10: Poli Iasi - Steaua
Forum: Liga I 2006/2007 - etape, meciuri
Assigned Moderators: Ayrton, apparte, inter, miril, penny, m8k, tchibos, Man not Machine, corto, Jerry20cm, micutzu11, delaparis, Quittaro, starsteel, elphax

Posted by: doris2001
Original Content:
Quote Originally Posted by Red-Castorryy View Post
Gigi Becali: „Mă mulţumesc şi cu locul doi!”
Gigi Becali a declarat pentru RTV ca a fost fault la Goian si ca Lajos trebuia sa acorde penalty pentru Iasi
ps. Gh. Constantin ( zis si "Vīlcea" ) a plecat nervos după penaltyul acordat Stelei . Oare pentru faptul ca nu a fost ?

Ieşenii puşi să jure că nu sīnt blat === Oare de ce ?
Ieri dimineaşă, preşedintele lui Poli Iaşi, Sorin Boca, s-a dus īn cantonamentul echipei pentru a discuta cu jucătorii. După ce i-a strīns pe toţi la un loc, i-a pus pe fiecare īn parte să jure că nu au fost contactaţi de Steaua pentru a nu juca la adevărata valoare īmpotriva trupei lui Olăroiu. Nici un fotbalist n-a refuzat să jure, toţi spunīnd că n-au avut nici un fel de legături īnainte de joc cu oficialii din Ghencea.

"Steaua n-a arătat ca o echipă de Champions League. Probabil au fost frustraţi de jocul nostru foarte bun. Cred că rezultatul final e echitabil"
Gavatorta
"Nu mă mai gīndeam că putem egala. I-am enervat pe stelişti, am reuşit să-i scoatem din ritmul lor şi ne-am īndeplinit obiectivul. Arbitrajul? Penibil"
Bordeanu
Sa stiti ca asta ma indigneaza, ca Steaua, prin Jiji si Meme, au introdus violentele fizice si de limbaj in fotbalul romanesc, dar si in politica si nu numai (Jiji). Ce e mai rau e ca sunt unii pe Forumul asta, si nu numai, care ne ataca (injura, jignesc, ameninta, "urla", etc.) pe cei care suntem realisti, si vedem gunoiul de acolo. Copii stelisti, suporteri de TV, vedeti-va de lungul nasului, ca fotbalul nu va face mai puternici sau mai bogati (apropo, sa-l parafrazez pe Hipnosis, il intreb, in stilul lui obisnuit: ŢI-AI LUAT MEDICAMENTELE DUPĂ ZIUA DE AZI ? SAU TE-AI RĂZBUNAT PE MONITOR PT. DECĂDEREA STELEI ?). Si lasati frustrarile acasa, aici doar acuzam magariile facute de cioban de 2-3 ani, castigand campionate, bani si faima, prin ilegalitati vazute de toata lumea.
VAD CA SI DUPA MECIUL DE LA IASI, MAI AU CURAJUL STELISTII SA JIGNEASCA PE CEILALTI CA SUNT PROSTI, CHIORI, TAMPITI, ETC., CA VAD FURTUL PE FATA AL STELEI, MAI ALES PE BAZA ARBITRILOR, CARE, OBSERV, NU INCETEAZA SA LE FACA CADOURI 11 METRI, IAR ADVERSARILOR, DIN CONTRA, NU LE DAU 11 METRI CLARE (FURT PE FAŢĂ, CLAR !).
Ce sa mai zic ca e cea mai dura echipa si nu joaca mai nimic, o spune, cu fair-play, culmea, tocmai Jiji !
Imi pare rau ca, normal, in CH. LEAGUE pt. la anul, Steaua nu are meritul moral sa mai lupte pt. calificare, mai mult merita CFR CLUJ (vedeti ce furat e CFR-ul, iar Steaua ce ajutata, chiar daca nu joaca nimic), OTELUL GALATI, POLI TIM., RAPID. Vad ca se face totul de LPF si arbitri ca Steaua sa ocupe locul doi, cu toate ca nu joaca aproape nimic, fiind impotenţi īn Europa (n-o spun numai eu, au spus-o si ziarele din Franta, care au vazut o echipa Steaua ca si inexistenta pe teren cu Lzon).
VA SPUN SINCER, DACA AS FI STELIST, M-AS ASCUNDE SA SPUN ANUL ASTA CA TIN CU ECHIPA ASTA, LA CATE RELE SUNT ACOLO.
NU SE POATE ASCUNDE LA INFINIT GUNOIUL SUB PREŞ, CĂ PUTE.