View Poll Results: Reuseste Timisoara calificarea?

Voters
121. You may not vote on this poll
  • Da

    63 52.07%
  • Nu

    58 47.93%
Page 38 of 38 FirstFirst ... 28363738
Results 778 to 787 of 787

Thread: Poli Timisoara - Sahtior Donetk

  1. #778
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,359
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Luis Garcia10 View Post
    Prietene...fiecare are dreptul sa aiba propriile simpatii si antipatii. Nu vii tu sau Mitica Dragomir sa dati lumii lectii de viata! Vezi-ti de treaba.
    PS: Tu ce ai facut in viata? ca vad ca te fascineaza subiectu`
    Da tu ce ai cu Lucescu ce ti-a facut ,ai castigat Cupa UEFA si nu stim noi?

  2. #779
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by raul2008 View Post
    Da tu ce ai cu Lucescu ce ti-a facut ,ai castigat Cupa UEFA si nu stim noi?
    Imi e foarte antipatic personajul. Mi se pare un inchipuit ...si cred ca are un caracter infect. E dreptul meu sa cred asta ...in caz ca se va schimba, voi fii printre primii care va aprecia asta.
    Cat despre cariera mea...e abia la inceput! Fotbalul nu e singurul domeniu in care sa iti faci un nume

    ON TOPIC: Vreau sa remarc si eu pe baiatul asta, pe Bourceanu! Impresionant jucator! Ma declar fan!
    Muzzwrinka

  3. #780
    sport legend Sorin Blaj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    25,248
    Reputatie
    1
    FELICITARI POLI!!! FELICITARI TIMISOARA!!!

    Nu credeam ca o asemenea performanta este posibila.
    [B]HAI UNIVERSITATEA! HAI CRAIOVA!
    ESTI CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI![/B]

    [I]"Inteleptul invata din greselile altora, desteptul invata din greselile proprii, numai prostul le stie pe toate."[/I]

  4. #781
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ionescu23 View Post
    Sunt aradean si Utist infocat...iubesc clubul UTA...dar nu pot sa nu felicit o performanta cand o vad...Felicitari timisoara eu sunt sigur ca mai sunt si aradeni care se bucura pt voi eu sunt unul dintre ei...Sper sa picati cu panathinaikos si sa mergeti in grupele ligii fiindca meritati...Sincere felicitari timisoara si tuturor timisorenilor!
    merci,vecine avem loc pe stadion si pt cei doritori din Arad sa vada meciuri Europene
    https://t.me/pump_upp

  5. #782
    sport legend red-bull's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    4,053
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Luis Garcia10 View Post
    Prietene...fiecare are dreptul sa aiba propriile simpatii si antipatii. Nu vii tu sau Mitica Dragomir sa dati lumii lectii de viata! Vezi-ti de treaba.
    PS: Tu ce ai facut in viata? ca vad ca te fascineaza subiectu`
    Prietene...nu dau lectii de viata.dar e urat sa jignesti un om in halul asta.mai ales pentru niste lucruri intamplate pe cand tu (aici nu refer la tine ci la fanii timisoreni) nici nu te nasteai si despre care ai auzit la altii.
    L-ai eliminat...asta trebuie sa fie razbunarea lor...nu sa il injure pe ala aiurea.Care e faza?si chindia i-a retrogradat pe timisoreni, cand i-au batut intr-un meci restanta disputat imediat dupa moartea lui Lita si Igescu.Cum ar fii sa ne injure si pe noi ca i-am bagat in B...

  6. #783
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by red-bull View Post
    .Cum ar fii sa ne injure si pe noi ca i-am bagat in B...
    ar fii o varianta...
    https://t.me/pump_upp

  7. #784
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by red-bull View Post
    Prietene...nu dau lectii de viata.dar e urat sa jignesti un om in halul asta.mai ales pentru niste lucruri intamplate pe cand tu (aici nu refer la tine ci la fanii timisoreni) nici nu te nasteai si despre care ai auzit la altii.
    L-ai eliminat...asta trebuie sa fie razbunarea lor...nu sa il injure pe ala aiurea.Care e faza?si chindia i-a retrogradat pe timisoreni, cand i-au batut intr-un meci restanta disputat imediat dupa moartea lui Lita si Igescu.Cum ar fii sa ne injure si pe noi ca i-am bagat in B...
    Pai treaba lor pentru ce-l injurau...poate nu toti il injura pentru retrogradarea aia. Asa ar putea sa-i injure si aici la Targoviste pe Dinamo, sau chiar pe cei de la Falticeni?! Ei bine...fiecare dintre cei care au injurat e posibil sa fii avut motive diferite... In fine...n-are rost sa insist. Eu le inteleg furia contra lui nea` Mircea, si d-aia le-am luat apararea.
    Muzzwrinka

  8. #785
    Banatean Grinco's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Sachsen-Anhalt, DE
    Posts
    8,318
    Reputatie
    0
    Pentru unii e greu de inteles ca ala si-a luat huiduieli, nu doar pentru faza aia, ci mai ales ca e reprezentantul unui sistem de rahat care a mancat tara asta timp de 45 de ani. Eu de aia nu-l suport, ca a facut parte din sistemul ala murdar de dinainte de Revolutie (pe langa faptul ca debiteaza tot felul de ineptii). Red-bull, nici nu vreau sa imi inchipui ce primire ar avea Iordanescu sau Lacatus (care au castigat chiar Cupa Campionilor, nu UEFA) pe stadionul lui Dinamo, chiar daca, vezi Doamne, au facut performante de nivel european
    Last edited by Grinco; 7th August 2009 at 01:00.
    [URL="http://www.dailymotion.com/video/x38r9e_ezekiel-25-17_school"]Ezekiel 25:17 [/URL]

  9. #786
    dog repellent barbarella's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    TIMISOARA
    Posts
    1,015
    Reputatie
    1
    Sahtior Donetk trebuia neaparat sa castige la Timisoara pentru a mai putea spera la Liga Campionilor, insa acest lucru nu i-a impiedicat pe pariori sa joace pe un rezultat de egalitate la meciul retur dintre Timisoara si echipa lui Mircea Lucescu.

    La o casa de pariuri din... Ucraina s-a inregistrat un castig de aproape un milion de dolari saptamana trecuta. Un parior din Europa de Est a pariat nici mai mult nici mai putin de 50.000 de dolari pe un egal la meciul Timisoara - Sahtior. Jucatorul jucase un bilet combinat rezultat corect 1-1, insa avea pariat si un rezultat de egalitate. Daca rezultatul final al meciului era 1-1, castigul ar fi sarit de 1 milion de euro. Povestea a fost relatata de postul tv 1+1 din Ucraina.

    Autoritatile care se ocupa de adminstrarea pariurilor in Ucraina nu au vrut sa dezvlauie numele casei unde s-a cistigat pariul pe Timisoara.
    La Kiev opereaza urmatoarele case de pariuri : Stanley, Bet-at home, Bwin.

    (sport.ro)
    [COLOR="Indigo"][B][SIZE="4"]POLI ÜBER ALLES!![/SIZE][/B][/COLOR]
    [COLOR="DarkRed"][B][SIZE="3"]GALATA[/SIZE][/B][/COLOR] [B][SIZE="3"][COLOR="DarkOrange"]RULES!!![/COLOR][/SIZE][/B]
    [B][SIZE="1"]F.C. DINAMO: UN HIBRID INTRE CIOCANUL BUCURESTI SI UNIREA TRICOLOR[/SIZE][/B]

  10. #787
    MU IS US ... aetius's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    bihor
    Posts
    1,138
    Reputatie
    1
    persoana e cumva ahmetov ? rinat ahmetov ...?
    incurcate caile ortodoxiei pravoslavinice...de rasarit... haraso!
    5 noiembrie 2010... primul meci in cea mai veche competitie de fotbal THE FA CUP
    MU and FCUM ...the soul is one

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •