View Poll Results: FC Vaslui - Otelul

Voters
89. You may not vote on this poll
  • 1

    23 25.84%
  • X

    16 17.98%
  • 2

    50 56.18%
Page 1 of 24 12311 ... LastLast
Results 1 to 21 of 491

Thread: Etapa 11: FC Vaslui - Otelul

  1. #1
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1

    Etapa 11: FC Vaslui - Otelul

    Discutii despre FC Vaslui - Otelul (etapa 11), aici - inainte si dupa.
    Last edited by tchibos; 3rd October 2006 at 23:23.

  2. #2
    junior unikt's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Galati
    Posts
    149
    Reputatie
    1
    eu cred ca va fi un meci greu iar la sfarsitul lui o sa visez la a9a victorie a otelului.cred 2-0 pt noi.forza otelul.

  3. #3
    incepator CALORIFER's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    2
    Reputatie
    1
    aparent prin prisma locurilor din clasament ar trebuie sa fie un antreament pt otelul.in realitate nu va fi deloc asa. oricum mai sunt 2 saptamani pana atunci

  4. #4
    Banned lolo_grupa_c's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    bariera
    Posts
    2,217
    Reputatie
    0
    dupa ordinea clasamentului,victoria este a noastra
    dupa meciurile din deplasare,victoria tot a noastra
    asadar 3 pcte pt.otelul

  5. #5
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    1X

    galatenii nu au cum sa o tina in ritmul asta ...sunt totusi o echipa de locurile 6-8 ...
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  6. #6
    sport legend bada_otelul's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati
    Posts
    4,723
    Reputatie
    1
    odata si odata se va intrerupe sirul de victorii,poate la vaslui poate nu,oricum ce au realizat pana acum e incredibil,sa fim mandri de ei,merita.ca o observatie,toata cele 3 echipe care au incurcat pana etapa trecuta clujul au pierdut imediat cu otelul,sper sa se intample la fel si cu vasluiul,si mai ales cu steaua,daca ar fi sa am de ales as prefera sa nu castigam cu vs dar sa scoatem macar un punct cu steaua.
    oricum va fi meci greu cu vasluiul,mai greu decat cu uta chiar daca par vai de mama lor acum sunt imprevizibili,sper totusi sa castigam
    [B]Mandru locuitor al Orasului de la Dunare, Galatz[/B]

  7. #7
    Banned lolo_grupa_c's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    bariera
    Posts
    2,217
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by BIANCO-ROSSI View Post
    1X

    galatenii nu au cum sa o tina in ritmul asta ...sunt totusi o echipa de locurile 6-8 ...
    nu mai spune.....

  8. #8
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    e adevarat ca Otelul trebuie sa se impiedice odata si odata, insa eu sper ca momentul asta sa vina cat mai tarziu. Ce a facut Grig la echipa este extraordinar. Puteti visa chiar la Liga Campionilor daca o tineti tot asa. De Vaslui trece fara nici un fel de probleme.

  9. #9
    sport legend bada_otelul's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati
    Posts
    4,723
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tchibos View Post
    e adevarat ca Otelul trebuie sa se impiedice odata si odata, insa eu sper ca momentul asta sa vina cat mai tarziu. Ce a facut Grig la echipa este extraordinar. Puteti visa chiar la Liga Campionilor daca o tineti tot asa. De Vaslui trece fara nici un fel de probleme.
    liga campionilor este totusi inaccesibila din mai multe motive,din motive de ***************,dar si din cauza bugetului,a lotului,a lipsei unui stadion de ucl.uefa ar fi o performanta frumoasa,dar foarte greu de obtinut.principalele noastre atuuri sunt grigoras,un antrenor excelent atunci cand are atmosfera buna la echipa,si faptul ca noi avem o echipa,jucatorii sunt uniti,se inteleg bine toti,fata de altii care au bani si jucatori de valoare dar nu au echipa.nu sunt extraorinar de valorosi,timisoara are individualitati mult peste noi,dar spiritul de echipa si atmosfera buna creata de grig si stan isi spun cuvantul.
    sper sa castigam si la vaslui dar asa cum am zis odata si odata o sa ne impiedicam si noi,sper cat ma tarziu.va fi meci dificil
    Last edited by starsteel; 2nd October 2006 at 16:01. Reason: atentie la jigniri
    [B]Mandru locuitor al Orasului de la Dunare, Galatz[/B]

  10. #10
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Ar fi teribil sa obtinem a 8-a victorie consecutiva adversarul permite sa fim optimisti insa ma gandesc la seria de arbitraje catastrofale, la pozitia Vasluiului, la Porumboiu si sunt putin reticent s-ar putea sa scoatem doar un egal.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  11. #11
    peluza nord cap's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    580
    Reputatie
    1
    si un egala e bine numai sa nu luam bataie dar paote castigam e meci greu dar nu se stei nici o data

  12. #12
    senior Casuba's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N18 2UF
    Posts
    226
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by BIANCO-ROSSI View Post
    1X

    galatenii nu au cum sa o tina in ritmul asta ...sunt totusi o echipa de locurile 6-8 ...
    O clasare pe locurile 6-8 obtinuta in mod CINSTIT nu mi se pare chiar asa de rea in schimb un campionat FURAT nu m-ar incanta deloc...Tu ce parere ai ?
    OTELUL
    It takes two to lie, one to lie and one to listen.

  13. #13
    manager Andutzu's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    P.N. Galati
    Posts
    310
    Reputatie
    1
    castigam ca si jiul a facut 1-1 la cluj si etapa urmatoare i-am batut
    Forza Otelul!!!
    Anti-S.D.R si Sclavi!

  14. #14
    hfsc sucks tuxie's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    localhost.localdomain
    Posts
    2,432
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Casuba View Post
    O clasare pe locurile 6-8 obtinuta in mod CINSTIT nu mi se pare chiar asa de rea in schimb un campionat FURAT nu m-ar incanta deloc...Tu ce parere ai ?
    Pai o sa-ti spuna sa reusesti intai sa furi unul si dupa aceea sa spui daca ti-a placut sau nu

  15. #15
    sport legend gabi94's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Mioveni
    Posts
    1,917
    Reputatie
    1
    Sper ca Otelul sa obtina cea de-a 8 victorie ,meciul insa este mai dificil decat pare la prima vedere,Vasluiul fiind o echipa artagoasa pe propriul teren...

  16. #16
    Banned lolo_grupa_c's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    bariera
    Posts
    2,217
    Reputatie
    0
    daca prindem o zi buna nici un adversar din provincie nu ne sta in fata...iar dupa cate am vazut la vaslui e cam dezordine...asa ca....eu unul mizez pe o victorie galateana...1-0 mi se pare un scor cinstit

  17. #17
    peluza nord cap's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    580
    Reputatie
    1
    nu conteaza ce scor conteaza ca punctele sa vina la noi

  18. #18
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,922
    Reputatie
    1
    Gata m-ati convins galatenilor ...
    Am votat si eu pentru un 2 ... 0-2
    Parca vad ca le luati locul in Uefa ... locul stelistilor evident
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  19. #19
    Banned Jar-Gon's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Galati
    Posts
    214
    Reputatie
    0
    ce mai dinamovistule ti-e frica de noi de ne canti prohodul pe aici?in mod normal ar trebuii sa batem dar.............

  20. #20
    senior Casuba's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N18 2UF
    Posts
    226
    Reputatie
    1
    In meciul asta mi-e frica doar de playmaker-ul de la vaslui...nu...nu e jucatorul cu numarul 10, e ala care nu se mai implica la club, dar face jocurile in arbitraj.
    OTELUL
    It takes two to lie, one to lie and one to listen.

  21. #21
    Mereu Otelul STEEL's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    823
    Reputatie
    1
    Va incepe oare din nou "razboiul rece " dintre M.Stan si Porumboiu?Imi aduc aminte de campionatul trecut cand inaintea meciului din retur s-a lasat cu cateva declaratii veninoase din partea celor doi.Sper ca de data asta M.Stan sa nu se mai coboare la nivelul asa zisului finantator al vasluienilor.
    [B][COLOR="White"]..............................................................................[/COLOR][/B][FONT="Arial Black"][SIZE="2"][COLOR="Red"]FORZA [COLOR="Silver"]OTELUL [COLOR="Blue"]GALATI[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •