View Poll Results: Jiul - Pandurii

Voters
29. You may not vote on this poll
  • 1

    14 48.28%
  • X

    9 31.03%
  • 2

    6 20.69%
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 43 to 63 of 72

Thread: Etapa 11: Jiul - Pandurii

  1. #43
    sport legend *Coco*'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Tg-Jiu
    Posts
    5,584
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by 4ndr31 View Post
    Acu pe bune,Jiul are prima sansa.Nu cred ca o sa scoateti vre-un punct.
    Pronostic 1.
    Trebuie sa ii batem ca veniti voi peste noi etapa viitoare Si e meci greu de tot

  2. #44
    jiulist
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Petrosani
    Posts
    7,622
    Reputatie
    1
    va dam de va sar mucii,de la 3 in sus,sunteti ieftini
    condescu un bandit
    HAI JIUL PETROSANI!

  3. #45
    lejendă
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    București
    Posts
    7,257
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by PaRazytul View Post
    Ba...ce plm va tot dati asa mareti?ati uitat cum ati ramas in a?sau scuzati-ma..pe ce loc va situati?cumva in primele 5 si eu nu stiam?va dati ceva ce nu sunteti..ati promovat de 2 ani...parca bandurii are o traditie..de ne doare 'capu'...stati lejer ca voi nu va comparati cu craiovenii...chit ca si pe acolo s-au cam stricat lucrurile..nici 1% nu aveti ce au avut ei si vor avea.....daca ati fi fost in primele 5 locuri mai spuneam ca aveti sanse etc.in meciul de maine....mai bine sa ne dam cu pararea dupa meci..si va rog eu frumos sa numai vb orice doar sa fim in treaba.....chiar va spun ca totusi....Jiul..este o echipa cu traditie.....oricum tot voi samantarii..care stati la tv si nu face o deplasare etc...tot voi vb numai prostii....Sa fiu si on-topic..sa dau un pronostic....Jiul 2-0 Bandurii-frf !!!
    Ce ai nene ? Băuşi gaz ? Ce ataci cu atâta înverşunare ? Ţi-a dat vreun oltean în cap ? Ţi-a luat femeia ?

    Cei de pe forum şi-au exprimat părerea, ca şi mine de altfel. Fiecare cu părerea lor. Nu cred că a jignit cineva locuitorii Petroşaniului. S-a făcut referire doar la echipa Jiul. Iar tu vii aici, şi ce faci ? Ne demonstrezi că nivelul tău de educaţie este echivalent cu 4 clase primare. Nu spun că aşa e, spun că asta arăţi, prin limbajul acesta stupid.

    Da, uite, eu cred că Pandurii vor câştiga la Petroşani. Ai ceva împotriva părerii mele ? Dacă da, let me know...

  4. #46
    junior PaRazytul's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Peluza Sud
    Posts
    113
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cra10veanu View Post
    nu e la moda la moda e ceva trecator, insa cei din Tg-Jiu au tinut intotdeauna cu Craiova caci este echipa reprezentativa a regiunii.
    In concluzie, HAI PANDURII

    Serios?pai hai sa tin si eu cu....ciorvinu....petrila..vulcan...mineru lupeni....fc simeria....banita....pai nu?sunt totusi din judetu hd...si hai sa tinem cu toate....fi serios....ca nu-i chiar asa.....aici ii vb si de mentalitate...in fine din partea mea puteti sa tineti cu toate echipele din liga 1....si a 2...ca nu ma supar...le iei apararea....lasa-i singuri.....ca nu se pot descurca..

  5. 13th October 2006, 21:38
    Reason
    of-topic

  6. #47
    sport legend *Coco*'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Tg-Jiu
    Posts
    5,584
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by rhadoo View Post
    va dam de va sar mucii,de la 3 in sus,sunteti ieftini
    Aoleu pai voi a-ti inscris 5 goluri in 10 etape din care 3 intr-o singura partida si dati cu noi de la 3 in sus
    Parca vad maine ca daca e sa va batem sau daca e sa se termine egal dai vina pe arbitraj

  7. #48
    junior PaRazytul's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Peluza Sud
    Posts
    113
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sergio_D View Post
    Ce ai nene ? Băuşi gaz ? Ce ataci cu atâta înverşunare ? Ţi-a dat vreun oltean în cap ? Ţi-a luat femeia ?

    Cei de pe forum şi-au exprimat părerea, ca şi mine de altfel. Fiecare cu părerea lor. Nu cred că a jignit cineva locuitorii Petroşaniului. S-a făcut referire doar la echipa Jiul. Iar tu vii aici, şi ce faci ? Ne demonstrezi că nivelul tău de educaţie este echivalent cu 4 clase primare. Nu spun că aşa e, spun că asta arăţi, prin limbajul acesta stupid.

    Da, uite, eu cred că Pandurii vor câştiga la Petroşani. Ai ceva împotriva părerii mele ? Dacă da, let me know...


    Vezi smechere ca tu ai inceput..cu ''atacu'' pai omule..te-ai luat de echipa Jiul...adica si de noi suporterii...cel putin de mine....nu spui de 'atacu ofensiv'al nostru....ca nici voi nu sunteti pe departe....
    Ti-ai exprimat parerea..ma bucur ptr tine....'mdea'...m-ai impresionat la faza cu ''cultii'' te crezi inteligent..sau ce a vrut sa iasa la faza aia?eu cel putin m-am cam plictisit de chestia aia....cu 4 clase..bla bla bla..ii cam trecuta....normal...XEROX....hai sa copiem cu toti....in fine conte. mai putin..
    Crezi ca va bate bandurii-frf la petro?bv tie...iti respect parerea..ii ceva normal ca un suporter al unei echipe..sa dea un pronostic favorabil echipei sale....dar fara ''ofensive'' si numai stiu ce porcarii...seris !!!

  8. #49
    lejendă
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    București
    Posts
    7,257
    Reputatie
    1
    Crede-mă, intenţia mea nu a fost de a jigni vreo persoană. Am spus doar realităţile. Jiul are un atac praf. O demonstrează numărul de goluri marcate în aceste 10 etape.

    Şi te rog, nu mai poci numele echipelor. Fii simţit şi demonstrează contrariul, şi anume că pe acest forum, mai există şi persoane din Petroşani care să aibă capul pe umeri şi să ştie şi altceva înafară de jigniri stupide şi cuvinte grele adresate altora.

    Ziceai ceva de xerox... aşadar nu sunt singurul care gândeşte în acest fel despre persoane care scriu asemenea posturi, precum al tău.

  9. 13th October 2006, 21:57
    Reason
    of-topic

  10. 13th October 2006, 22:01
    Reason
    of-topic

  11. #50
    lejendă
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    București
    Posts
    7,257
    Reputatie
    1
    Crede-mă, nu ştii tot ce mişcă în Târgu Jiu...

    Nu ai făcut o impresie proastă echipei şi oraşului tău, dar au făcut-o alţii... nu te adăuga la lista aceea please

    Jiul Petroşani - Pandurii Tg-Jiu 0-0, subiectiv privind... O victorie mi se pare cam mult... dar speranţa moare ultima!

  12. #51
    junior PaRazytul's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Peluza Sud
    Posts
    113
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sergio_D View Post
    Crede-mă, nu ştii tot ce mişcă în Târgu Jiu...

    Nu ai făcut o impresie proastă echipei şi oraşului tău, dar au făcut-o alţii... nu te adăuga la lista aceea please

    Jiul Petroşani - Pandurii Tg-Jiu 0-0, subiectiv privind... O victorie mi se pare cam mult... dar speranţa moare ultima!

    Stiu....oricum am inteles ca lucrurile merg din ce in ce mai bine in legatura cu modernizarea stadionului.....etc....asta ii doar o parte....
    Lasa-ma cu adaugarea pe nush ce 'liste' nu exista padure fara uscaciuni..peste tot asa este....
    Sorry adminilor si mederatorilor....ca in ultimile mele postari am fost of-topic....sa fiu si eu on topic..dau un pronostic.....Jiul 2-0 Pandurii...asta-i pararea mea...nu te supara seris !!!

  13. #52
    sport legend *Coco*'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Tg-Jiu
    Posts
    5,584
    Reputatie
    1
    Da mai Parazitule tu le sti pe toate...
    OT: 3-1 va dam si va inchidem gura

  14. #53
    junior PaRazytul's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Peluza Sud
    Posts
    113
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by *Coco* View Post
    Da mai Parazitule tu le sti pe toate...
    OT: 3-1 va dam si va inchidem gura

    Pana acum ai spus ca va batem... acum....nici tu numai sti ce spui...asa-i?!!!

  15. #54
    jiulist
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Petrosani
    Posts
    7,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sergio_D View Post
    Ce ai nene ? Băuşi gaz ? Ce ataci cu atâta înverşunare ? Ţi-a dat vreun oltean în cap ? Ţi-a luat femeia ?

    Cei de pe forum şi-au exprimat părerea, ca şi mine de altfel. Fiecare cu părerea lor. Nu cred că a jignit cineva locuitorii Petroşaniului. S-a făcut referire doar la echipa Jiul. Iar tu vii aici, şi ce faci ? Ne demonstrezi că nivelul tău de educaţie este echivalent cu 4 clase primare. Nu spun că aşa e, spun că asta arăţi, prin limbajul acesta stupid.

    Da, uite, eu cred că Pandurii vor câştiga la Petroşani. Ai ceva împotriva părerii mele ? Dacă da, let me know...
    hai sa iti spun eu cum sta treaba:e vorba pe la noi,ca sunt si ardeleni de cacao,insa problema e ca inca nu am intalnit olteni de treaba
    revenind la meci:nu aveti nici o sansa,sunteti ieftini probabil cei mai slabi din liga I
    HAI JIUL PETROSANI!

  16. #55
    lejendă
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    București
    Posts
    7,257
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by rhadoo View Post
    hai sa iti spun eu cum sta treaba:e vorba pe la noi,ca sunt si ardeleni de cacao,insa problema e ca inca nu am intalnit olteni de treaba
    revenind la meci:nu aveti nici o sansa,sunteti ieftini probabil cei mai slabi din liga I
    HAI JIUL PETROSANI!
    Iar tu eşti cam fixist... În fine, asta e părerea ta.
    Şi să îţi spun părerea mea despre părerea ta: e jalnică

    PĂREREA MEA !

    Fii şi tu mai realist. Momentan, cei mai slabi din Liga I se pare că sunt cei de la Argeş... ultimul loc... tot pe acolo, mai e şi Vasluiul şi... opaaa... Jiul!

  17. #56
    junior PaRazytul's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Peluza Sud
    Posts
    113
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sergio_D View Post
    Iar tu eşti cam fixist... În fine, asta e părerea ta.
    Şi să îţi spun părerea mea despre părerea ta: e jalnică

    PĂREREA MEA !

    Fii şi tu mai realist. Momentan, cei mai slabi din Liga I se pare că sunt cei de la Argeş... ultimul loc... tot pe acolo, mai e şi Vasluiul şi... opaaa... Jiul!
    Pai pana maine e jiul...ca ne luati voi locul...

  18. #57
    sport legend *Coco*'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Tg-Jiu
    Posts
    5,584
    Reputatie
    1
    Ramane de vazut
    Si daca e sa ne bateti ne bateti cu 1-0 mai mult nu cred ca poate sa dea o echipa de pluton ca jiul

  19. #58
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    e timpu pt primele puncte din deplasare 1-2 pronostic realist privind forma echipelor mai ales atacul ucigas al jiului nu le dau nicio sansa in fatza lui Guso.
    Ciocu mic si joc de glezne mai vb dupa meci.
    [I][FONT="Lucida Console"][COLOR="RoyalBlue"][I] Oltenia pandura a lui Tudor Si-a lui Arghezi si-a atator dusi Oltenia celui mai mare sculptor Al omenirii, Constantin Brancusi. Oltenia , Eterna Terra-Nova![/I][/COLOR][/FONT][/I]

  20. #59
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    Gol Pandurii: Vranjkovic pleaca singur cu balonul de la mijlocul terenului, trece de 4 adversari si il invinge pe Hotoboc cu un sut plasat din 14 metri. 0-1
    [I][FONT="Lucida Console"][COLOR="RoyalBlue"][I] Oltenia pandura a lui Tudor Si-a lui Arghezi si-a atator dusi Oltenia celui mai mare sculptor Al omenirii, Constantin Brancusi. Oltenia , Eterna Terra-Nova![/I][/COLOR][/FONT][/I]

  21. #60
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    0-2 vintilescu
    [I][FONT="Lucida Console"][COLOR="RoyalBlue"][I] Oltenia pandura a lui Tudor Si-a lui Arghezi si-a atator dusi Oltenia celui mai mare sculptor Al omenirii, Constantin Brancusi. Oltenia , Eterna Terra-Nova![/I][/COLOR][/FONT][/I]

  22. #61
    Red-White-Blue WOLF_ULTRAS's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Peluza: '''SUD'''
    Posts
    1,692
    Reputatie
    1
    varza jiul
    [SIZE="3"][B]ULTRAS SPIRIT SUPPORT YOUR LOCAL TEAM
    [/B][/SIZE]:hall:

  23. #62
    sport legend crissis's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Iasi
    Posts
    3,646
    Reputatie
    1
    0-2
    Jiul Hai B-ul
    [COLOR="Blue"][SIZE="2"][/SIZE][B] FORZA POLI IASI [/B][/COLOR]

  24. #63
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    Bravo Pandurii !!! jiu clar se indreapta spre serie b cu viteza)
    [I][FONT="Lucida Console"][COLOR="RoyalBlue"][I] Oltenia pandura a lui Tudor Si-a lui Arghezi si-a atator dusi Oltenia celui mai mare sculptor Al omenirii, Constantin Brancusi. Oltenia , Eterna Terra-Nova![/I][/COLOR][/FONT][/I]

  25. 14th October 2006, 18:03

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •