View Poll Results: Poli Timisoara - FC National

Voters
74. You may not vote on this poll
  • 1

    53 71.62%
  • X

    12 16.22%
  • 2

    9 12.16%
Page 1 of 13 12311 ... LastLast
Results 1 to 21 of 268

Thread: Etapa 11: Poli Timisoara - FC National

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1

    Etapa 11: Poli Timisoara - FC National

    Discutii despre Poli Timisoara - FC National (etapa 11), aici - inainte si dupa.
    Last edited by tchibos; 3rd October 2006 at 23:20.

  2. #2
    incepator
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    BCN
    Posts
    7
    Reputatie
    1

    poli-i fruncea!
    imi place poli timisoara,echipa puternica serioasa cu palmares si istorie (fulgerul bragadiru)...la fel ca investitorul,care precum clubul si el se trage dintr-o dinastie de milionari din timpuri stravechi ,om de afaceri tare care a cumparat tot axul central a lui dinamo care creste intr-un an precum altii in zece!
    dupa cum a surclasat ceahlaul in stil de super echipa cred ca vor defila cu nationalul!....sau nu?

  3. #3
    junior fruncea's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    TIMISOARA
    Posts
    72
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by daedalus View Post

    poli-i fruncea!
    imi place poli timisoara,echipa puternica serioasa cu palmares si istorie (fulgerul bragadiru)...la fel ca investitorul,care precum clubul si el se trage dintr-o dinastie de milionari din timpuri stravechi ,om de afaceri tare care a cumparat tot axul central a lui dinamo care creste intr-un an precum altii in zece!
    dupa cum a surclasat ceahlaul in stil de super echipa cred ca vor defila cu nationalul!....sau nu?
    DAEDALUS, ai grija caci cel care s-a numit DEDAL inainte de afi tu spiritual,si-a ucis fiul intr-o incercare de evadare din labirintul minotaurului.nu-i judeca pe cei din TIMISOARA CACI NOI NU SANTEM DIN PARTEA ACEEA DE TARA!!!!!



    FORZA VIOLA !!!!


    Quote Originally Posted by grande View Post
    Bate Poli fara probleme !
    O ECHIPA ARE TZARA,S-AIA-I POLI TIMISOARA !!!
    Last edited by delaparis; 13th October 2006 at 19:56. Reason: cons

  4. #4
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    fruncea : sigur ca postul tau e un raspuns la o provocare dar nu esti obligat sa continui cu "trolling" ... asta ca sa fiu elegant
    Vorbeste despre meci si lasa alte subiecte de cearta pentru alte ocazii ....
    te rog frumos
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  5. #5
    vesszen trianon malexoid's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Under a violet moon
    Posts
    2,063
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    fruncea : sigur ca postul tau e un raspuns la o provocare dar nu esti obligat sa continui cu "trolling" ... asta ca sa fiu elegant
    Vorbeste despre meci si lasa alte subiecte de cearta pentru alte ocazii ....
    te rog frumos
    Off topic: nu am vazut sa comentezi/penalizezi/stergi provocarea in sine (troneaza acolo mandra si neatinsa in cap de lista)...ori nu e la fel de grava (chiar mai grava) ca si replica?
    Incearca macar sa pari impartial !
    Last edited by malexoid; 14th October 2006 at 12:04.
    [B][COLOR="Purple"]Poli, such a beautiful disease...[/COLOR][/B]

  6. #6
    MasterOfPuppies apparte's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Orasul rosu-albastru
    Posts
    2,788
    Reputatie
    1
    Asta-i meci cu cota 1,10,1,05 pt pronostic 1...asa ca decat sa ma uit la el mai bine la concert la Alphaville !
    [B][SIZE="4"]I was built to be the best,number one and nothing less![/SIZE][/B]

  7. #7
    junior fruncea's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    TIMISOARA
    Posts
    72
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by malexoid View Post
    Off topic: nu am vazut sa comentezi/penalizezi/stergi provocarea in sine (troneaza acolo mandra si neatinsa in cap de lista)...ori nu e la fel de grava (chiar mai grava) ca si replica?
    Incearca macar sa pari impartial !
    N-AM INTELES CE VREI SA SPUI?CAND EU MERGEAM LA MECIURILE LUI POLI...,retine dragul meu TIMISOREAN !!!!
    ttu probabil ca nu realizai ca "O ECHIPA ARE TZARA,S-AIA-I POLI TIMISOARA!!!

  8. #8
    Oltean Cra10veanu's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    3,634
    Reputatie
    1
    3-0 le da nationalului, si iacov va face gura mare prin divizia B. L-a mancat la spavanache sa faca contre cu Mitica, uite unde ajungi.

  9. #9
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Nici nu se pune probleme cu Emeghara si Plesan , Timisoara este pe val Victorie clarä , preväd un 2-0

  10. #10
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    Timisoara e pe val ? LOL

    Cum draq e pe val , cand au castigat pe mana arbitrului la Piatra Neamt ?

    Pronostic X
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  11. #11
    vesszen trianon malexoid's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Under a violet moon
    Posts
    2,063
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by BIANCO-ROSSI View Post
    Timisoara e pe val ? LOL

    Cum draq e pe val , cand au castigat pe mana arbitrului la Piatra Neamt ?
    Voi nu ati castigat niciodata nimic altfel...
    [B][COLOR="Purple"]Poli, such a beautiful disease...[/COLOR][/B]

  12. #12
    sport legend andrei1921tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    2,014
    Reputatie
    1
    Poli nu are nici o sansa in meciu asta...Istoria noastra e 0 si probabil asta o sa se dovedeasca decisiv pe teren.Mai ales ca in ultimul meci am furat cat steaua si dinamo in toata istoria lor...
    Din ce avem al nostru o brazda nu dam
    Din glia cu mortii cei scumpi din morminte
    Cu pieptul cu dintii noi stim s`aparam
    Hotarele noastre hotarele sfinte

  13. #13
    The Hurricane gheorghe's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Viola City
    Posts
    578
    Reputatie
    1
    Batem! Suntem in forma, invingem Nationalul si vom fi in coasta lui dinamo.Nu de alta, dar sa nu uite de unde li se va trage sfarsitul.
    [B]"Orice arbitru ar trebui sa faca minim cinci ani de inchisoare dupa ce isi incheie cariera. Stie el de ce!" [/B]- Antonio Matarrese

  14. #14
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    Bateti, bateti, dar pana la Dinamo... Apropo, cate puncte sunt intre voi si ei? Au mai fost asemenea cazuri ca echipa de pe locul 2, nu Poli, in cazul de fata, sa recupereze tot 14 puncte, daca nu ma insel. Dar acum nu vad cum.
    Revenind la meciul care (cica) ma intereseaza, prevad un ceva la zero, pentru ca la noi nu e cineva sa dea gol. Nu avem varf, nu avem decat un fundas central, nu avem antrenor, nu avem vointa.

  15. #15
    hfsc sucks tuxie's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    localhost.localdomain
    Posts
    2,432
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bancaru View Post
    Revenind la meciul care (cica) ma intereseaza, prevad un ceva la zero, pentru ca la noi nu e cineva sa dea gol. Nu avem varf, nu avem decat un fundas central, nu avem antrenor, nu avem vointa.
    Pe de alta parte, la noi cred ca joaca McKain, asadar s-ar putea sa fie totusi meci cu goluri
    Acum, redevenind seriosi - nu se stie niciodata cum va evolua meciul, ambele echipe au oscilatiile lor, asadar eu cred ca e meci de 1x2. Totusi sper ca va bate Poli.

  16. #16
    Platanu's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,921
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Bancaru View Post
    Bateti, bateti, dar pana la Dinamo... Apropo, cate puncte sunt intre voi si ei? Au mai fost asemenea cazuri ca echipa de pe locul 2, nu Poli, in cazul de fata, sa recupereze tot 14 puncte, daca nu ma insel. Dar acum nu vad cum.
    Revenind la meciul care (cica) ma intereseaza, prevad un ceva la zero, pentru ca la noi nu e cineva sa dea gol. Nu avem varf, nu avem decat un fundas central, nu avem antrenor, nu avem vointa.
    Mai pe scurt:NU AVEM ECHIPA.

  17. #17
    Mughal Bancaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,681
    Reputatie
    1
    Tuxie, cu tot respectul care ti se cuvine, dar cred ca ai patit ceva. Tu ce programe urmaresti? Te uiti cumva in reluare la meciurile din capionatul trecut? Poate voi aveti oscilatii. Noi suntem cat se poate de constanti. Constanta noastra se cheama = PROSTI.

  18. #18
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    Poli nu are nici un stres in ceea ce priveste meciul asta. Il vor castiga sigur pentru ca National e in deriva. Din pacate pentru National va fi sumbru viitorul daca vor continua asa

  19. #19
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Este pentru prima data cand dau un pronostic in favoarea echipei adverse, caci daca nu se va intampla vreo minune, gen Mos Craciun pe horn, desi si asta se poate aranja cu...bani, a se intelege, schimbarea unui antrenor incapabil, pre numele lui Duna, cu unul capabil, gen Bergodi, nu vad cum nu am termina si acest meci la ZERO, caci asta suntem la ora actuala. In rest nu mi-a mai ramas decat sa oftez HAI PROGRESUL!
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  20. #20
    Banned
    Join Date
    May 2005
    Location
    Free Willy!
    Posts
    2,210
    Reputatie
    0
    Imi pare rau sa ii vad pe prietenii bancari atat de abatuti. I-as putea consola spunand, ca nici Poli nu joaca mare lucru, asa ca nu se stie niciodata ...

    N-am urmarit fenomenul National in ultima vreme, dar la o privire sumara, pare ca Duna nu e la fel de bun, ca predecesorii. In plus si politica de cadre nu pare prea grozava. Ati jucat in sezonul trecut cu cativa jucatori de imprumut, alti doi se pare ca vor parasi echipa. Cam greu sa obtii astfel omogenitate.

  21. #21
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Corect, Benny. Si mai sunt si alte motive...oculte, se pare.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •