Page 1 of 11 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 220

Thread: Dunărea Galați

  1. #1
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1

    Arrow Dunărea Galați

    Shtie cineva care este lotul lu dunarea galatzi shi cu ce uniforma joaca?
    Also: Discutatzi despre Dunarea Galatzi aici!
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  2. #2
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    se numeste echipament,nu uniforma ,o ,tu ,mare microbist.
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  3. #3
    ''''''''''''''' GeKuRA's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    IASI
    Posts
    2,071
    Reputatie
    1
    Dunarea Galati ... locul 3 deocamdata, si e la 2 puncte de locul 2 si la 2 puncte de locul 4.... poate termina pe locul 2 daca bate acasa pe Unirea Focsani, iar Midia Navodari ia bataie de la Poli Timisoara... asa ca termina pe 3-4
    [SIZE=4].............[COLOR=Blue]............[/COLOR][/SIZE][FONT=Century Gothic]...............[/FONT]

  4. #4
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,339
    Reputatie
    0
    Nu sunt mare suporter al Dunarii Galati, in principal din cauza ca nu li se televizeaza meciurile. Din presa nu prea ma informez, ma intereseaza mai mult Otelul.
    De Dunarea ma mai uit la situatia lor in clasament.
    Scrieti si voi ca ma cam intereseaza sa aflu cam care-i situatia cu acest club.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  5. #5
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Lotul sincer nu il stiu "uniforma" este alb-albastra.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  6. #6
    sport legend Mario Di Lazi's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Rm. Vâlcea
    Posts
    12,151
    Reputatie
    1
    Antrenor din aceasta iarna este fostul jucator al Otelului Galati, Danut Oprea.
    Daca gresesc ... scuze.
    Verizon IndyCar / Barclays Premier League / FC Dinamo București

  7. #7
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1
    Doresc sambata multa bafta la ROMAN in meciul cu LAMINORUL.

  8. #8
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1
    Dumnezeu m-a ajutat si a daruit la fotbal in aceasta saptamana o noua victorie in deplasare a echipelor noastre.Vant din pupa.

  9. #9
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Victorie binevenita la Roman cu 2-1 nu se poate sa avem probleme cu retrogradarea anul asta.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  10. #10
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1
    Uite ca la meciul cu CALATIS echipa nu a jucat rau dar a intalnit un adversar tenace care a bagat autobuzul in poarta.Am avut si 11 m cam usor acordat dupa parerea mea de centralul SAVA din BACAU dar cu toate astea OPREA a dat in obiectul muncii cu atata rautate incat a fost o transformare reusita ca la ruygbi.Sper sa va castigati cele 2 puncte in urmatoarea deplasare.

  11. #11
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1
    Nu am reusit la MEDGIDIA pentru ca nu sa copt via, astfel am luat bataie de la o echipa de papagali.

  12. #12
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Se pare ca prin infrangerea de acasa cu Buzaul am intrat din nou serios in zona retrogradarii.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  13. #13
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Cum era cu promovarea la care visati acum 2-3 etape? Pana la urma C este mult mai aproape!

  14. #14
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1
    Dunarea este in crestere asa ca atentie:VICTORIE LA BRASOV.

  15. #15
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Sper intr-o victorie la meciul de la Brasov cu Forex am condus cu 1-0 dar vad ca la pauza e 1-1.
    Asta e Dunarea pierde acasa si castiga afara, au pierdut o multime de puncte la Galati.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  16. #16
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Din nou infrangere tot din penalty min.72
    Etapa trecuta penalty in min.92 cu Buzaul si uite ca suntem pe 10, loc posibil de retrogradare iar in fata noastra la 1 pct., cine-i oare? Gloria Buzau. Adevarul e ca ne jucam cu focul.
    Etapa viitoare avem acasa cu FC Brasov, urmeaza Portul C-ta, Precizia Sacele afara si apoi acasa cu Ceahlaul.
    Fara cel putin 6 puncte in aceste 4 etape ne indreptam spre C.
    Last edited by starsteel; 15th April 2006 at 14:34.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  17. #17
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1
    Nu se mai poate, o tinem numai intr-o infrangere,iar sambata vine la GALATI cealalta echipa a BRASOVULUI adica FCM.Este capital pentru noi sa invingem,altfel......?

  18. #18
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by starsteel
    Sper intr-o victorie la meciul de la Brasov cu Forex am condus cu 1-0 dar vad ca la pauza e 1-1.
    Asta e Dunarea pierde acasa si castiga afara, au pierdut o multime de puncte la Galati.
    Sper sa o tineti tot asa si la meciul de sambata
    Si pt noi e vorba de un meci capital, pt ca altfel Forex se distanteaza. In presa brasoveana a fost apreciat jocul deschis al Dunarii, un fotbal placut, peste locul din clasament ocupat de Dunarea. Dupa meciul de sambata va doresc tot succesul din lume, mai ales cu Ceahlaul

    PS echipa nu se mai numeste de 16 ani FCM ci FC

  19. #19
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1
    Antrenorul echipei este TAVI GRIGORE fostul fotbalist al PETROLULUI.Maine jucam cu echipa fanion a orasului BRASOV.Sper intr-o victorie galateana.

  20. #20
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1

    Dunarea A Inghitit Brasovul

    Dupa ce practic meciul a inceput de la 0-1 in min 1 echipa gazda a reusit sa invinga cu 3-2 dupa un meci foarte greu.Brasovenii nu au tinut cont de un singur lucruUNAREA este in crestere.

  21. #21
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Bravo Dunarea!!! Un succes venit la momentul oportun ne-am departat la 5 puncte de locurile retrogradante. De brasoveni nu imi pare rau, ei si cu Bacau au incercat sa ne infunde asa ca pot sa joace impreuna in B.
    FORTZA DUNAREA !!!
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •