Page 4 of 11 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 64 to 84 of 220

Thread: Dunărea Galați

  1. #64
    black&white Kan's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Dr. Taberei
    Posts
    656
    Reputatie
    1
    hmmmmm....toata lumea intreaba asta
    Toon Army the masters of England

  2. #65
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Kan View Post
    hmmmmm....toata lumea intreaba asta
    Pai si toata lumea nu stie

  3. #66
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Modelu este o localitate în judeţul Călăraşi, Muntenia, România,comuna mai bine zis.
    Marian Petre Milut intrat recent in fotbal in localitatea Modelu-Calarasi,continua ascensiunea echipei FC Prefab Modelu.Dupa ce anul trecut a fost instalat la cirma echipei, Titi Dumitriu,echipa a avut evolutii bune dar nu a reusit promovarea in Liga a II-a .In sezonul competitional 2006-2007 echipa va activa in Liga a II-a conform promisiunilor facute de catre patronul echipei Marian Petre Milut..-au dat spaga si sa-i vezi la anul cum joaca in liga 1
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  4. #67
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1
    Am fost la meciul de acasa cu echipa din Calarasi,Modelu si sincer sa fiu parca caldura teribila care a fost ii afecta numai pe jucatorii nostri si nu si pe oaspeti.Echipa nu a jucat nimic iar JEAN pe linia de fund a gresit drept pentru care a si fost schimbat.

  5. #68
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1
    Astazi cred ca vom castiga la Tulcea pentru ca dupa un dus rece vine si unul cald.

  6. #69
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Durere, iar am pierdut, Delta Tulcea - Dunarea 3-1.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  7. #70
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    BACAU
    Posts
    764
    Reputatie
    1
    La inceput am crezut ca primele 3 etape vor reprezeta un galop de sanatate cu cele 3 promovate dar din 9 puncte nu am reusit decat 3.Trebuie sa dea de gandit conducerii.Daca vreti parerea mea Puiu Antohi este prea moale pentru functia de antrenor aici este bun unul cu biciul in mana care sa-i cravaseze.

  8. #71
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Din rau in mai rau Dunarea - FC Sacele 0-1 gol primit in min.94. No coment.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  9. #72
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    C-ul?
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  10. #73
    Mereu Otelul STEEL's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    823
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SebyO View Post
    C-ul?
    Oricat ti-ai dori tu lucrul asta,nu o sa se intample....cel putin anul asta nu vor retrograda.
    [B][COLOR="White"]..............................................................................[/COLOR][/B][FONT="Arial Black"][SIZE="2"][COLOR="Red"]FORZA [COLOR="Silver"]OTELUL [COLOR="Blue"]GALATI[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]

  11. #74
    rezerva Marius.B's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Posts
    489
    Reputatie
    1
    Incredibil,cei din Sacele au avut 2 faze tot meciul si au inscris un gol in ultimele secunde.Ai nostri au ratat foarte mult(tin foarte mult de minge ,in special Mogos, si se complica mult nu dau drumul la minge din prima prefera sa faca un dribling in plus si in acel moment pierd mingea) ,se vede ca sunt tineri si fara prea multa experienta si am impresia ca li s-a cam urcat fotbalul la cap.Nu stiu daca Antohi este cea mai potrivita persoana pt postul de antrenor la Dunarea,este nevoie de cineva gen Cartu care sa ii aduca cu picioarele pe pamant pt ca altfel riscam sa ne ducem la vale.
    Cei din Sacele nu au nici o treba cu fotbalul,cred ca nici prin divizia de Onoare nu ar avea loc.
    "Vom fi iarasi ce am fost,ba si mai mult decat atata" Petru Rares.

  12. #75
    black&white Kan's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Dr. Taberei
    Posts
    656
    Reputatie
    1
    nu mai vorbiti prostii nu pica Dunarea nci daca vrea....are echipa de viitor...dar..promovare la anu...hahahahah )...get real...chiar k e nev d un antrenor..io zic k un antrenor jucator ar fi cea mai buna soluti..un tip care sa fie respectat de toata lumea cum e Dorinel la Cj
    Toon Army the masters of England

  13. #76
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    De promovare nici nu poate fi vorba oricum nu ar fi loc in Galati pt. 2 echipe in prima liga.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  14. #77
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by starsteel View Post
    De promovare nici nu poate fi vorba oricum nu ar fi loc in Galati pt. 2 echipe in prima liga.
    De ce ?

  15. #78
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Bani, baza materiala, suporteri, traditie, etc.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  16. #79
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    ar avea destinul celor de la ploiesti.
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  17. #80
    black&white Kan's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Dr. Taberei
    Posts
    656
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by starsteel View Post
    Bani, baza materiala, suporteri, traditie, etc.

    bani...otelu nu are nevoie de banii galatiului

    baza materiala...sunt 2 baze complet diferite

    suporteri....se face rost...oricum sunt o gramada de echipe la care vin cate 3 4000 d oameni p etapa

    traditie....hmmm...nu poti trai in istorie

    Quote Originally Posted by SebyO View Post
    ar avea destinul celor de la ploiesti.
    la ploiesti nu era problema cu banii...sunt ei pur si simplu imposibili...prea mare orgoliu cred...nush..oricum nici macar o echipa vad k nu sunt instare sa formeze ploiestenii...doar sa faca scandal

    parerea mea

    Hai Dunarea
    Toon Army the masters of England

  18. #81
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Kan View Post
    bani...otelu nu are nevoie de banii galatiului

    baza materiala...sunt 2 baze complet diferite

    suporteri....se face rost...oricum sunt o gramada de echipe la care vin cate 3 4000 d oameni p etapa

    traditie....hmmm...nu poti trai in istorie



    la ploiesti nu era problema cu banii...sunt ei pur si simplu imposibili...prea mare orgoliu cred...nush..oricum nici macar o echipa vad k nu sunt instare sa formeze ploiestenii...doar sa faca scandal

    parerea mea

    Hai Dunarea

    Ce spui tu e frumos frate... deocamdata sa-si revina echipa si pe urma abia putem discuta mai mult... FORZA DUNAREA

  19. #82
    black&white Kan's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Dr. Taberei
    Posts
    656
    Reputatie
    1
    a plecat cum il cheama...se negociaza cu Marin Barbu ..nice
    Toon Army the masters of England

  20. #83
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Continua seria proasta iar am facut 0-0 acasa, nu nu mai stiu cu cine dar parca mai conteaza, e clar ca am intrat in hora retrogradarii sper sa iesim repede.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  21. #84
    rezerva Marius.B's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Posts
    489
    Reputatie
    1
    Meci foarte slab facut de baieti(am jucat mai bine etapa trecuta cu Sacele)cu toate ca am lovit bara de 2 ori.Cei din Otopeni nu m-au impresionat nefiind cu nimic superiori noua.
    Astept ca Marin Barbu sa aduca ceva nou in jocul echipei pt ca altfel ne ducem rau de tot la vale.
    "Vom fi iarasi ce am fost,ba si mai mult decat atata" Petru Rares.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •