Results 1 to 5 of 5

Thread: buna ziua

  1. #1
    incepator
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1
    Reputatie
    1

    buna ziua

    Buna ziua am la dispozitie in jur de 500 de euro pt a imi acizitiona o bicicleta si echipament.imi este de ajuns?si de unde pot sa achizitionez va rog ajutatima cu niste sfaturi va multumesc

  2. #2
    Team OLS Adi Da Samraj's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    3,729
    Reputatie
    1
    buna ziua
    Rezonez la vibratiile ezoterice ale gintei patriarhale exhaustive... habitand in dihotomia elucubranta a viziunilor dialecticii metafizicului imbecilizant...

    Stand pe marginea imaginara a sferei elipsoidale generata de vibratiile epileptice ale atomului universului, ma intreb: Ce am de haleala ?

    ex-Toraxa

  3. #3
    MU IS US ... aetius's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    bihor
    Posts
    1,138
    Reputatie
    1
    pentru lau: intra pe www.ciclism.ro , aboneaza-te la forum - e free si vezi ce si cum vand sau spun baietii despre bicilcete, componente si echipament.
    5 noiembrie 2010... primul meci in cea mai veche competitie de fotbal THE FA CUP
    MU and FCUM ...the soul is one

  4. 17th July 2009, 12:42
    Reason
    Spam

  5. #4
    in love :) ice_girl's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    near the mountains
    Posts
    9,434
    Reputatie
    1
    Buna seara, am si eu o rugaminte: daca stiti vreun magazin de biciclete second-hand in Bucuresti sau persoane care vand biciclete pt ca ma intereseaza sa cumpar o cursiera, marimea 54, cadru de aluminiu, furca de carbon, stare de functionare buna, pret aproximativ 1200-2000 RON.
    Am cautat si pe net dar nu am gasit nici o informatie in acest sens, daca cunoasteti vreo firma sau persoana dati-mi va rog un pm.
    Va multumesc!
    "Că ai căzut nu are importanță deoarece numai modul în care te ridici contează" Nelson Mandela

    "Figure skating needs to be aesthetic" Stephane Lambiel
    Echipa de Gimnastică a României-Simply the best

  6. #5
    incepator
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    14
    Reputatie
    1
    Bine ca ai bani ca bicicleta gasesti tu , mai rau cand nu ai bani si doresti sa ai bicicleta

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •