View Poll Results: Hotelul Crang sau Coroana?

Voters
0. You may not vote on this poll
  • Crang

    0 0%
  • Altul (mentionati-l)

    0 0%
Page 1 of 22 12311 ... LastLast
Results 1 to 21 of 445

Thread: Buzau 2009 - Intalnirea noastra, a forumistilor II

  1. #1
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1

    Buzau 2009 - Intalnirea noastra, a forumistilor II

    Ca tot au fost discutii aprinse despre nationale si despre Buzau, am si eu o curiozitate: cine vine in septembrie???

    Ma gandesc ca daca incep sa sun pe la hoteluri sa stiu sa intreb si cu aproximatie de numarul de locuri disponibile...data trecuta am stat toti la acelasi hotel (cu exceptia celor care aveau deja prieteni prin Ploiesti).

    Eu vin!

    Lista forumisti
    1. Cris (crisloregym)
    2. Cata (Cata_RB)
    3. Mihai (mikeyy)
    4. Mona (monalexa)
    5. Andra (andraf)
    6. Oana (oana_27g)
    7. Mia (miafangina)
    8. Auri (aurib)
    9. Amalia (cineva_cineva) ? - fara cazare
    10. Catalin (cata10) - fara cazare
    11. Mirabela - fara cazare
    12. Alex (maria_alexandra) x 2 - ? cazare?
    13. Flavia (tracoromana)?
    Last edited by ioanavol; 18th July 2009 at 09:40.

  2. #2
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    Ce bine, sa nu mai facem off-topic peste tot
    Si eu vin!
    Sa speram ca n-o sa se trezeasca federatia sa modifice data sau orasul dupa ce vom termina noi de facut planuri...
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

  3. #3
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Cris..o sa deschid o lista in mesajul tau..fiind primul al acestui thread...lista poate fi urmarita mai usor.

    Si eu vin

    Nu cred ca vor mai schimba locatia sau data...va ramane asa (sper )
    Last edited by mikeyy; 11th July 2009 at 00:18.
    www.fangymnastics.com

  4. #4
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mikeyy View Post
    Cris..o sa deschid o lista in mesajul tau..fiind primul al acestui thread...lista poate fi urmarita mai usor.

    Si eu vin

    Nu cred ca vor mai schimba locatia sau data...va ramane asa (sper )
    Super, Mihai Stiu ca asa am facut si data trecuta si a fost cat de cat usor de urmarit. Multumesc

  5. #5
    sport legend Andraf's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    924
    Reputatie
    1
    Vin si eu la Buzau...

  6. #6
    sport legend monalexa's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Brasov
    Posts
    2,985
    Reputatie
    1
    Si eu!!!! ...of course

  7. #7
    sport legend anna.09's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,501
    Reputatie
    1
    Si eu!

  8. #8
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    V-am adaugat in lista!
    Incepem sa ne strangem..e bine
    www.fangymnastics.com

  9. #9
    sport legend miafangina's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Baia Mare
    Posts
    4,898
    Reputatie
    1
    Hei,faceti planuri si liste?!Si eu vreau pe lista si Auri,normal.

  10. #10
    sport legend cineva_cineva's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Iasi
    Posts
    1,957
    Reputatie
    1
    Si eu sper din tot sufletul sa ajung, desi... off, e atat de incarcata vacanta asta! Dar sper sa ajung, dar daca vin... vin probabil doar duminica, deci... nu ma luati in calcul pentru hotel! Acum sunt un pic speriata de examenul de maine, de aceea zic doar sper sa vin! Planul si dorinta mea e sa vin! Dar niciodata nu se stie ce se poate intampla, asa ca... acum zic doar: sper sa vin!

  11. #11
    sport legend
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    5,538
    Reputatie
    1
    Faceti si o lista a absentilor?
    Iar pentru lista celor prezenti o sa-l includeti pe Cata10 si la hotel?!?

    Celor ce vor fi la Buzau in septembrie vreau sa le doresc doar ca vremea sa fie buna ca in rest totul e asigurat sa se simta bine sa sa isi aminteasca pentru multa vreme ce bine s-au simtit!

  12. #12
    sport legend
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    5,538
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cineva_cineva View Post
    Si eu sper din tot sufletul sa ajung,... Planul si dorinta mea e sa vin! Dar niciodata nu se stie ce se poate intampla, asa ca... acum zic doar: sper sa vin!
    A mai zis cineva asa anul trecut despre Ploiesti si a ajuns. Deci ai toate sansele sa se repete istoria!
    Quote Originally Posted by cineva_cineva View Post
    Acum sunt un pic speriata de examenul de maine, de aceea ...
    O sa il iei sigur, Amalia! Daca esti speriata inseamna ca ai invatat ceva, si cu cat ai invatat si cu un pic de noroc o sa iei examenul maine! Iti tin pumnii ca e duminica si oricum nu fac nimic Multa bafta!

  13. #13
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Amalia, chiar daca nu vrei cazare...tot te trec pe lista. Eu sunt convins ca vei putea veni. Doar stii ce ai zis nu? Ca ma suni inainte de a pleca spre Buzau ca sa-ti zic ceva...mai stii, da?

    @Tess: ar fi prea tare sa-si ia cazare si Cata10 :ras-plans:...dar il cred in stare. Daca era el dispus anul trecut sa umble pe strazile Ploiestiului sa puna afise (cu tine)...de ce nu ar dormi la hotel in propriul oras
    www.fangymnastics.com

  14. #14
    sport legend cineva_cineva's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Iasi
    Posts
    1,957
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mikeyy View Post
    Amalia, chiar daca nu vrei cazare...tot te trec pe lista. Eu sunt convins ca vei putea veni. Doar stii ce ai zis nu? Ca ma suni inainte de a pleca spre Buzau ca sa-ti zic ceva...mai stii, da?
    Vai, Mihai, m-ai facut za rad in seara asta, multumesc mult! Tess, multumesc si tie! Tu m-ai facut sa zambesc, dar... Mihai m-a facut chiar sa rad. Da, Mihai, nu am uitat! Si sper sa... sa te pot suna si sa iti zic ca am plecat spre Buzau, ca sa aud in sfarsit de la tine ceea ce astept de atata timp sa aud... ca mi-ai pus curiozitatea asta la incercare prea mult, pana in septembrie... offf, dar... daca am promis ca stau cuminte si astept, stau cuminte si astept, desi... e o boala tare, tare urata curiozitatea asta! Multumesc, Mihai, chiar m-ai bine-dispus! Multumesc tuturor ca imi tineti pumnii! Plec la invatat!

  15. #15
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    Mai, zice bine Amalia de boala grea, curiozitatea, ce tot vorbiti voi aici asa amuzant?

    Ziceai pe topicul celalalt...si eu sunt la fel, fix inainte de examen numai varza am in cap si-mi fac si mai rau daca incerc s-o ordonez. Dar dupa ce vezi subiectele e altceva, bafta si sunt sigura ca o sa fie bine
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

  16. #16
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Eu cunosc boala asta...la serviciu mi se psune SRI din cauza asta...si cum se trezeste vreun coleg sa isi puna curiozitatea la incercare, ceilalti si sar: Ei, Cristina, ti-ai luat ajutor de SRI?

    Ce ma bucur ca ne strangem!!!!!! Ar fi super sa mai continue lista asta

  17. #17
    sport legend
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    2,229
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tess_AN View Post
    Iar pentru lista celor prezenti o sa-l includeti pe Cata10 si la hotel?!?
    De ce nu?
    Totusi, o sa-mi pastrez doar calitatea de gazda dar promit sa trec si pe la hotel asa ca nu veti scapa prea usor de mine!

  18. #18
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1
    Daca nu schimba data, cu siguranta voi veni (voi fi in Romania intre 9-15 septembrie). Deci, puneti-ma pe lista si pe mine Cu tot cu cazare

  19. #19
    sport legend miafangina's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Baia Mare
    Posts
    4,898
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cata10 View Post
    De ce nu?
    Totusi, o sa-mi pastrez doar calitatea de gazda dar promit sa trec si pe la hotel asa ca nu veti scapa prea usor de mine!
    Pai,daca vrei tort e musai sa vii la hotel!Prajiturele vor fi si la sala,sa ne energizam,dar cu tortul nu riscam,il tinem la rece.Si povestile?!ca a trecut un an deja...

  20. #20
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    Acuma ca e gata si Amalia cu sesiunea, nu mai am rabdare si lansez intrebarea intrebatoare
    Cum facem cu pregatirile, voi cum ati facut anul trecut? Stabilim o perioada de cateva zile in care sa fim toti disponibili si fiecare sa caute informatii despre cazare si transport, iar apoi hotaram si ne grupam, unde e cazul?
    Scuze lipsa de nerabdare, insa numai la asta ma gandesc...plus ca in cateva zile plec si lipsesc pana la sfarsitul lunii si n-as vrea sa ratez pregatirile
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

  21. #21
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    In primul rand trebuie rezolvata cazarea...asta cred ca e prioritatea acum.
    In Buzau din cate am vazut nu sunt prea multe hoteluri...sau cel putin nu am gasit pe internet prea multe. Eu cu Ioana am cautat acum vreo 3 sapt ceva info despre hoteluri...ca sa ne facem o mica parere.

    Poate cele mai ok hoteluri ar fi Crang (care e undeva in centru orasului) si hotelul Sport (care e exact langa Sala Sporturilor).

    Tare imi e ca la hotel Sport sa nu stea si delegatiile...cum ar fi sa stam cu gimnastii in acelasi hotel?

    Sa mai cautati si voi hoteluri....poate ne mai da vreun sfat si Catalin.

    Daca rezolvam cazarea atunci e ok.
    www.fangymnastics.com

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •