Post: Divizia A / Sezonul 2006-2007
User: paul*
Infraction: Trolling
Points: 2

Administrative Note:
dezgroparea unui razboi care s-a inchis de multa vreme
Message to User:
dezgroparea unui razboi care s-a inchis de multa vreme
Original Post:
p.s.si daca kovacs ii asa de bun jucator, cum de a fost imprumutat?
Ptr.Bak:Citeste-ti intrebarea e putin mai sus.Raspunsul ei se gaseste in postul anterior.Foreaza...Scuza-ma ca nu ti-am raspuns cu da sau cu nu.Forma de raspuns mi-o aleg singur.
A doua ta intrebare care ptr. tine este tot prima suna cam in felul acesta.
Este Kovacs un jucator cu care sa va mandriti?
De data aceasta iti fac pe plac si mai fac un efort ptr. tine si ma trag inca putin mai in jos si iti raspund simplu.Da.
Finalitatea in munca la nivel de juniori se regaseste nu in nr.de titluri ci in nr. de jucatori promovati.Pp ca la tine in mansarda L.Seals e din Manastur ca-i asa mai brunet sau Krstanovic si Medaa facut junioratul la voi.Pai la cate campionate la juniori ati luat voi ar fi trebuit sa mai dati jucatori si pe la altii si sa defilati la seniori.Din pacate lucrurile nu sunt chiar asa de de simple.Daca ai luat un 10 la scoala asta nu inseamna ca-ti iei si bacul.Dincolo de nr. de titluri si numarul de medalii ne confruntam toti cu aceeasi problema.Lipsa tinerilor jucatori de valoare.
M-am tot intrebat cu ce-s mai buni sarbi decat noi?Fuga mai rpd decat noi?Au rezistenta mai mare?Arunca la cos mai bine dacat jucatorii romani?Au detenta mai mare?Cu nimic din cele enumerate nu-s mai buni decat noi.Si atunci mai ce sa fie?Acum te intreb eu pe tine Bak caci pana acu tot tu m-ai intrebat:Tu ce crezi?