View Poll Results: Erau jucatori de aruncat?

Voters
100. You may not vote on this poll
  • Da

    40 40.00%
  • Nu

    60 60.00%
Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 67

Thread: Lobont, Ogararu, Stoica si Niculae, out!

  1. #1
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1

    Lobont, Ogararu, Stoica si Niculae, out!

    Victor Piţurcă, selecţionerul echipei de fotbal a Romāniei, a renunţat la 4 din stranierii convocaţi iniţial pentru meciul cu Belarus, programat pe 7 octombrie pe stadionul Ghencea (ora 20,15), īn preliminariile Euro 2008.

    http://www.onlinesport.ro/sport/fotb...viewItem=10051

  2. #2
    sport legend
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    7,145
    Reputatie
    1
    Doamneeeeee, barbugiu asta e cu adevarat idiot
    se duce dreq si calificarea asta
    Ogararu e titular la Ajax si nu e nici macar in lot la nationala.

  3. #3
    nvr trst nbody Zax's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,346
    Reputatie
    1
    nu stiu ce-are cu baiatu asta, Contra e suspendat , pe cine o sa bage pe dreapta? poate P Marin ..

  4. #4
    Antrenor Brian's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,610
    Reputatie
    1
    O comite rau de tot cu Ogararu...chiar asa? Sa mearga pe mana lu' Contra care este iesit din forma de cel putin 2 ani...daca nu 3.... Ogararu este super-jucator, se simte si acum absenta lui la Steaua...forte proaste decizii ia Piturca...macar nu l-a mai luat pe Lobont...
    ex-Sallam

  5. #5
    Mereu Campioni dede's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    14,166
    Reputatie
    1
    nimic nou in legatura cu Ogararu...se stie ca acesta va ajunge la nationala numai cand va pleca piti, adica nu prea curand

    in 2008 iar o sa stam sa-i vedem pe altii la teveu, ca piti face numai cum vrea el, adica prost
    Increderea absoluta in victorie este insasi cheia victoriei.

  6. #6
    sport legend armin's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    806
    Reputatie
    1
    Lobont si Stoica sunt de aruncat. Ceilalti 2, nici vorba!

    Tamas, Rat si Petre sunt tot de aruncat !
    [COLOR=Red][FONT=Comic Sans MS]Steaua [COLOR=Blue]Bucuresti![/COLOR][/FONT][/COLOR]

  7. #7
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Ogararu ar trebui sa fie clar titular. Poate si Niculae, macar selectionat. In rest nu o sa simta nimeni lipsa Pisicii si lui Stoica.

  8. #8
    fairplay dragos_popa17's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    prin Cluj
    Posts
    2,234
    Reputatie
    1
    Mai are rost sa comentam?
    Un lucru trebuie sa remarc despre Ogararu (sau despre cum il vede 'selectionerul'). Pitzi a zis ca Georgica e al treilea fundas dreapta al nationalei. Se pare ca ramane al treilea indiferent daca in fata lui se accidenteaza careva. Baiatul e constant
    [SIZE="1"]"I firmly believe that any man's finest hour - his greatest fulfillment to all he holds dear - is that moment when he has worked his heart out in a good cause and lies exhausted on the field of battle - victorious." [i](Vince Lombardi)[/i][/SIZE]

  9. #9
    Mereu Campioni dede's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    14,166
    Reputatie
    1
    Ogararu avea o mare sansa sa joace acum, mai ales ca lipseste contra, care va ramane inca 10 ani titular la nationala daca selectioner va fi tot piturca
    sper ca nu a uitat piti ca contra nu poate juca
    Increderea absoluta in victorie este insasi cheia victoriei.

  10. #10
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    Daca nici acum nu l-a chemat...nici ca-l mai cheama vreodata ! Bine ca-i cheama p-astia care beau, se bat si fac scandal la lot..!

    Niculae era o solutie, a inceput sa joace din ce in ce mai bine.
    Lobont, sa ramana in Italia.
    Stoica? Wtf is Stoica ?


    si Nicolita e de neconvocat, la nationala niciodata n-a jucat bine, e clar ca nu se integreaza. Florentin Petre am auzit ca joaca super bine in Bulgaria, e o solutie.

  11. #11
    incepator
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    21
    Reputatie
    1
    Oricum Parerile Noastre Nu Sint Luate In Calcul Asa Ca Parazitu Numit Piturca Va Mai Rata O Calificare Cu Ideile Luate . Sitoate Astea Numai Ca Nu Iubeste Steaua.

  12. #12
    We stay UNITED SORENSEN's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Behind enemy lines
    Posts
    6,204
    Reputatie
    0
    O mare porcarie ..isi bate joc in ultimul hal de Ogararu...l-am sustinut atunci cand a fost pus..dar acum gata ajunge...isi bate joc in primul rand de nationala...este titular cam 2/3 ceea ce e bine..OCntra nici macar nu cred ca este pe foaia de joc.
    [COLOR="Red"]PRO GLORIA [/COLOR][COLOR="Blue"]ET PATRIA [/COLOR]

  13. #13
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    ))))))))))))))))) funny. Jucätori ca Niculae nu au ce cäuta la Nationalä. Ogäraru este jucätor bun, insä trebuie sä fie väzur de selectioner..sä inscrie goluri...sä devinä campion..apoi sä facä selectia cu elk....problema selectionerului este cä vrea un lot unit , nu perfect, doreste sä atingä performante cu juctorii pe care ii vedem noi... eu cred cä este bine cum face, deoarece ,avänd un grup unit, jucätorii se cunosc si nu existä nebunii la omogenitate, fiecare cunoaste greseala ori avantajul celuilalt .Eu mizam sincer poe tineri dacä eram in locul selectionerului. Aplica precum Ienei regula, in tineri poti avea mereu incredere, sunt rapizi, nu maturi,dar pot face jocul.....
    oricum..eu cred cä vrea sä mentinä un grup unit si sunt de acord cu selectionerul Piturcä.Eu cred cä Romanai se va califica la Campionatul European din 2008 si asta va fi datoritä selectiei fäcute si grupului unit.
    Nothing less. Mä puteti critica, dar sunt de acord cu selectionerul.

  14. #14
    Alb-Albastra
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Polul Nord
    Posts
    1,546
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by armin View Post
    Lobont si Stoica sunt de aruncat. Ceilalti 2, nici vorba!

    Tamas, Rat si Petre sunt tot de aruncat !

    de acord cu tine in privinta primilor 2, iar eu zic ca Lobont nu trebuia sa mai vina pe la nationala in ultimi 2 ani, dar piturca-l chiama sa-si maia vada si el copilul facut cu materialista aia (nu are imp. numele)

    Ogararu si Niculaie trebiau chemati
    Petre cred ca trebie si el pensionat de la nationala iar Rat poate fi doar ca rezerva in lot
    [B]Dinamo a castigat cupa si in 2005 [/B] [COLOR=Red][B]cu arbitri![/B][/COLOR]

  15. #15
    CSSex Addict. Dennis's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Northampton, UK
    Posts
    1,560
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by armin View Post
    Lobont si Stoica sunt de aruncat. Ceilalti 2, nici vorba!

    Tamas, Rat si Petre sunt tot de aruncat !

    Rat chiar nu e de aruncat, degeaba zici, petre, stoica shi lobont sunt, dar ogararu nici vorba. e cel mai bun jucator roman pe postul lui iar piti nu vrea sa-l ia. asta e o prostie, iar de niculae nu prea am ce sa zic, era bun acolo pe banca in caz de accidentari, dar deocamdata avem atacanti.
    You miss 100 percent of the shots you don’t take.

  16. 29th September 2006, 16:03
    Reason
    relax

  17. #16
    junior petru's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    coreea de sud
    Posts
    110
    Reputatie
    1
    clar ca niculae si ogararu nu-s de aruncat. dar de ce-i poll-ul facut asa aiurea? eu cu cine votez? da pt. pompilica si pisica sau nu pt. restul?
    "Thank God I'm an atheist." - Luis Bunuel

  18. #17
    God of all Gods Sasuke Uchiha's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    debajo de un puente
    Posts
    6,088
    Reputatie
    1
    voteaza ce vrei..
    lobont, ogararu si niculae trebuiau pastrati
    ..the world would be covered in darkness, it would basically block out the sun. That is the might of the Uchiha penis.

  19. #18
    MU IS US ... aetius's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    bihor
    Posts
    1,138
    Reputatie
    1
    care ajax ? loby cu tigarea ; niculaie care abia isi revine; stoica si mai cum ? meme ?

    ideea e ca piturca cu max 4 stranieri ( mutu,marica,tamas,rat) sa ia linia ofensiva de la dinamo( ganea, danciu, niculescu),mijlocul(4 ), maftei,rada si coman ai lui rapid si mijlocul(4) si fundasii stelei(4) plus portarul popa de la poli timisoara am avea un lot de 20 de convocati. are de unde alege.
    daca il mai baga pe mosulica de contra , piti demonstreaza ca nu are minte
    5 noiembrie 2010... primul meci in cea mai veche competitie de fotbal THE FA CUP
    MU and FCUM ...the soul is one

  20. #19
    MU IS US ... aetius's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    bihor
    Posts
    1,138
    Reputatie
    1
    chivu sper ca nu joaca... a jucat cu valencia catastrofal
    5 noiembrie 2010... primul meci in cea mai veche competitie de fotbal THE FA CUP
    MU and FCUM ...the soul is one

  21. #20
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,904
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by onlinesport
    reunirea lotului, programată luni, 2 octombrie a.c., la ora 12.30, la CNAF Mogoşoaia, se arată īntr-un comunicat al FRF.
    ...
    Numele jucătorilor din campionatul intern convocaţi vor fi anunţate īn dimineaţa zilei de 2 octombrie.
    Poate n-apuca aia convocatii sa auda (de, meci Dinamo-Rapid, luni dimineata dorm si baietii mai tarziu) si ramane Pitzi cu astia opt pe care i-a convocat. Ca aia de la Steaua oricum au zis ca nu joaca in nationala.

    Serios, daca nu-l ia pe Lobont, il ia pe Coman, pe cine ia al doilea portar???
    In rest, parca solutiile sunt mai clare: In locul lui Nico sunt atacanti, Stoica n-avea ce sa mai caute, in locul lui Ogararu, nu stiu. Ze Kalanga are drept de joc?
    If I was half as good as I was, I’m still twice as good as you’ll ever be!

  22. #21
    incepator
    Join Date
    May 2006
    Posts
    16
    Reputatie
    1
    Hm, Ogararu si Niculae ar fi trebuit luati zic eu.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •