View Poll Results: Cine este mai bun?

Voters
49. You may not vote on this poll
  • Ronaldinho

    27 55.10%
  • Zidane

    22 44.90%
Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 43 to 63 of 92

Thread: ¿Cine este mai bun?

  1. #43
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Bey hai poli, tu in afara de spaniola aia mai stii vreo limba? Mai citeste si tu ziarele si vei vedea ce origii a facut idolul tau Ronaldihno...tu parca inainte tineai cu Valencia, acum te-ai mutat la "colegii" din Catalunya?
    Oare nu ti-ai pus intrebarea de ce Ronaldihno are dintii aia iesiti afara ca la iepure?
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  2. #44
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    .....nu am cuvinte sa comentez tampenia de mai sus, nu va inteleg, pe voi va intereseaza viatza personala sau cum joaca fotbalistul ???

    Drogatul ala e idolul tau?
    Lipsa de respect domnule manelist...multzi din ziua de azi ar vrea sa ajunga ce a fost tupac, dar nu reusesc sa aiba faima lui...

  3. #45
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ady_azzuro
    tu parca inainte tineai cu Valencia, acum te-ai mutat la "colegii" din Catalunya?
    tin sa te anunt ca ai fost prost informat tin cu barça de cand ma stiu ce, crezi ca daca locuiesc in Valencia trebuie sa fiu si suporter Valencia
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  4. #46
    junior Canadianu's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Anzii Cordilieri
    Posts
    104
    Reputatie
    1
    Domnul Dumitrescu , dvs. doriti sa sa-i calcati pe urme lui Tupac , va dau un sfat dezinteresat ... bucurati-va de viata! (sa nu fie scurta ca a idolului dvs. Doamne Fereste!)

    O zi placuta!
    fara droguri :p

  5. #47
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hai POLI
    tin sa te anunt ca ai fost prost informat tin cu barça de cand ma stiu ce, crezi ca daca locuiesc in Valencia trebuie sa fiu si suporter Valencia
    Hai nu ma innebuni! Parca acum cateva luni radiai pe aici ca a castigat valencia campionatu, iar acum te dai mare suporter catalan de o vesnicie, tare glumetz mai esti...
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  6. #48
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Nu vreau sa ii calc pe urme, ci doar imi place muzica lui dar si alte lucruri legate de el
    Pe mine nu ma intereseaza ce muzica ascultzi tu asa ca nici pe tine nu ar trebui sa te intereseze de altzi...
    Deja cu asemena glume m-am obisnuit, plictisit, dar asa stitzi unii dintre voi sa raspundetzi...

    RIP Tupac Amaru Shakur

  7. #49
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    ADY, nu neg faptul ca m-am bucurat atunci cand valencia a castigat campionatul (decat sa il castige madrid mai bine valencia sau oricare alta ) dar iti zic sunt CATALÁN de cand ma stiu. Daca nu ma crezi treaba ta...
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  8. #50
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Lasa bey hai poli ca stiu ca tu esti genul de suporter care se plimba cu fundul in 2 barci, din cauza asta si tii cu marea echipa "barca"...
    Ia uite niste dovezi aici:
    http://www.onlinesport.ro/forum/show...?t=2947&page=1
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  9. #51
    junior Canadianu's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Anzii Cordilieri
    Posts
    104
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dumitrescu Ionutz
    Deja cu asemena glume m-am obisnuit, plictisit, dar asa stitzi unii dintre voi sa raspundetzi...

    RIP Tupac Amaru Shakur
    Pai cum iti poti permite mai copile sa ma faci pe mine manelist , cand eu sunt plecat din Tara din 88?
    daca scrii prostii controleaza-te .. si nu-mi face mie educatie muzicala
    Sunt gusturile tale, dar nu da cu bata-n balta ca sar stropi ..... pe tine!

  10. #52
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Manelele se gasesc pe net, deci nu potzi sa spui ca nu ai cum sa ascultzi, eu nu itzi fac educatzie muzicala, dar vad ca tu mai provocat...

  11. #53
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    da pot sa spun ca m-au impresionat suporterii valenciei (desi cei ai lui poli si chiar ai universtitatii sunt cu mult peste iei). Nu stiu cu ce te deranjeaza faptul ca am fredonat ''imnul'' valenciei
    oricum ti-am mai spus si iti mai spun inca o data SUNT SUPORTER BARÇA DE CAND MA STIU, daca nu ma crezi uite niste dovezi AICI
    si daca tot nu ma crezi uite o poza facuta chiar in fata stadionului MESTALLA
    Attached Images Attached Images
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  12. #54
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hai POLI
    da pot sa spun ca m-au impresionat suporterii valenciei (desi cei ai lui poli si chiar ai universtitatii sunt cu mult peste iei). Nu stiu cu ce te deranjeaza faptul ca am fredonat ''imnul'' valenciei
    oricum ti-am mai spus si iti mai spun inca o data SUNT SUPORTER BARÇA DE CAND MA STIU, daca nu ma crezi uite niste dovezi AICI
    si daca tot nu ma crezi uite o poza facuta chiar in fata stadionului MESTALLA
    Bai, se vede clar ca esti impartit, tu tii si cu valencia si cu barca, precum bate vantu, asa ca nu mai fenta tu lumea acum.
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  13. #55
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    Cred ca tu esti singurul care crede asta. Poti sa crezi ce vrei ca tin si cu Barça si cu Valencia si cu Madrid si cu orice echipa vrei pentru ca eu stiu cu care tin, cu una singura: FC BARCELONA!!!
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  14. #56
    junior Canadianu's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Anzii Cordilieri
    Posts
    104
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dumitrescu Ionutz
    Manelele se gasesc pe net, deci nu potzi sa spui ca nu ai cum sa ascultzi, eu nu itzi fac educatzie muzicala, dar vad ca tu mai provocat...
    Domnule din moment ce m-ati facut "domnule manelist" intr-un raspuns mai vechi , imi pot asuma riscul de a va da o replica pe masural culturii dvs. muzicale , desi intre a te declara "fan Tupac" si manele e o diferenta cam mare , dar probabil va place sa fiti "online" cu raspunsurile pripite care le dati!

    Sau ... sper sa ma insel alergati (postati) pentru a realiza un numar cat mai mare de posturi .... din care multe off-topic (desi sunteti moderator , dupa cum observ)

    Am onoarea!

  15. #57
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Atata timp cat dumneavoastra declaratzii ca "drogatul ala este idolul tau" ma simt nevoit sa itzi dau un raspuns...
    Eu am incheiat, daca mai vrei ceva exista pm

  16. #58
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    mama ce inrebare. sincer nu m-am gandit la asta niciodata. a fost greu sa decid dar am votat cu Ronaldinho ca le are cam la toate + FreeStyle
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  17. #59
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    http://site.neogen.ro/starmania/images/img_124431.jpg
    P.S. ionutz sa ma anunti si pe mine cand zidane va fi in stare sa faca asa ceva
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  18. #60
    sport legend OwenSkeet's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    421
    Reputatie
    1
    La ora actuala Ronaldinho fara probleme este mai bun ca Zidane! Este mult mai tehnic si alearga mai mult!
    Campionii Campionii ole ole ole!!Titlu 22 > 17+3

  19. #61
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Pai o fii pt ca Zidane a imbatranit, dar daca aveau aceiasi varsta Zidane ii dadea clasa

    Quote Originally Posted by Hai Poli
    daca tot nu ma crezi uite o poza facuta chiar in fata stadionului MESTALLA
    Cum ai scapat de fanii Valenciei, auzi si tu, fular cu Barca in fatza stadionului Mestalla, care este al Valenciei, ai avut mare noroc

  20. #62
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    noroc zici tu nu a fost vorba de noroc, sunt multi de aici din Valencia care tin cu Barça si cred ca de aceea nu s-a luat nimeni de mine
    http://site.neogen.ro/starmania/images/img_124431.jpg pacat ca nu pot sa imi pun acest avatar
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  21. #63
    S.ßernabéu Thanya's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,755
    Reputatie
    1
    La faze magice nici Dumnezo` nu-l ia pe Zidane......
    PS_eu sunt de aceeashi parere cu Ionutz...Casillas e cel mai bun.....
    De la mine fara numar
    ...Iker Casillas

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •