View Poll Results: Se califica Steaua?

Voters
98. You may not vote on this poll
  • DA

    87 88.78%
  • NU

    11 11.22%
Page 2 of 11 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 22 to 42 of 211

Thread: Steaua - CSKA Sofia

  1. #22
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1

    Arrow sigur ne calificam

    Campionatul bulgar nu se compara cu divizia a. Daca CSKA Sofia ar fi jucat in divizia a eu cred ca sar duce in B . Eu zic ca nu avem nici o problema sa trecem in turul urmator. Daca avem shi putzin noroc putem sa cashtigam ambele manshe.
    Pronostic: Acasa 3-1 pt. steaua, in deplasare 2-1 pt steaua .
    Hai Steaua!!!
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  2. #23
    sport legend Cucu's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,396
    Reputatie
    1
    bate Steaua
    numai sa nu se prosteasca.
    [B][COLOR=Indigo][FONT=Comic Sans MS]the Truth is out there.[/FONT][/COLOR][/B]

  3. #24
    MasterOfPuppies apparte's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Orasul rosu-albastru
    Posts
    2,788
    Reputatie
    1
    Cred ca sunt singurul stelist care a votat ca Steaua nu se va califica(din 2 voturi contra pana acum,unul e al meu).De ce?Pt ca in aparare sunt cam la fel cu Zeleznik(dar ceva mai buni)iar mijlocul si atacul sunt peste al sarbilor!asa ca.... !
    PS Poate reusesc sa ajung la meciul tur!
    [B][SIZE="4"]I was built to be the best,number one and nothing less![/SIZE][/B]

  4. #25
    senior onci66's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    167
    Reputatie
    1

    Thumbs up Suporter Steaua

    bate steaua shi tur shi retur,nu stam de vorba cu castraveti murati
    Last edited by onci66; 28th August 2004 at 11:52.

  5. #26
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Steaua a mai intalnit pe TSKA Sofia in editia 1997/1998 a Ligii Campionilor, in primul tur preliminar. "Militarii" i-au eliminat, dupa 3-3 la Bucuresti (goluri Rotariu, Lacatus, C. Munteanu) si 2-0 la Sofia (D. Serban, Reghecampf). Clubul de la Sofia este infiintat in 1948 si are in palmares 28 de titluri de campioana. In prezent, ea ocupa locul I in clasamentul primei ligi din Bulgaria, totalizand noua puncte, dupa trei meciuri. TSKA isi disputa meciurile de pe teren propriu pe Stadionul "Balgarska Armia", cu o capacitate de 22.015
    Free Sevilla!!!!

  6. #27
    sport legend Florentin's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Glen Ellyn, IL
    Posts
    461
    Reputatie
    1
    Eu zic sa nu ne imbatam cu apa rece si nici sa vindem castraveti la gradinari. Intre valoarea Stelei si a bulgarilor nu prea este mare diferenta. Cred ca formatia care se prezinta mai motivata la momentul jocurilor va invinge. Plus ca bulgaroii cam dau la picioare si cum ai nostrii nu pun osul ...
    Merg pe 50% sanse de fiecare parte, mai ales ca avem primul joc acasa.
    Stelist deci ... invingator.

  7. #28
    MasterOfPuppies apparte's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Orasul rosu-albastru
    Posts
    2,788
    Reputatie
    1
    Am fost la acel 3-3!Bulgarii vor fi greu de batut!Nu uitati,ei au fost la Euro pe cand noi...
    [B][SIZE="4"]I was built to be the best,number one and nothing less![/SIZE][/B]

  8. #29
    BRASOVean giovanni BV's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Pe Litoral
    Posts
    798
    Reputatie
    1
    STEAUA - fara griji !!! De nume sonore nu ne-am speriat niciodata !!! Atunci am jucat cel mai bine !!! Hai STELUTZA !!!

  9. #30
    fairplay dragos_popa17's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    prin Cluj
    Posts
    2,234
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by apparte
    Am fost la acel 3-3!Bulgarii vor fi greu de batut!Nu uitati,ei au fost la Euro pe cand noi...
    Si am vazut ce au facut acolo. Daca eram in grupa lor si noi ne calificam. Sa nu mai vorbim ca pe ei nu i-au furat arbitrii.
    Pe langa asta, toti vorbiti ca Steaua s-a calificat greu cu Zeleznik, dar nu v-ati uitat cum s-au calificat bulgarii cu Omonia Nicosia(Cipru). Au facut 1-1 in Cipru dupa ce au fost condusi si au reusit sa bata cu 3-1 acasa in prelungiri dupa ce au fost condusi cu 1-0 de Omonia, golul egalizator fiind inscris in minutul 90. De aici nu mai isi au rost comentariile.

  10. #31
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1

    NE VOM CALIFICA ! - Sunt sigur de asta ...

    Sansele sunt foarte mari ... sper sa stim sa le valorificam !
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  11. #32
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Vreau din tot sufletul sa bata Sofia pt ca mi-ar fi scarba sa-l vad pe jiji becali laudandu-se pe la tv ca e in grupele cupei UEFA, sa stea mai bine la stana lui si la partid, ca la fotbal e nul.
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  12. #33
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Ady, nu Gigi joaca cu Sofia shi nu Gigi se califica in grupe. E vorba de Steaua, una din reprezentantele Romaniei in cupele europene.
    Sau preferi sa joace "U" shi sa fie eliminatzi de macedoneni ?!
    ex-alpopa

  13. #34
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Am fost o data eliminati de macedoneni, dar ce te face sa crezi ca vom fi si a2a oara? Voi ati eliminat o data CSKA Sofia, dar nu fi sigur ca o veti face si a 2a oara!
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  14. #35
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    nu mor caii ... cind vor ciinii !

    pentru Steaua - merita sa o vedem in grupe !
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  15. #36
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    shi steaua shi cska sofia sunt pe locul 36 in clasamentul general in cupele europene al tuturor timpurilor. (la egal de puncte)

    36.CSKA Sofia Bul-------------41 1 164 67 29 68 254 237 +17 10 173
    37.FC Steaua Bucuresti Rom ---33 3 157 58 44 55 219 217 + 2 13 173

    sau vizitati http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=1297

    Yo sper sa batem shi cred ca o sa batem shi acasa shi in deplasare
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  16. #37
    sport legend SVensson's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Prin tari straine!!!
    Posts
    536
    Reputatie
    1
    Trece Steaua de bulgari. Va fi greu la ei dar sa speram ca Steaua reuseste sa invinga.
    [B][SIZE=2][COLOR=Red]Sanatate[/COLOR] [COLOR=Blue]acasa [/COLOR] !!![/SIZE][/B]

  17. #38
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pārtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Teoretic steaua nu ar trebui sa aiba nici o problema... dar la cum a dost returul cu Zelen....
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  18. #39
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Rave, clasamentul ala e vechi de vreo 3 ani !!!
    ex-alpopa

  19. #40
    sport legend armin's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    806
    Reputatie
    1
    Bulgarii sunt mai slabi decat noi. Dar am auzit ca s-au speriat de noi. Asta nu ne ajuta, pt ca se vor mobiliza mai mult.
    Sper ca ros-albastrii sa isi respecte adversarul si sa isi dea seama ca avem sansa sa intram in grupe europene, un pas frumos pentru noi toti. Ady, atitudinea ta e penibila.

    Cel mai greu meci cu ei va fi cel de-acasa. E posibil sa ne desprindem greu de ei acasa, dar sper din tot sufletul ca suporterii sa aiba rabdare si sa nu huiduie, pt ca in final calificarea va fi a noastra!

    Forza Steaua!
    [COLOR=Red][FONT=Comic Sans MS]Steaua [COLOR=Blue]Bucuresti![/COLOR][/FONT][/COLOR]

  20. #41
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by alpopa
    Rave, clasamentul ala e vechi de vreo 3 ani !!!
    ahh nu shtiam. cel putzin au fost odata egali

    Oricum; aku ca la adus pe ciocoiu credeti ca o sa joace titular? e mai bun decat dinita, oprita shi cristea? ca nu l-am mai vazut de mult jucand la steaua. yo cred ca o sa fie greu pt zenga de ales. yo ash zice sa joace cu ciocoiu titular, shi daca nu merge la pauza sa-l bage pe cristea; shi bineinteles, cu neaga toate 90 . yo raman la aceeashi parere, o sa trecem in turul urmator (daca mai e vre unul ) parca erau 4 in total, nu?
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  21. #42
    sport legend armin's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    806
    Reputatie
    1
    Ciocoiu mai intai trebuie sa reconfirme, apoi mai are probleme cu conditia fizica, cica n-a mai jucat un meci oficial de 4 luni. N-are cum sa prinda meciul cu cska.
    Sanse are Steaua, insa nu stiu cat de "foarte mari". Deja e vorba de tur UEFA, nu mai e preliminar, sper sa ma insel cand zic ca va fi greu cu enervantii astia de bulgari.

    Fia & others, mai terminati mai cu returul ala cu Zeleznik, comparatiile nu-si au rostul, Steaua a intrat in teren fara nucleul de baza, probabil din cauza subestimarii adversarului, si am fost surprinsi de 2 eurogoluri pe care n-o sa le mai dea ei curand.
    Dar noi suntem in crestere de forma, moral bun, avem toate atuurile sa-i mancam pe bulgaroi.
    Forza Steaua!
    [COLOR=Red][FONT=Comic Sans MS]Steaua [COLOR=Blue]Bucuresti![/COLOR][/FONT][/COLOR]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •