View Poll Results: Se califica Dinamo?

Voters
86. You may not vote on this poll
  • DA

    50 58.14%
  • NU

    36 41.86%
Page 4 of 9 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 64 to 84 of 175

Thread: Dinamo - Partizan

  1. #64
    sport legend armin's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    806
    Reputatie
    1
    Ma mira apatia de aici. Am fost foarte acuzat cand inainte de returul cu Manchester mi-am rezervat dreptul sa le mai urez succes cainilor, si le uram deja succes in UEFA. Mi s-a reprosat atunci ca tre sa am speranta, ca si noi am sperat cu Liverpool, etc.
    Uitati baieti, eu sper si cred ca Dinamo are sanse sa treaca de sarbi. Voi ce credeti?
    [COLOR=Red][FONT=Comic Sans MS]Steaua [COLOR=Blue]Bucuresti![/COLOR][/FONT][/COLOR]

  2. #65
    I see you RstInPc's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,149
    Reputatie
    1
    Sanse sunt. Acum mai trebuie sa le si valorifice, iar pentru asta trebuie ambitie, concentrare, dorinta de victorie si ceva bafta. Sper ca "obositii" astia sa-si aduca aminte ca sunt jucatori profesionisti, ca jocul de fotbal este meseria lor nu un hobby.
    [COLOR=Red]Am zis si eu, n-am dat cu paru' ...[/COLOR]

  3. #66
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Succes lui Dinamo la Partizan. O sa le fie foarte greu. Dar avem nevoie de puncte pentru coeficientzii UEFA, pentru ca la anul Steaua, Natzional shi Rapid sa aiba viatza mai ushoara in cupele euopene.
    ex-alpopa

  4. #67
    sport legend armin's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    806
    Reputatie
    1
    Coeficientii pot creste foarte frumos daca ajungem in grupe, unde vom mai avea cate 4 meciuri asigurate. Ar fi cazul sa ne mobilizam si sa fim si inaintea altora.
    [COLOR=Red][FONT=Comic Sans MS]Steaua [COLOR=Blue]Bucuresti![/COLOR][/FONT][/COLOR]

  5. #68
    fairplay dragos_popa17's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    prin Cluj
    Posts
    2,234
    Reputatie
    1
    Pana la pauza vad ca e bine. 1-0 pentru Dinamo, gol cine altul, Danciulescu. Sper sa se termine bine. Nu am vazut prima repriza, m-am uitat la Steaua, dar aud acum la comentariu ca au avut sarbii un penalty gratuit pe care l-au ratat(exista un Dumnezeu). Sper sa nu se mai intample asa ceva, sau daca se intampla, sa fie in favoarea lui Dinamo. Daca va castiga si Dinamo va fi o seara excelenta pentru fotbalul romanesc.

  6. #69
    la revedere ultravioletcanada's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Posts
    830
    Reputatie
    1
    2-1, din pacate.
    ce ati facut bre, numai 30 ati avut tupeu sa va duceti la belgrad?

  7. #70
    fairplay dragos_popa17's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    prin Cluj
    Posts
    2,234
    Reputatie
    1
    Doua goluri in mai putin de un minut. Daca nu vedeam nu as fi crezut ca se poate. Din pacate Dinamo nu a aratat prea mult pana acum in repriza secunda. Sper sa isi revina, sa scoata cel putin un egal. Nu-s asa de buni sarbii.

  8. #71
    100% FAN OTELUL M|tea's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    GALATI, ROMANIA
    Posts
    203
    Reputatie
    1
    R.U.S.I.N.E.! O echipa care a depasit pe OTELUL cu un norocos 1-0 , surclaseaza campioana Romaniei!Imi este mila de Ando.Cred ca isi va da demisia desi eu nu il consider principalul vinovat.E min 88 si 3-1 pentru Partiza. , cred ca echipa calificata se stie in proportie de 90%.Dupa o repriza buna in care am condus cu 1-0, a venit partea a 2-a in care Dinamo a cedat complet! R.U.S.I.N.E!

    Toata lumea zicea la inceput ca Otelul va face Romania de ras in UEFA..dar pana la urma Dinamo este echipa care sa facut de ras!
    [B][SIZE="3"][FONT="Tahoma"][COLOR="Blue"]100% FAN OTELUL GALATI ![/COLOR][/FONT][/SIZE][/B]

    [FONT="Georgia"][B][SIZE="2"]Ai fost, esti , si vei fi mereu
    Echipa sufletului meu!
    Eu imi dau viata pt tine
    Tu lupta si castiga pt mine!
    OTELUL![/B][/SIZE][/FONT]

  9. #72
    sport legend
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Serbia
    Posts
    1,795
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ultravioletcanada
    2-1, din pacate.
    3-1, din pacate.

  10. #73
    manager Ravelly's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Navodari
    Posts
    330
    Reputatie
    1
    Mda, asta cam asa e...dupa ce Partizan s-a chinuit pur si simplu cu Otelu, acum s-a distrat cu o asa zisa "campioana" a Romaniei. Asta ne e nivelu'. Sa vedem ptr ce va mai pregatiti...

  11. #74
    senior leveu's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Germania
    Posts
    191
    Reputatie
    1
    Vai de capul lor de
    Sa speram ca macar Steaua mai are o sansa

    Dinamo a fost obisnuita sa castige cu ajutorul albitrilor cea ce in cupe nu tine
    .Asta e adevarata noastra campioana si atata poate
    Last edited by sun; 19th July 2006 at 12:55.
    [COLOR=Purple]COMMANDO VIOLA ULTRA CURVA SUD[/COLOR]

  12. #75
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Meciul nu a fost rau. Pe final Dinamo mai putea marca si un 3-2 era altfel. Dar nici asa nu e rau... Orice e posibil aici. Clar ca a jucat mai slab decat Partizan...

  13. #76
    MasterOfPuppies apparte's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Orasul rosu-albastru
    Posts
    2,788
    Reputatie
    1
    Il astept pe grobari sa-mi zica cum a fost la Beograd!Dinamo a scapat ieftin(desi putea reduce scorul pe final),desi a fost(o sa vi se para curios)avantajata de arbitraj.De ce?Pt ca pe langa penalty-ul acordat(care sincer sa fiu,n-a fost si oricum a fost ratat),in repriza a doua Partizan a mai avut 2 penalty-uri la faulturile lui Semeghin si Alistar.Una peste alta,cat timp Partizan a jucat Dinamo n-a existat,dinamovistii aparand in joc abia cand sarbii s-au jucat.
    Btw,Zeleznik a batut cu 2-0 chiar pe stadionul lui Partizan !
    [B][SIZE="4"]I was built to be the best,number one and nothing less![/SIZE][/B]

  14. #77
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    A fost un meci ciudat. Scorul nu este un capat de tara pentru Dinamo. Un 2-0 la Bucuresti si se califica. Cred ca apararea este punctul slab al echipei. Parca ii vad pe Salgado si Solari, de la Real Madrid in meciul cu Leverkusen... Gafe peste gafe, stingacii peste stingacii... Le trebuie aparatori buni la Dinamo sau macar unul-doi acolo.

  15. #78
    MasterOfPuppies apparte's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Orasul rosu-albastru
    Posts
    2,788
    Reputatie
    1
    Vadim,dupa meciurile cu Zilina,n-a fost meci in care Dinamo n-a luat gol!
    [B][SIZE="4"]I was built to be the best,number one and nothing less![/SIZE][/B]

  16. #79
    suporter gicu's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    2,072
    Reputatie
    1
    Prea multe nu prea pot sa comentez. Din pacate m-au dezamagit iarasi. Prin joc, prin atitudine...prin multe.
    Cred ca Andone va pleca, din pacate...insa cred ca nici el nu intelege ce se intampla acolo. Rusine jucatorilor ca-si bat joc de noi!

    ps. apparte, te-ai scos in seara asta
    ...always look on the bright side of life...

  17. #80
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1

    sanse ar mai fi ... trebuie cautate

    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  18. #81
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Dinamovishtii ashtia-s de groaza. Nu le-am cerut sa cashtige Cupa Uefa, ci doar sa faca shi ei nishte puncte pentru Romania! Chiar asha, sa mananci bataie dupa ce conduci cu 1-0 la pauza ?!
    ex-alpopa

  19. #82
    sport legend Florentin's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Glen Ellyn, IL
    Posts
    461
    Reputatie
    1
    Pacat, mare pacat, dar din nefericire golul lui Gaev arata sugestiv care le este valoarea. Ceva sanse ar mai fi, dar minuscule.
    Stelist deci ... invingator.

  20. #83
    asa ceva... cocomic's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    1,516
    Reputatie
    1
    pacat sau nu, dinamo putea s-o incalte mult mai rau, asa ca ar trebui sa fie multumita... penalty ratat, doua bare... coplesiti de atmosfera din tribune, alb-rosii si-au aratat valoarea... care seamana izbitor cu hainele cele noi ale imparatului...

    p.s. apropo, pe cand vom revedea la Timisoara torte si fumigene?... (in restul tarii nici n-are rost sa mai intreb)... lpf & jandarmerie
    Last edited by cocomic; 17th September 2004 at 02:51.
    [B]I NOBILI EREDITANO I TITOLI... I [COLOR=Red]ROSSO[/COLOR]NERI LI CONQUISTANO !

    Exista un lucru pe lumea asta stiut de toti interistii: e mult mai bine sa fii [color=red]MILANIST[/color]!
    [/B]

  21. #84
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Ba, aia care va bucurati de necazul lui Dinamo, sau aia care au fost la Belgrad sa sustina Partizanu' dracului nu sunteti ROMANI. Asta e adevarul. Traiti in romania dar nu sunteti ROMANI!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •