Results 1 to 7 of 7

Thread: "JOS CENZURA" !!

  1. #1
    Semper Fi DanielAndrei's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    2,649
    Reputatie
    1

    "JOS CENZURA" !!

    Ce parere aveti de cenzura impusa de catre moderatori? Avem pretentii ca traim intr-o tara democrata. Numai prostii, ar trebui impuscati toti conducatorii.


    p.s. pentru moderatorii: macar asta pentru comentarii;l-am postat aici ca e singurul loc unde sunt mai multi romani.

  2. #2
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Traim intr-o tara democrata, dar cu reguli, pentru ca astfel toti ni s-ar sui in cap. Citeste regulamentul. Vezi ca, printre altele, nu ai voie cu linkuri in semnaturi, vom lansa un regulament mai clar.

  3. #3
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Nu sunt de acord cu cenzura, asta este clar, dar in unele locuri ar trebuii impusa, printre care si aici.
    Cenzura era inainte de 89' parerea mea, atunci functiona perfect, nimeni nu avea voi sa spuna nimic despre ceausescu, care decidea ce se intampla in tara, presa nu era, adica era dar era condusa tot de el, la fel si televiziunea, unde din cate am auzit erau doar cateva posturi care emiteau cateva ore pe zi...
    Acuma potzi sa zici ca Iliescu si Nastase sunt coruptzi plus alte lucruri pe care inainte nu aveai voie sa le spui...
    Deci in ziua de azi cenzura functioneaza in limita bunului simtz cel putzin la noi

  4. #4
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Trineo...da-ne si noua un exemplu de cenzura sau unde ai fost tu cenzurat ...te avertizez de acum ... ca un moderator ti-a sters intr-un post trimiterile la origini ...nu este cenzura .
    Free Sevilla!!!!

  5. #5
    Semper Fi DanielAndrei's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    2,649
    Reputatie
    1
    Totusi Las De La Mine . Nu Are Rost

  6. #6
    Hear me roar! Elgorriaga's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    2,207
    Reputatie
    1
    Preferi anarhia?

    Hm! cineva vine si-ti ofera timp de microfon (ca de fapt asta face forumul) rugindu-te in acelasi timp sa te comporti civilizat; urmatoarea miscare e sa te duci sa-i dai in cap pentru ca te cenzureaza.

    Ceva nu e in regula.

    "Omul cu microfonu'" are el dreptul sa te dea afara in suturi? eu zic ca da.

    Ar putea chiar sa-ti recomande sa-ti faci propria instalatie de sonorizare si sa-ti construiesti prorpiul microfon (a se citi forum) si acolo poti sa te dezlantui ...

  7. #7
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Trineo, ori ai ceva de spus, ori esti suparat ca ti-au fost sterse injuraturi... Aia nu e cenzura, este incercarea noastra de a pastra forumul in limitele bunului-simt.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •