View Poll Results: am dreptate ?

Voters
6. You may not vote on this poll
  • da

    1 16.67%
  • desigur

    2 33.33%
  • bineinteles

    3 50.00%
Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 139

Thread: VISUL UNEI NOPTZI DE VARA :)

  1. #1
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0

    VISUL UNEI NOPTZI DE VARA :)

    MAH BAIETETZI, CAPUL SUS CA TERMINAM PE LOCUL 1


    Ho!!!!!Statzi putzin sa va explic,avetzi putzintica rabdare stimabililor sa va explic cum sta "cestiunea"

    Clasamentul actual:
    1Dan 13
    2Nor 11
    3Rom 10
    4Bos 7
    5Lux 0

    pronosticuri :
    Bos-Nor 1 (dp ce vazui cele 2 echipe cred ca e logic)
    Rom-Lux 1( normal si se joaca tot la Craiova )

    Lux-Bos 2("principatzii" ,ciuca batailor)
    Dan-Rom 2 (AICI E AICI, MECIUL PE VIATZA SI PE MOARTE IN CARE SE VA NASHTE O ALTA GENERATZIE DE AUR CUM S-A NASCUT SI CEALALTA DUPA UN MECI CU DANEZII)

    Nor-Lux 1 (logic)
    Bos-Dan x (si pe 2 termina bosniecii )

    DECI DRAGI CITITORI, CRED CA ACUM PRICEPURATZI CA NE CALIFICAM DE PRIMUL LOC

    CLASAMENT FINAL:
    1.ROMANIA 16p CALIFICATA DIRECT LA EUROPENEEEEEE!!!!!!
    2.Bosnia 14p (7p intre cele 3)
    3.Danemarca 14p (5p intre cele 3)
    4.Norvegia 14p(4p intre cele 3)
    5.Luxemburg op(lasa ca au PIB-ul cel mai mare vorba lu' ochelaristul ala cu luminitza de la capul tunelului,uitai cum il cheama

    DECI CRED CA ATI PRICEPUT CA NE CALIFICAM LA EUROPENE
    ASA CA NU MAI PLANGETZI CA NU SE TERMINA

    HAI ROMANIAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Ah, sa nu uit,
    dINAMO, desfiintzarea!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!/fu/

    hahahaha!


    P.S.: Si apropo, ala nu fu 11m /nope/


    si inca un apropo, de unde o fi avut nicu galerie si alte potai sa plateasca excursia pana la Oslo? Sa intzeleg ca FRF a ajuns sa sponzorizeze potaile sa ne faca de ras pe acolo imbracati in alb-rosu si sa strige "dragalesenii" sa fure si sa cersheasca? hahaha!
    Uite unde se duc banii federatziei si pe urma latra cainii ca ei s-au dus prin deplasari, ce suporteri sint

  2. #2
    Atlant Sorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    695
    Reputatie
    1
    bineinteles 8)

    daca aveam programul bosniecilor precis ne calificam ca acum stim ce sa facem...mintea romanului a de de urma

    Ne calificam de pe locul 1 , corect, imi place sistema

    Hai Romania!

  3. #3
    THE VIKING Dorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Sweden
    Posts
    2,382
    Reputatie
    0
    Sint impresionat de gindirea pozitiva dupa acest meci . Nu merita sa mai citim ce se scria pina la meciul de la Craiova dar atita negativism si batjocura ca atunci mai rar. Unul sau doua meciuri frumoase si iar bate inima cum trebuie pentru echipa . Dorin

  4. #4
    sport legend Timisoreanul's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timisoara-Capitala Banatului
    Posts
    381
    Reputatie
    1
    Bosnia are doar 6 puncte, si din schema ta ajunge doar la 13 puncte. Ii trebuie doar victorii, daca fac un egal acasa cu norvegienii, nu mai pusca. Ne tot bazam pe noroc, pe norocul lui Iordanescu, pina cind sa tot depindem de altii?
    In rest hai Bosnia, hai Barbarez!

  5. #5
    X
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    London
    Posts
    1,063
    Reputatie
    1
    Si eu votez petru sistemul tau !
    Sper ca Norvegia sa :shit: de Luxemburg ...macar un egal 'colo sa faca si aia un punct
    AFC Red member

  6. #6
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,059
    Reputatie
    1
    Blue se vede ca nu dormi noaptea
    vad ca nu scapam de blestemul asta al meciurilor decisive in ultima runda.
    orcum aseara baietii au aratat ca stiu fotbal si vor sa joace, pacat de tactica aleasa
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  7. #7
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Blue aka Galileo tu ai multe probleme nu? Daca tot craiovenii sunt cei mai mari si tari suporterii de ce nu sau dus ei la Oslo sa sustina Nationala? Ce nu au vandut prezul la pret bun? Ai dreptate ca dinamovistii nu trebuiau sa se imbrace in rosu insa in schimb au fost acolo pe cont propriu sa sustina nationala. Cand e vb. de sustinut pe 50000 lei oltenii sunt 20000 cand e vb sa scoata banul din buzunar e cam greu. Oricum nu´mai fii frustrat canu a sponzorizat frf pe nimeni. Asa ca stai acolo in banca ta si vb despre ce te pricepi(ce o fii aia nu se stie.)

  8. #8
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,059
    Reputatie
    1
    ieppy, noi ne ducem la copenhaga , cand vom invinge danemarca
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  9. #9
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    sa va duceti. Bravo voua. Cu cat mai multi cu atat mai bine. Din partea mea sa fie plin stadionul cu suporterii din toata tara. Inter nu poti sa-mi spui ca esti de acord cu ce a scris terminatul ala de Blue, desi stiu ca esti suporter al Craiovei trebuie sa recunosti ca numai tampenii a scris.

  10. #10
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,059
    Reputatie
    1
    te referi la faptul ca avem inca sanse sa terminam pe locul1 :?
    in privinta suporterilor nu pot sa spun decat ca au dominat vocal stadionul in repriza a2-a , bravo lor
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  11. #11
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Ma posibilitattea sa terminam pe primul loc este asa de redusa incat nici nu poti sa vb despre ea. Oricum speranta moare ultima insa ma indoiesc ca mai ne calificam.

  12. #12
    Atlant Sorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    695
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ieppy
    Cand e vb. de sustinut pe 50000 lei oltenii sunt 20000 cand e vb sa scoata banul din buzunar e cam greu.

    La meciul su Steaua, 10 000 de persoane care aveau bilet au ramas in afara portilor,in stadion erau deja peste 40 000 .Toata tara a aflat asta ,LPF au facut si cercetari cate bilete a vandut Staicu atunci iar acum FRF a refuzat sa vanda mai multe bilete.Poate reusesti sa-ti aduci aminte.

    S-a mai scris ca FRF a finantat galera cainilor ca doar nu vrei sa spui ca s-ar fi dus Nici Galerie care traieste din pomeni pe banii lui.Acolo au fost 50 de caini trimisi la Oslo pe banii FRF si sponzorului care v-a dat gratuit si biletele de la ambele peluze pe Lia Manoliu .........voi ati ocupa jumatate dintr-o singura peluza si media voastra la meciuri este de 3000 si ceva /fu/
    Numai cainii puteau face ce au facut suporterii dinamovisti acolo.Doar printr-un comportament indecent puteu iesi in atentia tuturor
    Asa ati dovedit si voi ca existati si ca dinamo are galerie.Se discuta atat de mult despre clubul vostru si aproape niciodata despre jalnica voastra galerie cvasinexistenta. FRF a reusit sa strice pana si imaginea suporterilor
    platindu-le deplasarea cainilor.Dinamovistii sint singura galerie careia nu i s-au repartizat bilete la meciul de la Craiova dar asta pentru ca lor le-a fost frica .Si asa au ajuns sa ne faca de bacanie la Oslo. Niciodata intr-un meci din deplasare al Romaniei nu s-a intamplat asa ceva. Rusine dinamo si federatiei.

  13. #13
    Atlant Sorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    695
    Reputatie
    1
    cei 50 de caini au facut nota discordanta fata de ceilalti romani, erau imbracati in alb-rosu si au strigat dinamo si **** Steaua la un meci al nationalei.Rusine
    Asta dupa ce-ati cersit tot drumul cu Nicu galerie al vostru cersetor sef.Daca tie ti se pare asa ceva normal...

  14. #14
    junior
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    117
    Reputatie
    1

    Re: VISUL UNEI NOPTZI DE VARA :)

    [CLASAMENT FINAL:
    1.ROMANIA 16p CALIFICATA DIRECT LA EUROPENEEEEEE!!!!!!
    2.Bosnia 14p (7p intre cele 3)
    3.Danemarca 14p (5p intre cele 3)
    4.Norvegia 14p(4p intre cele 3)
    5.Luxemburg op(lasa ca au PIB-ul cel mai mare vorba lu' ochelaristul ala cu luminitza de la capul tunelului,uitai cum il cheama

    Asa sa fie..........sa terminam pe primul loc.....dar pentru ca sa facem asta trebuie ca iordanescu sa se schimbe......Pai cum e posibil sa-i lase pe Aliuta si pe Bratu(nu conteaza 5 minute) pe banca de rezerve ?

  15. #15
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Sorine, mia fost dor de un raspuns obiectiv cum numai tu poti sa dai. Vad ca esti bine informat, mama! De unde le stii tu pe toate? Da-mi si mie nr. de telefon al informantului tau ca pe bune de nu ii dau telefon sa-mi spuna si mie informatii din astea pretioase. De unde ai scoso ca a platit frf? In prosport a scris ca au fost pe cont propriu. Si ce interes are frf sa ne sponsorizeze pe noi. De ce nu pe Steua ca Dragomir este prieten cu Ciobanu? Si de ce nu sau dus si suporterii Craiovei la meciul de la Oslo? Tot va dati mari ca sunteti cei mai tari. Eu nu am nimic cu nici un suporter din Romania care isi sustine echipa. Am fost emotionat cand am vazut 15000 de suporterii oltenii la antrenamentul Nationalei(am facut un post special pentru asta). Atiu gasit voi craiovenii imediat de ce sa va luati ca deh cu gandul la Dinamo va sculati si cu gandul la Dinamo va culcati. Iar faza cu ce au facut suporterii in Oslo. ce e? Ce au facut? Eu sincer nu stiu, asa ca spunemi tu si nu imi spune caiar iau furat telefonul lui ioanitioaia. Pana atunci iti doresc sa te mai gandesti si tu si Blue inainte sa va mai luati de Dinamo si de galerie inexistenta a ei, ca eu cred si sper ca nu sunteti obsedati de ei. Asa ca voi incheia cu o vorba a lui Blue:
    HA, HA, HA!


    P.S:HA, HA, HA! s.a.m.d

  16. #16
    Atlant Sorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    695
    Reputatie
    1
    intamplator chiar stiu multe amanunte ,nu te mai obosi sa negi realitatea.

  17. #17
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,059
    Reputatie
    1
    sa inteleg ca eu pot sa ma iau de dinamo ?
    hai ca a fost buna faza aia cand nicu galerie a venit la voi la club si a spus ca i-a murit mama , ai vostrii au scos "lozul" iar a 2-a zi l-au gasit beat mort dupa cheful sponsorizat de conducerea voastra
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  18. #18
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Pai spune mai Sorine,! Cine te oprste? Eu nu neg nimic. Insa sa o spuna cineva obiectiv, pe alte cuvinte informatiile pe care le ai sa le fii spus nu unul care isi incheie mesajele cu Dinamo desfiintarea! Eu nu osami permit niciodata sa ma iau de vreo echipa sa imi doresc sa se desfiinteze. Este normala rivalitatea si eu nu pot sa spun ca imi place de Rapid insa cand joaca in Europa tin cu ei ca oi fii eu dinamovist insa in primul rand sunt roman. Tu se pare ca esti oltean in primul rand si roman pe doi.

    Inter, oricine se poate lua de Dinamo si nu o sa neg niciodata ca exista n- motive de ce sar lua cineva de Dinamo. Insa nu la faze din astea. Au fost singuriii suporterii acolo si au dominat sonor a doua repriza asa ca nu vad cu ce au gresit. Oricum observ ca fata de multi alti suporteri craioveni tu esti obiectiv un lucru pe care eu il respect foarte mult.

  19. #19
    Atlant Sorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    695
    Reputatie
    1
    Citeste primul meu mesaj cu atentie si ai sa intelegi ce au facut cainii iar FRF iar firma care a organizat drumul,n-am sa-i spun numele pentru ca este o rusine ,este firma unor generali de militie.Si-au dat banii intre ei in circuit inchis.Iar cei 50 de caini au fost la Oslo,galeria cainilor nu i s-au repartizat bilete pentru meciul de la Craiova dar a primit 50 pentru Oslo si drumul platit de aceeasi agentie,...dinamovista :x iar cand o fi Nicu Galerie capabil sa plateasca 800 Euro pentru a vedea un meci,inseamna ca Romania este cea mai bogata tara din UE.

  20. #20
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1
    Eu merg pe mana celor din Luxemburg! De acum incolo isi dau drumul la joc! Abia daca o sa-i batem noi cu 1-0! Hai Luxemburg!

  21. #21
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,059
    Reputatie
    1
    sorine acu ca stii mai multe amanunte , ia zile frate aici sa stiu si eu ultimele "can-can-uri"
    dar sa fie reale, nu supozitii ca alea nu-si au rostul
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •