View Poll Results: am dreptate ?

Voters
6. You may not vote on this poll
  • da

    1 16.67%
  • desigur

    2 33.33%
  • bineinteles

    3 50.00%
Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 22 to 42 of 139

Thread: VISUL UNEI NOPTZI DE VARA :)

  1. #22
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Bun. Exista o agentie de turism dinamovista. Unde e problema. Eu nu am auzit striganduse M--- Steaua insa daca a sa a fost sa le fie Rusine. Cu toate astea au sustinut si echipa nationala. Cu ce sunt de vina suporterii dinamovisti ca li se sponsorizeaza drumul pana la Oslo? Din cate am intels eu nu au avut cazare insa acolo. Intreabal pa ayrton ca el pare sa stie mai multe. Eu tot ce spun este ca nu ar mai trebuii sa ne injuram intre altii din orice. Si laso mai moale ca au facut tara de rusine si toate chestiile astea. Dc prin faptul ca au injurat la meci sau ca au fost imbracati in rosu este o rusine, si este dar nu asa cum pui tu problema, ce ar trebuii sa spuna nemtii, englezii, olandezii care se iau la bataie cu politia si se omoara intre ei? Am ajuns la punctul in care imi pare rau ca mai intru pe forum. Nu stiti(unii dintre voi) decat sa va luatii de altii gratuit. In loc sa spuneti da frate, au fost acolo, au sustinut nationala, insa au si gresit acolo si acolo, voi incepeti sa strigati RUSINE si DINAMO DESFINTAREA. Chiar imi pare rau.

  2. #23
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,068
    Reputatie
    1
    ieppy, stai frate linistit, parca erai 1/2 oltean , ce te intristezi asa de repede :? ,hai sa-i punem o intrebare lui Dorin ca el a fost la meci si e si impartial, sa vedem ce e cu "zvonurile"alea , si atunci raspandacii vor ................fi "felicitati "
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  3. #24
    Atlant Sorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    695
    Reputatie
    1
    ce am avut de spus am spus, nu pot spune mai multe. Sa vina Dorin si sa confirme daca dinamovistii n-au facut nota discordanta prin culorile echipamentului si ce au strigat stelei :? iar acolo s-au dus ca milogii

  4. #25
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Inter, sunt juma oltean si nu am nimic cu oltenii si stii astea. Nu mam intristat ci pur si simplu ma seaca aceasta atmosfera. Eu iubesc echipa Dinamo de cand aveam 6 ani. Imi amintesc ca au jucat odata cu Petrolul(taicamiu e petrolist) si eu ītipam ca nebunul prin casa cand dadea Dinamo go, si taicamiu ma injra de toate alea. Cand vad ca toti au ceva cu Dinamo te enervezi. Dar stai linsitit ca nu sunt intristat.

  5. #26
    Banned Hoffa's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Posts
    375
    Reputatie
    0
    sper si eu sa ne calificam macar pentru baraj. Dar este greu meciul cu danezii.Pana atunci traim cu speranta dar si cu regretul ca am fi putut sa devenim favoriti macar pentru locul 2 daca nu inventa slvacul ala un penalty
    Nu stiu ce puteti comenta despre dinamovisti din moment ce s-a auzit si din transmisia tv daca erati atentie.Hai sa nu ne ascundem dupa deget

    Craiova 4ever

  6. #27
    manager Albastreata's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Posts
    315
    Reputatie
    1

    Mai e ceva de demonstrat ?

    Nationala Romaniei a demonstrat ca ratarea calificarii nu este din vina jucatorilor si antrenorilor, ci numai a federatiei si a mafiei de la Bucuresti ! Daca oficialitatile s-ar fi ingrijit numai de cerintele minime practicarii acestui sport (macar teren cu gazon !), nu sa fi avut arbitrul sa traga cu dintii cu noi ca la norvegieni (de unde sa mai rupi valuta si pentru asta !?!), probabil ca acum deja scriam felicitari si ne faceam planuri cu cine vom fi in grupe... dar asa asteptam (in zadar zic eu !) o minune de la bosniaci, care oricum nu cred ca mai au tragere de inima. Cat despre "suporterii romani" in rosu prezenti la Oslo, nu e nici o mirare la asa federatie !
    (A)

  7. #28
    incepator
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    26
    Reputatie
    1
    Io ii dau dreptate celui care a deschis acest subiect! Romania se va califica, pentru ca vom castiga la Copenhaga, iar Bosnia va bate pe Norvegia si va face egal cu Danemarca. Asta inseamna ca ne ducem de pe primul loc! Abia astept zecile de beri de pe 10.09.2003 Veti vedea ca totul o sa fie ok, pentru ca baietii nostri joaca foarte bine si nu pot fi batuti de arbitri.
    NE CALIFICAM LA CM 2006 SI AJUNGEM IN PRIMELE 8!!! Dar pana atunci mai sunt 3 ani...

  8. #29
    sport legend Pacala's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    3,056
    Reputatie
    0
    rezultatele sint posibile pana la urma, nu vad nici un rezultat iesit cu totul si cu totul din comun.Noi sa batem in Danemarca si mai vedem
    Este regretabil ca dinamovitii au facut ce-au facut dar ei au fost favorizati de federatie.Si eu am auzit cand au strigat impotriva stelei.Jeppy eu nu inteleg de ce-l ataci la persoana pe blue , el a facut doar o aluzie la un fapt pe care l-am vazut mai multi.E bine sa pastram discutiile totusi intre niste limite decente,fara atacuri la persoana pentru ca nu ne cunoastem intre noi ca sa ne putem da cu parerea despre ceilalti.Iar cand il condamni pe sorin ca este in primul rand oltean si pe urma roman faci o greseala.Si eu sint oltean dar si roman si cred ca mi-e mai aproape maieul decat camasa .Nu vad de ce ar fi un pacat ca ma simt in primul rand oltean.N-o spune tocmai tu care zici ca esti pe jumatate oltean.
    Dar aia cu dinamo defiintarea este tare de tot.Imi place si sint de acord cu ea.

  9. #30
    Pitestean Tudose's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,485
    Reputatie
    1
    Hai, Dorine, tu ai fost acolo, spune-ne parerea obiectiv, asa cum faci de obicei.

  10. #31
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    Am incercat sa aduc o nota de optimism,inca se poate sa obtzinem calificarea.Curaj si optimism!!!!!! Se pare ca n-am reusit in totalitate.

    Nici nu vreau sa respund jignirilor poate s-au grabit oamenii si au gandit dupa ce-au vorbit.Se mai intampla.

    Dar nici nu am nevoie de confirmari sau ca altii sa-mi spuna ce am vazut si am auzit eu. Locuiesc in Montreal, nici nu am vazut meciul in direct, doar o inregistrare la o ora tarzie pe TVR International dar am pretentzia ca vad si aud foarte bine, am auzit ce s-a strigat si ce tricouri aveau unii si l-am recunoscut pe Nicu Galerie, asta daca nu si-o fi facut rost de o sosie intre timp.

    Am auzit ca si-ar fi cheltuit banii datzi de club pentru pomana si parastas la propria inmormantare dar vad ca i-a mai ramas ceva maruntis cat sa ajunga la Oslo
    el si cu cei 50 vajnici sustzinatori rosietici .

    Am facut doar un mic apropo, credeam ca lumea este la curent cu evenimentele dar se pare ca m-am inselat , asta e, se mai intampla
    .Adevarul ramane


  11. #32
    X
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    London
    Posts
    1,063
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sorin
    cei 50 de caini au facut nota discordanta fata de ceilalti romani, erau imbracati in alb-rosu si au strigat dinamo si m**e Steaua la un meci al nationalei.Rusine
    Asta dupa ce-ati cersit tot drumul cu Nicu galerie al vostru cersetor sef.Daca tie ti se pare asa ceva normal...

    Sorine aici iti dau dreptate nici mie nu mi-a placut lucrul asta! :x
    AFC Red member

  12. #33
    THE VIKING Dorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Sweden
    Posts
    2,382
    Reputatie
    0
    Tudose , eu am zis cite ceva la extern , Norvegia -Romania . Meciul il puteti toti comenta ca doar s-a si transmis . Eu am stat printre norvegieni si m-am simtit si sigur si respectat .Am fost felicitat (de ce ? ) pentru meci si toti ( da, toti ) au recunoscut ca mingea e rotunda si ca a sarit cam prea mult in avantajul norvegian . Lumea multumita cu punctul dar si rusinata si cu gust amar asa ca au parasit stadionul rapid si in liniste .Si asta nu pentru ca asa sint nordicii ! Sa fi vazut ce -a a fost la Stockholm dupa meciul lor unde au batut Polonia cu 3 - 0 dupa un meci superb !!
    Ca in orice sport trebuie sa ai si ceva noroc si se pare ca deocamdata nu prea avem ...Sper in legea compensatiei ! Si sa nu uitam ca altii sint constienti de adevarata forta a fotbalului romanesc ! Iar de suporteri ce sa zic ?! Nu cred ca au facut ceva discordanta speciala in comparatie cu ce fac alti ( nemti , turci , engezi etc.) Au latrat ceva dar citeva zeci sint o picatura in mare .Si rosu este si o culoare a steagului nostru si echipa a jucat in culoarea asta cu alte ocaziiasa ca nimeni nu s-a atacat. Vorba lui Shakespeare " mult zgomot pentru nimic " . Totusi bine ca au fost citiva care au aratat ca si romanii au suporteri care pot venii cu echipa.. Ca de inteles oricum nu intelegea nimeni ce spuneau . Dorin

  13. #34
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Pacala
    rezultatele sint posibile pana la urma, nu vad nici un rezultat iesit cu totul si cu totul din comun.Noi sa batem in Danemarca si mai vedem
    Este regretabil ca dinamovitii au facut ce-au facut dar ei au fost favorizati de federatie.Si eu am auzit cand au strigat impotriva stelei.Jeppy eu nu inteleg de ce-l ataci la persoana pe blue , el a facut doar o aluzie la un fapt pe care l-am vazut mai multi.E bine sa pastram discutiile totusi intre niste limite decente,fara atacuri la persoana pentru ca nu ne cunoastem intre noi ca sa ne putem da cu parerea despre ceilalti.Iar cand il condamni pe sorin ca este in primul rand oltean si pe urma roman faci o greseala.Si eu sint oltean dar si roman si cred ca mi-e mai aproape maieul decat camasa .Nu vad de ce ar fi un pacat ca ma simt in primul rand oltean.N-o spune tocmai tu care zici ca esti pe jumatate oltean.
    Dar aia cu dinamo defiintarea este tare de tot.Imi place si sint de acord cu ea.
    Bai Pacala. Linistestete. Cu primul mesaj intrii si imi dai mie lectii de cum sa comporta lumea pe forum. Mai intai uitate cate mesaje am scris eu si pe urma cate ai scris tu. Cat despre Blue are o istorie de mesaje partrinitoare. Nu am nimic cu el personal dar nu stie altecva decat sa dea in Dinamo. Aici si pe G.S unde poate sa injure si o face fara probleme cand e vb de Dinamo. Iar faza cu este OK sa fii mai intai oltean si dupa aia roman spune totul despre tine. Pai cum Pacala la tine in pasaport scrie Oltean? Cum adica eu nu pot sa vb daca nu as fii oltean? Nu conteaza ca sunt juma, un sfert sau cu totul oltean. Te pomenesti ca oltenii sunt ceva special. Si eu in primul rand nu am vb de oltenii in general pentru ca nu asta fac de obicei ci in special de Sorin. Si sa iti mai spun ceva si tie si lui. Eu nu cred ca el e mai intai oltean si dupa aia roman pentru ca ar fii ilogic. Iam spuso asa ca sa ii arat ca, cam asa a sunat postul lui. Sper ca macar in cazul asta am dreptate. Cat despre Dinamo desfiintarea am ajuns la concluzia ca sunt de acord. Cand sor desfiinta toate echipele din Romania sa se desfiinteze si Dinamo. hai Pa

  14. #35
    Atlant Sorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    695
    Reputatie
    1
    Te pomenesti ca oltenii sunt ceva special. Si eu in primul rand nu am vb de oltenii in general pentru ca nu asta fac de obicei ci in special de Sorin. Si sa iti mai spun ceva si tie si lui. Eu nu cred ca el e mai intai oltean si dupa aia roman pentru ca ar fii ilogic. Iam spuso asa ca sa ii arat ca, cam asa a sunat postul lui. Sper ca macar in cazul asta am dreptate. Cat despre Dinamo desfiintarea am ajuns la concluzia ca sunt de acord. Cand sor desfiinta toate echipele din Romania sa se desfiinteze si Dinamo. hai Pa
    Te dezamagesc dar Pacala m-a ghicit mai bine
    sint oltean si roman bineinteles dar daca prin absurd, as fi obligat sa aleg ..... oltean.
    Da, oltenii au ceva special,sintem cu adevarat latini , restul...nu prea stiu daca e chiar asa,istoric vorbind :naughty:

    iar despre dinamo si desfintarea lui...

    Hai Romania!
    ne calificam

    :sun:

  15. #36
    Atlant Sorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    695
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by baubau

    Sorine aici iti dau dreptate nici mie nu mi-a placut lucrul asta! :x
    Asta nu inseamna ca nu gasesc si dinamovisti simpatici ca baubau de exmplu
    ...mai ales atunci cand imi da dreptate

  16. #37
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Sorine mai convins. Voi sunteti adevaratii latini. noi restul suntem tatarii. Sa dea Dumnezeu sa mai fie multii ca tine caci cu oamenii ca tine putem sa schimbam Roamania si poate ii schimbam si numele in Oltenia. Si eu care credeam ca esti un tip cu care se poate discuta. Ai dreptate am gresit. HAI PA

  17. #38
    Atlant Sorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    695
    Reputatie
    1
    ma gandii eu ca te superi si nu mai pui nici o cratima
    tu prea faci pe seriosu' fii si tu mai zambaret ca incep sa cred ca esti...tatar

    Nu te mai supara si tu asa repede /nope/
    8)

    :sun:

  18. #39
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Mi-am imaginat ca ma ai spus-o la misto. Oricum stai linistit ca nu mam suparat pe tine. Faza ca nu mai pun nici o cratima insa nu am inteleso. Si nu o fac pe seriosu. /nope/ Asa ca hai HAI DINAMO

  19. #40
    Atlant Sorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    695
    Reputatie
    1
    uite,ca sa-mi dovedesti ca n-o faci pe seriosu' si ca nu te-ai suparat, ... scrie hai Dinamo si fa o mica modificare la avatarul tau...la BEAT acolo, trebuie E transformat in L
    salvezi foto ca bmp. si modifici
    e buna ideea?:naughty:

    Forza Stiinta! :calp: :jump:

    Peace


    :sun:

  20. #41
    Banned Hoffa's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Posts
    375
    Reputatie
    0
    hai ca sinteti simpatici

  21. #42
    X
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    London
    Posts
    1,063
    Reputatie
    1
    ieppy Topicul asta e mai vesel lasa si tu de la tine..nu mai pune tot la suflet ca nu are rost!fiecare cu opinia lui dar pana la urma suntem toti amici pe forum asta!Asa-i Sorine?!
    Ps:Ne mancam cand incepe sezonul??
    AFC Red member

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •