Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 22 to 42 of 52

Thread: Tocilarii prosti care se uita la tenis

  1. #22
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    Despre ce educatie vorbesti? Si daca ma stii ce? Cine a zis ca esti junior? Probabil varsta de la profil e reala, asa si? Nu inseamna ca scrii mai bine decat un scolar. Si ca nu te uiti la tenis de 3 zile e clar si chiar daca urmaresti tenis de 15 ani, ceea ce scrii nu demonstreaza nimic. Cu ce amic din Oradea te confund?

    Si ce sa sap? Chiar nu ma intereseaza persoana ta, dar ma deranjeaza aerele astea de superioritate cand tu esti un nimic iar de articolele astea nu mai zic...
    .

  2. #23
    Poetry/motion Cristy RVD's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,186
    Reputatie
    0
    cu hopshio, greu te prinzi

  3. #24
    Moderator
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    10,358
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Orochimaru View Post
    Scuza-ma dar acuma iau lectii de la jurnalisti care chiar lucreaza in domeniu si nu am nevoie de pareri amatoricesti. PUNCT.

    Era suficient sa schimb cateva fraze la inceput, o introducere, pentru ca titlul sa se potriveasca perfect.

    Stiu exact ce si unde am gresit. Am gasit profesori buni si foarte buni.

    Merci oricum.

    E foarte bine ca iti dai seama unde gresesti pt ca te va ajuta pe viitor!Un alt lucru pe care l-am observat in compozitiile tale este acela ca uneori ai tendinta sa te repeti!Chiar si in textul asta ai folosit cuvantul"problema"in doua paragrafe consecutive!
    Eu in general iti apreciez textele pt ca mi se par ok,dar titlurile ma baga in mare dificultate!
    Last edited by Cristina; 14th July 2009 at 20:28.

  4. #25
    junior
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Oradea
    Posts
    84
    Reputatie
    1

    Smile

    Quote Originally Posted by iuli View Post
    Despre ce educatie vorbesti? Si daca ma stii ce? Cine a zis ca esti junior? Probabil varsta de la profil e reala, asa si? Nu inseamna ca scrii mai bine decat un scolar. Si ca nu te uiti la tenis de 3 zile e clar si chiar daca urmaresti tenis de 15 ani, ceea ce scrii nu demonstreaza nimic. Cu ce amic din Oradea te confund?

    Si ce sa sap? Chiar nu ma intereseaza persoana ta, dar ma deranjeaza aerele astea de superioritate cand tu esti un nimic iar de articolele astea nu mai zic...
    Nu scriu mai bine decat un scolar? Serios? Am scenarii la concursuri in State si tocmai de aia am decis sa renunt la activitatea asta de retardat ambulant.
    Este adevarat, la un scenariu am muncit 2 ani de zile si a iesti altceva. Bineneteles si beneficiile au fost altele.

    Aere de superioritate, citisem ceva la Carl Gustav Jung despre oameni care vad peste tot aere de superioritate. Cred ca le zicea "maniaci cronici". Daca stiu despre hopshio si despre relatia ta "speciala" cu el (cum iti spunea cineva mai sus) crede-ma ca stiu bine cine esti Iuli. Nu-mi placi deloc si nu ma intereseaza parerile tale. Pentru mine nu existi.

    Singurul care mi-a dat niste replici ok aici a fost JJ restu au preluat poezia pentru a-mi demonstra ca eu sunt un nimeni. Puteati sa scrieti asta direct fara sa copiati ceva de la JJ. In ultima vreme la toate articolele cineva zice ceva de titlu chiar daca nu are habar ce zice pentru ca cica vezi Doamne ala ar fi capitolul meu slab.
    Last edited by Orochimaru; 14th July 2009 at 21:50.

  5. #26
    Killin Nazis Q-Djyni's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    4,877
    Reputatie
    1
    @ Orochimaru Respect

    Welcome to the club Toti suntem in viata asta neintelesi

    Vai,nu stiam ca hop si iuli se cearta
    Last edited by Q-Djyni; 14th July 2009 at 21:55.
    I hate Nazis.I kill Nazis.

    [B]Ho ho,Merry Christmas motherf..ers and a Happy New Year.[/B]

  6. #27
    Killin Nazis Q-Djyni's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    4,877
    Reputatie
    1
    Apropo...


    ``I pronounce you Hop and Iuli`` Asta pentru costeea si ala cu obsesiile lui pentru anime


    You may kiss your wi... aaa, man
    I hate Nazis.I kill Nazis.

    [B]Ho ho,Merry Christmas motherf..ers and a Happy New Year.[/B]

  7. #28
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Orochimaru View Post
    Nu scriu mai bine decat un scolar?


    Daca stiu despre hopshio si despre relatia ta "speciala" cu el (cum iti spunea cineva mai sus) crede-ma ca stiu bine cine esti Iuli. Nu-mi placi deloc si nu ma intereseaza parerile tale. Pentru mine nu existi.
    .

    Nu prea scrii...ideile astea le putea scrie oricine, nu stiu ce te lauzi cu experienta asta a ta ca nu se vede deloc.

    Ce relatie speciala am cu Hop? Ok, deci cine esti de nu-ti plac? Spune acum daca tot ai inceput Am o vaga banuiala totusi, acum ca mi-ai declarat ura ta


    Uni buni, du-te ma bolnavule si lasa-ma...de cate ori sa-ti zic? Ai murit, ai inviat, te-a invatat buni hildegard sa pariezi, esti ben frasier, cate mai vrei ma penibilule?
    .

  8. #29
    Killin Nazis Q-Djyni's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    4,877
    Reputatie
    1
    Da cine-a zis ca sunt bolnav? Ca in afara de tine,nu mai sunt decat vreo 2

    O,si mai aflu si eu cate ceva despe tine,cu cine iti mai imparti certurile

    Zau asa,esti foarte iubit

    Referitor la ceea ce ii scrii domnului Orochimaru,pai daca esti atat de destept,ia scrie tu mai bine ca prea mult il ``lauzi``
    I hate Nazis.I kill Nazis.

    [B]Ho ho,Merry Christmas motherf..ers and a Happy New Year.[/B]

  9. #30
    الوحدة samar's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    4,206
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Jaden Gil View Post
    Da cine-a zis ca sunt bolnav? Ca in afara de tine,nu mai sunt decat vreo 2

    [/B]
    Daca unul iti spune ca esti beat, te gandesti ca poate este frustrat si rautacios, dar daca deja mai mult de 2 iti spun ca esti beat, te duci la culcare
    [B][COLOR="DarkRed"]Rapid e numele.
    Avem traditie. Avem istorie plina de glorie.
    De-ar fi maine sa mor, de-un lucru mi-ar fi dor,
    sa flutur acel steag, ce-n viata m-a ghidat !
    [/COLOR][/B]

  10. #31
    Killin Nazis Q-Djyni's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    4,877
    Reputatie
    1
    Bla Bla,te bagi si tu aiurea in seama,mai fa sport
    I hate Nazis.I kill Nazis.

    [B]Ho ho,Merry Christmas motherf..ers and a Happy New Year.[/B]

  11. #32
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Jaden Gil View Post
    O,si mai aflu si eu cate ceva despe tine,cu cine iti mai imparti certurile
    Ma cert doar cu prosti Iar tu esti no. 1
    .

  12. #33
    الوحدة samar's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    4,206
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Jaden Gil View Post
    Bla Bla,te bagi si tu aiurea in seama,mai fa sport
    Se pare ca te regasesti in afirmatia asta...
    [B][COLOR="DarkRed"]Rapid e numele.
    Avem traditie. Avem istorie plina de glorie.
    De-ar fi maine sa mor, de-un lucru mi-ar fi dor,
    sa flutur acel steag, ce-n viata m-a ghidat !
    [/COLOR][/B]

  13. #34
    Killin Nazis Q-Djyni's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    4,877
    Reputatie
    1
    Te inseli Iuli,si stii ca am dreptate,eu is poate in top 5,da nu-s nicaieri nr.1 l-ai uitat pe Lord,pe Ulyse,baietii grei de injura,poi ce io te injur ? Poate asa...cand mai sari si tu coarda odata la 2 ani

    Of Samar,nu ai alta ocupatie decat sa faci misto-uri Mai cauta-ti si tu un barbat care sa-ti accepte defectele
    I hate Nazis.I kill Nazis.

    [B]Ho ho,Merry Christmas motherf..ers and a Happy New Year.[/B]

  14. #35
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Jaden Gil View Post
    Te inseli Iuli,si stii ca am dreptate,eu is poate in top 5,da nu-s nicaieri nr.1 l-ai uitat pe Lord,pe Ulyse,baietii grei de injura,poi ce io te injur ? Poate asa...cand mai sari si tu coarda odata la 2 ani

    Of Samar,nu ai alta ocupatie decat sa faci misto-uri Mai cauta-ti si tu un barbat care sa-ti accepte defectele
    Nu am zis ca ma cert cu aia care injura, doar cu prosti. Eu pe Ulyses nu-l consider prost. Iar lordul are prea multa imaginatie. Tu ai pb grave, ce naibii, nici cu Lordul nu te compari.

    Si pana acum nu m-am legat de aspectul fizic, ca nu se face asa ceva, dar pls, uita-te la tine inainte sa ataci pe cineva...
    .

  15. #36
    Killin Nazis Q-Djyni's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    4,877
    Reputatie
    1
    Io? Nu am nici pe dreq,is sanatos fizic

    Pai,ma uit la mine,sigur,si vad ca nu-i bine pe forum,da asta nu ma face sa ma arunc de pe fereastra sau sa fiu obsedat sexual,sau sa declar ca am dansat cu 20 de ****ri,una e de ajuns.Ca ma crezi sau nu,nu-mi pasa


    Io mi-s un mare mincinos si recunosc Tu ce esti,un mare parior?

    Probleme la cap nu am,astea au fost tampeli de-ale mele,voiam sa vad cat de mult is iubit,numai ca White mi-a spus cu ceva timp in urma si nu l-am ascultat.Si eu am picat de prost.E,sa-mi fie de invatat asta

    You know what,a avut dreptate tipu,multa dreptate.Si imi pare rau ca mi-am creat o imagine de kkt,dar asta e,nu o pot schimba.
    Last edited by Q-Djyni; 14th July 2009 at 23:46.
    I hate Nazis.I kill Nazis.

    [B]Ho ho,Merry Christmas motherf..ers and a Happy New Year.[/B]

  16. #37
    sport legend
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    3,548
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iuli View Post
    Si ce sa sap? Chiar nu ma intereseaza persoana ta, dar ma deranjeaza aerele astea de superioritate cand tu esti un nimic iar de articolele astea nu mai zic...
    S-o fi laudat el ca ia lectii de la nu-stiu-ce jurnalisti de elita, dar nu cred ca ar trebui sa emiti o judecata de valoare la adresa unei persoane fara a o cunoaste in prealabil, serios. Poti sa spui ca are un articol varza, praf sau cum vrei tu, dar modul in care scrie un om nu cred ca denota si valoare sa spirituala si intelectuala.

    Ca fapt divers, daca e asa de simplu precum zici, de ce nu ne delectezi si tu cu cate un articol de-al tau?

  17. #38
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    Am gresit, nu un nimic, un nimeni.

    Nu am zis pe nicaieri ca ar fi simplu sau greu, iar in legatura cu articolele, chiar nu ma pasioneaza.
    .

  18. #39
    Sportcrazy michai's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    3,034
    Reputatie
    1
    Doamne iarta-i ca nu stiu ce fac:ras-plans:
    Duceti-va in p**a mea la Otv si certati-va acolo

    Mai greseste si omu ce-i asa mare scofala??
    Sunteti cumva critici cu diploma?
    Last edited by michai; 15th July 2009 at 01:07.
    [SIZE="4"][COLOR="RoyalBlue"]Rafa Nadal[/COLOR][/SIZE]

    [B]Intodeauna citesc intai pagina sportiva. Pagina sportiva arata realizarile oamenilor, in schimb prima pagina nu arata decat esecurile oamenilor.[/B] ~Earl Warren

  19. #40
    الوحدة samar's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    4,206
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Jaden Gil View Post

    Of Samar,nu ai alta ocupatie decat sa faci misto-uri Mai cauta-ti si tu un barbat care sa-ti accepte defectele
    Daca-i stii cati am..ar fi trebuit sa ma intrebi de ce nu-i accept eu cu defecte cu tot... dar asta nu face obiectul discutiei!Apropo,nunta ta s-a anulat?
    [B][COLOR="DarkRed"]Rapid e numele.
    Avem traditie. Avem istorie plina de glorie.
    De-ar fi maine sa mor, de-un lucru mi-ar fi dor,
    sa flutur acel steag, ce-n viata m-a ghidat !
    [/COLOR][/B]

  20. #41
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Jaden Gil View Post
    Of Samar,nu ai alta ocupatie decat sa faci misto-uri Mai cauta-ti si tu un barbat care sa-ti accepte defectele
    Nu m-ar fi cautat, daca nu m-ar fi gasit.

  21. #42
    Banned
    Join Date
    May 2009
    Location
    w/o cocalaro-manelisti.
    Posts
    4,274
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Jaden Gil View Post
    Io? Nu am nici pe dreq,is sanatos fizic
    Mintal...acolo e problema ta

    Quote Originally Posted by jaden gil
    Io mi-s un mare mincinos si recunosc
    Vai draga ce noutate...asta e secretul secolului, nimeni nu stia asta pana cum

    Quote Originally Posted by jaden gil
    Si eu am picat de prost.
    Pai cum puteai sa pici altfel? Ai picat de ceea ce...noroc ca esti

    Quote Originally Posted by jaden gil
    imi pare rau ca mi-am creat o imagine de kkt,dar asta e,nu o pot schimba.
    De ce sa-ti para rau...stiu ai spus ca esti un mare mincinos, dar macar aici nu trebuie sa incerci sa minti, imaginea si cu tine semanati ca doua picaturi de apa, nu schimba nimic, ti se potriveste de minune

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •