View Poll Results: Cum se termina acest meci ?

Voters
90. You may not vote on this poll
  • Bate Franta

    33 36.67%
  • Egal

    14 15.56%
  • Bate Romania

    43 47.78%
Page 26 of 26 FirstFirst ... 16242526
Results 526 to 534 of 534

Thread: Franța - România 1-1 (05.09.2009)

  1. #526
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Deci nu vrea sa ma lamureasca nimeni?
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  2. #527
    Hear me roar! Elgorriaga's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    2,207
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Rave_o_Lution View Post
    Deci nu vrea sa ma lamureasca nimeni?
    Domenech: "Sper că astăzi veți fi mai buni la antrenament. Ieri am fost nemulțumit. N-am văzut acei băieți care au dorința să dea totul pentru a pregăti meciulk important de sîmbătă"

    Henry:"Domnuel antrenor, și noi avem ceva importnat să vă spunem, și aici vorbesc în numele întregii echipe. Și noi sîntem nemulțumiți. Ne plictisim în timpul antrenamentelor dvs."

  3. #528
    the untouchable newcool's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Arad-Perla Vestului
    Posts
    8,625
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Aurel.D View Post
    Si nu intelegeti odata ca NU AVEM CU CINE?? Astia sunt jucatorii, cu astia defilam.
    Atat poate Nationala Romaniei!!!
    mai zi-le si tu ca io m-am saturat de cate ori am repetat chestia asta.
    Facem slalom printre cretini,zi de zi,
    Intr-o lume mica si murdara,asa cum o stii,
    Prostii par conceputi pe cale artificiala
    Ca sunt multi ai dracu,si n-au nici o boala!

  4. #529
    ENGLAND Celso's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,278
    Reputatie
    1
    L`equipe

    Coman (nota7): "Omul cheie al românilor. A jucat cu pantaloni lungi, dar nu a avut ocazia să-i fie frig. A fost decisiv în patru rînduri în prima jumătate de oră. Dacă România nu a pierdut, acest lucru e datorită reflexelor disperate ale portarului său".

    Maftei (nota 3): "Preferat lui Săpunaru, a dat impresia aproape întreaga partidă că-și tot caută suflul".

    Rădoi (nota 5): "Nu a fost rapid, nici bine plasat, dar a rămas solid și generos. A trecut prin cîteva momente dificile la început, fără să comită erori majore".

    Chivu (nota 7): "E un lider cu talent și un veritabil șef al defensivei, în care și-a replasat neîncetat colegii. A avut o intervenție crucială la Henry (67)".

    Raț (nota 5): "Experiența i-a permis să-și acopere greșelile după un debut ezitant, cînd și-a multiplicat aproximările tehnice".

    Mara (nota 4): "A făcut naveta pe banda dreaptă, însă fără să aducă multe în joc".

    Apostol (nota 7): "A făcut totul. A presat, a recuperat, a trimis lansări și a stat la originea autogolului lui Escude".

    Ghioane (nota 5): "A jucat mult în centru, aproape de defensivă. A fost prea prețios în lansări și în urcările cu mingea".

    Nicu (nota 4): "Foarte harnic în misiunea sa de a ocupa flancul stîng, dar nu mai mult".

    Surdu (nota 5): "A avut rolul să năvălească în spațiile libere ori de cîte ori era posibil. Nu a reușit".

    Marica (nota 5): "A fost periculos o singură dată, cînd i-a oferit o minge de gol ideală lui Surdu".

  5. #530
    înțepător Titi B.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    București
    Posts
    57
    Reputatie
    1
    Mda, toate le-au luat altii, romanii au ramas numai cu munca ! Ara cu calul cimpurile buruienoase ale patriei, fac munca cu circa sau spala batrini la fund in patriile altora; asta au facut si “baietii lui Razvan”, circa fotbalistica ! Au strins din dinti si au trudit la munca de jos exasperind adunatura de staruri a lui Domenech cu puterea lor de a indura presiunea si desconsiderarea tuturor. A fost asta un succes relativ ? Poate, daca ne gindim la putinele sanse care li se dadeau de a iesi neinvinsi de pe teren. Pe de alta parte au confirmat felul in care ne vad francezii, ca o adunatura de smecheri care se descurca cumva intotdeauna, de multe ori josnic. Asta asteptau suporterii Romaniei ? Mai degraba, nu ! Sintem satui de felul asta de supravietuire la limita, ii cunosc “deliciile” prea multi si de prea mult timp. Daca, asa cum spun unii, fotbalul este un ambasador, atunci este un ambasador brutal, caci ne-a aratat exact asa cum sintem, fara nici o infrumusetare.
    " Primul om care a preferat să înjure decât să dea cu piatra poate fi considerat inventatorul civilizației." – Sigmund Freud

  6. #531
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Celso View Post
    L`equipe

    Coman (nota7): "Omul cheie al românilor. A jucat cu pantaloni lungi, dar nu a avut ocazia să-i fie frig. A fost decisiv în patru rînduri în prima jumătate de oră. Dacă România nu a pierdut, acest lucru e datorită reflexelor disperate ale portarului său".

    Maftei (nota 3): "Preferat lui Săpunaru, a dat impresia aproape întreaga partidă că-și tot caută suflul".

    Rădoi (nota 5): "Nu a fost rapid, nici bine plasat, dar a rămas solid și generos. A trecut prin cîteva momente dificile la început, fără să comită erori majore".

    Chivu (nota 7): "E un lider cu talent și un veritabil șef al defensivei, în care și-a replasat neîncetat colegii. A avut o intervenție crucială la Henry (67)".

    Raț (nota 5): "Experiența i-a permis să-și acopere greșelile după un debut ezitant, cînd și-a multiplicat aproximările tehnice".

    Mara (nota 4): "A făcut naveta pe banda dreaptă, însă fără să aducă multe în joc".

    Apostol (nota 7): "A făcut totul. A presat, a recuperat, a trimis lansări și a stat la originea autogolului lui Escude".

    Ghioane (nota 5): "A jucat mult în centru, aproape de defensivă. A fost prea prețios în lansări și în urcările cu mingea".

    Nicu (nota 4): "Foarte harnic în misiunea sa de a ocupa flancul stîng, dar nu mai mult".

    Surdu (nota 5): "A avut rolul să năvălească în spațiile libere ori de cîte ori era posibil. Nu a reușit".

    Marica (nota 5): "A fost periculos o singură dată, cînd i-a oferit o minge de gol ideală lui Surdu".

    Maftei-mi se pare prea mica nota, mai degraba un 5. Nota 3 as fi pastrat-o pt max nicu
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  7. #532
    galben-verde
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    899
    Reputatie
    1
    pt toti cei care ziceti ca era ultima sansa acu,si trebuia sa riscam mai mult si ca acest egal e la fel ca o infrangere deoarece a omorat orice sansa la calificare ,vreau sa va spun ca aceasta calificare s-a pierdut cu lituania (0-3) si cu austria (2-1 parca ) asa ca nu va mai *****i pe voi atat...

  8. #533
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,139
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Rave_o_Lution View Post
    Deci nu vrea sa ma lamureasca nimeni?
    Quote Originally Posted by Elgorriaga View Post
    Domenech: "Sper că astăzi veți fi mai buni la antrenament. Ieri am fost nemulțumit. N-am văzut acei băieți care au dorința să dea totul pentru a pregăti meciulk important de sîmbătă"

    Henry:"Domnuel antrenor, și noi avem ceva importnat să vă spunem, și aici vorbesc în numele întregii echipe. Și noi sîntem nemulțumiți. Ne plictisim în timpul antrenamentelor dvs."

    Pai a tradus cineva pana la urma.
    In plus adaptat in romaneste si inflorit ,,Ieri am fost baiat bun nu am spus nimic dar nu am fost nemultumit de antrenamentul vostru.,,
    Henry a fost finut ca un francez autentic:
    ,,...si noi am fost baieti buni si nu am spus nimic dar chiar ne plictisim in timpul antrenamentelor dumneavoastra,,
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  9. #534
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by www.gsp.ro
    Benzema a făcut o dezvăluire șocantă: "Cu România n-am vrut să dau totul pe teren!"
    Ce sa zica si el acuma?
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •