Quote Originally Posted by Cucu View Post
cred ca eu faceam alta branza
dinamo clar avea mai mari sanse ....
dar nu rezultatul ma deranjeaza ... nici macar meciul in sine ... ce ma derajneaza e atitudinea inainte de meciuri a suporteriilor stelisti in frunte cu Becali .... declaratiii peste declaratiii ca ei o sa faca si dreaga .... si dupaia se vede pe teren ca nici macar nu fac un efort, sa se lupte, sa se zbata
Cum o dai tot nu e bine...dacă spuneam din contră că Real nu are cum să nu ne bată , că o să pierdem sigur , dacă eram pesimişti , atunci s-ar fi spus că n-am crezut nici īnainte nici īn timpul meciului īn forţele noastre , că am intrat ca nişte looseri īn teren . Şi noi , suporterii dar şi Becali ne-am făcut curaj singuri fiind conştienţi că vine un meci al naibii de greu . Atitudinea optimistă a mai dat roade la Steaua şi era mult mai indicat să abordăm meciul aşa decāt să plāngem dinainte de meci .

Că Dinamo avea mai multe şanse...o vor putea demonstra la anul , dacă vor intra şi ei īn CL . Şi noi eram lei īn Uefa şi am văzut de abia acum ce īnseamnă fotbalul mare . Aşa că trebuie să aşteptăm să-i vedem şi pe alţii īnainte de a critica pe Steaua . Comparaţii nu se pot face pānă cānd nu intră şi altă echipă romānească īn CL .