View Poll Results: Cum se va termina meciul Steaua - Real Madrid

Voters
184. You may not vote on this poll
  • Bate Steaua

    65 35.33%
  • Se termina egal

    37 20.11%
  • Pierde Steaua

    82 44.57%
Page 51 of 52 FirstFirst ... 4149505152 LastLast
Results 1,051 to 1,071 of 1089

Thread: Steaua - Real Madrid

  1. #1051
    sport legend Cucu's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,396
    Reputatie
    1
    ai spus ca va ascundeti cu toti .... si eu ti-am sugerat Irak ... acolo va puteti ascunde ...
    sunt sigur ca si pentru o domnisoara ca tine se gaseste loc .... tie iti da cartofi, daca au mai ramas cativa nearuncati catre echipa nationala.
    [B][COLOR=Indigo][FONT=Comic Sans MS]the Truth is out there.[/FONT][/COLOR][/B]

  2. #1052
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    eu vorbeam foarte serios cand am zis ca ne ascundem toti :ras-plans:

    ce cartofi? ma murdaresc pe maini
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  3. #1053
    sport legend Cucu's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,396
    Reputatie
    1
    la ca dupa ce arunci cu cartofi ... cativa fani stelisti vor fi gata sa-ti faca o manichiura rapida

    sincer ... dupa penibilul meci facut de Steaua toti romanii trebuie sa se ascunda
    [B][COLOR=Indigo][FONT=Comic Sans MS]the Truth is out there.[/FONT][/COLOR][/B]

  4. #1054
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    asta e o afirmatie aiurea. ai vazut meciul real-barca? ti s-a parut ca barca s-a descurcat mult mai bine? acum nu le iau apararea, da, au jucat destul de slab, real s-a distrat cu noi, asta e, inca nu avem valoare de CL, adica valoare sa ne luptam de la egal la egal cu mai=marii de pe-acolo crezi ca dinamo sau altcineva facea alta branza?
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  5. #1055
    sport legend Cucu's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,396
    Reputatie
    1
    cred ca eu faceam alta branza
    dinamo clar avea mai mari sanse ....
    dar nu rezultatul ma deranjeaza ... nici macar meciul in sine ... ce ma derajneaza e atitudinea inainte de meciuri a suporteriilor stelisti in frunte cu Becali .... declaratiii peste declaratiii ca ei o sa faca si dreaga .... si dupaia se vede pe teren ca nici macar nu fac un efort, sa se lupte, sa se zbata

    un lucru ti-l garantez ... daca jucam eu ... alergam peste tot ... doar adu-ti aminte primul gol .... 6 fundasi ... toti stau si se uita cand mingea e centrata .... mutalai

    asta e ce ma doare .... asta

    una e sa joci prost .... si alta e sa nu joci nici macar 100% prost ... dai 70% randament combinat cu 5% talent .... vezi rezultatul
    [B][COLOR=Indigo][FONT=Comic Sans MS]the Truth is out there.[/FONT][/COLOR][/B]

  6. #1056
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    bine, asa, si eu jucam mult mai bine ca ei

    da, ai dreptate, si pe mine m-a deranjat apararea, m-a deranjat felul in care au jucat si felul in care au tratat meciul. asa da, mai bine formulata plangerea

    cat despre suporteri, e normal sa visam si sa speram cat despre becali, eu una m-am obisnuit deja cu el... cred ca nu mai e cazul sa ne batem capul cu el sau sa luam de bune declaratiile lui
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  7. #1057
    sport legend Cucu's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,396
    Reputatie
    1
    foarte bine ca te-ai trezit ...
    dar sa stii ca Iancu a avut dreptate cand a zis despre Oli ca nu e bun antrenor ... daca e un lucru care e datoria antrenorului e tocmai asta ... sa ii faca pe toti jucatori sa dea tot ce au pe teren, si nici la Lyon, nici la Real nu au jucat 100% ... daca jucau cine stie ... poate era un onorabil 1 - 2

    P.S. imi place sa stiu cu cine vorbesc inainte sa "formulez" plangerile
    in general lumea nu prea vrea sa asculte critici impotriva echipei lor favorite ( lucru mai ales adevarat pentru fanii stelisti )
    [B][COLOR=Indigo][FONT=Comic Sans MS]the Truth is out there.[/FONT][/COLOR][/B]

  8. #1058
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    de unde sa ma trezesc?

    pai ascult critici, ca si eu am criticat la momentul respectiv. si la meciul cu lyon si acum... si l-am criticat si pe oli... sau hai sa zic mai frumos, mi-am spus parerea

    sa nu generalizam, ca asta e problema
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  9. #1059
    sport legend Cucu's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,396
    Reputatie
    1
    e greu sa nu generalizam .... cand toti pritenii mei stelisti considera ca Steaua a jucat bine ... ori am eu cei mai prosti fani stelisti ca prietenii si ei sunt exceptia ... ori cam asta e parerea generala.
    [B][COLOR=Indigo][FONT=Comic Sans MS]the Truth is out there.[/FONT][/COLOR][/B]

  10. #1060
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    o fi/// nu stiu oricum nu ajunge niciunde discutia asta ma duc sa ma culc!
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  11. #1061
    sport legend Cucu's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,396
    Reputatie
    1
    nu stiu unde doreai tu sa ajunga discutia asta .... dar cred ca un somn bun mi-ar prinde bine si mie
    bau bau
    [B][COLOR=Indigo][FONT=Comic Sans MS]the Truth is out there.[/FONT][/COLOR][/B]

  12. #1062
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    pai tocmai asta era ideea
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  13. #1063
    sport legend apercele's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    902
    Reputatie
    1
    cred ca deasta nu a putut carlos sa scoata mingea lui van nistelrooy, ca avea prea mult fum in plamani si visa gagicute... cata caterinca frate, omul era gol, facea show-uri pt fetite cand a 2a zi avea meci cu real madrid
    :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:
    http://i66.photobucket.com/albums/h2...e79/carlos.jpg

    daca ii zicea gagica sa faca un show pe web, asta micu debea astepta; cred ca isi chema si coechipierii, vorba aia sa faca ceva deosebit
    :ras-plans: :ras-plans: :ras-plans:

    bai carlos am un sfat pt tine:

    http://i66.photobucket.com/albums/h2...e79/255647.gif


    sper sa nu pleci din romania; Noi dinamovistii te iubim, esti gascan pe viata
    [SIZE="3"][B][I][COLOR="Red"]Oleeee Olaaaaa, DINAMO e viata mea....[/COLOR][/I][/B][/SIZE]

  14. #1064
    Alb-Albastra
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Polul Nord
    Posts
    1,546
    Reputatie
    1
    nu va luati de carlito ca se supara MM Stoica si aduce un alt bufon pe post de portar

    cat de tembel e MM daca la lasat pe M Tudor (un portar mult mai bun) sa plece gratis si a dat peste o juma de milion de euroi (din banii lui becali) pe carlitos!

    eu l-as da afara pe MM din iarna pentru pagube aduse la bugetul personal (daca eu bagam bani )
    [B]Dinamo a castigat cupa si in 2005 [/B] [COLOR=Red][B]cu arbitri![/B][/COLOR]

  15. #1065
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    ia lasati-l ma pe carlos in pace! a facut el multe tampenii, dar nu merita sa fie tratat asa! eu (inca) il sustin!
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  16. #1066
    Banned remy's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,858
    Reputatie
    0

    Exclamation

    Quote Originally Posted by pink_me View Post
    bine, asa, si eu jucam mult mai bine ca ei

    da, ai dreptate, si pe mine m-a deranjat apararea, m-a deranjat felul in care au jucat si felul in care au tratat meciul. asa da, mai bine formulata plangerea

    cat despre suporteri, e normal sa visam si sa speram cat despre becali, eu una m-am obisnuit deja cu el... cred ca nu mai e cazul sa ne batem capul cu el sau sa luam de bune declaratiile lui
    PANA LA URMA, TE-A DERANJAT CHIAR ECHIPA STEAUA, NU-I CLAR ?
    SI MAI ERAU STELISTII PE FELII PE AICI, SA NE ACUZE CA NU IUBIM CEA MAI FRUMOASA SI UNICA ECHIPA DIN ROMANIA ! Da, este unica echipa care mai face blaturi si ameninta arbitrii.
    Asta e mai grav, ca Steaua pur si simplu n-a jucat mai nimic, Realul chiar menajandu-se pt. meciul cu Barcelona, cu Steaua putand face scor daca se puneau cu ei. Ce goluri usoare au primit !
    Tineti-o tot asa, stelisti !

  17. #1067
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    asta nu inseamna ca n-am tinut cu steaua sau ca n-o sa mai iubesc steaua, nu mi-a placut cum au jucat dar tot ii sustin, tot echipa mea de suflet sunt si tot cred ca scoatem un egal pe bernabeu
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  18. #1068
    Banned remy's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,858
    Reputatie
    0
    Speranta moare ultima !
    Bine macar ca nu mai sunt stelisti(e) care sa mai aberezea rau pe aici, si care ne jignesc ordinar pe ne-stelisti. Ce scandal era pana acum cateva luni, cand eram chiar si amenintati toti ca nu iubim Steaua ! De-asta, cum sa tii cu Steaua, chiar daca e un club romanesc ? Ei nu sunt patrioti, nu noi, cand zic ca numai Steaua exista in Romania, jignind restul tarii.
    Doar nu e Steaua lui Jiji "unica", buricul pamantului.
    De-asta lumea uraste acest club, nu pt. suporterii decenti.
    Last edited by remy; 26th October 2006 at 12:51.

  19. #1069
    nvr trst nbody Zax's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,346
    Reputatie
    1
    nu credeam ca ajung sa-ti dau dreptate vreodata ...., cel putin eu nu vreau ca toti taranii care habar n-au cine joaca in primul 11 sa fie pusi in aceasi oala cu adevaratii suporterii ai Stelei care chiar iubesc tot ce este legat de acest club
    Last edited by Zax; 26th October 2006 at 12:56.

  20. #1070
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    intr-adevar, iceblu eu le-am mai zis sa nu generalizeze, dar asta e mania romanului
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  21. #1071
    Banned remy's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,858
    Reputatie
    0
    Apropo, ICEBLU n-a dovedit ca intra in categoria suporterilor decenti !
    De parca n-am sti ce injuraturi baga pe-aici, daca bagam ceva despre Steaua lui Jiji, dar si ce a lui Ceausescu.
    S-o fi dat pe brazda, si recunoaste ca l-a luat valul, jignind atatia forumisti ?
    Eu demult spun ca Steaua de acum e doar un balon de sapun, ei au luat campionatele doar cu ajutorul extern al lui jiji, cu sacosele cu bani si functionari de la FRF si LPF manjiti.
    Ca acum nu mai auzeam de rusinea patita cu Lyon si cu Real Madrid, si poate Rapidul facea mai multa faima Romaniei. Pt. asta, cititi ce rusine face Romaniei Steaua lui Jiji: http://www.gardianul.ro/2006/10/26/s...oi-s86023.html
    Sunteti de acord cu asa specimen de patron ?
    Ce zic spaniolii, dar ce zic Europenii si nu numai, despre Romania si oamenii de aici ?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •