View Poll Results: Cum se va termina meciul Steaua - Real Madrid

Voters
184. You may not vote on this poll
  • Bate Steaua

    65 35.33%
  • Se termina egal

    37 20.11%
  • Pierde Steaua

    82 44.57%
Page 52 of 52 FirstFirst ... 242505152
Results 1,072 to 1,089 of 1089

Thread: Steaua - Real Madrid

  1. #1072
    sport legend
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    3,937
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cucu View Post
    cred ca eu faceam alta branza
    dinamo clar avea mai mari sanse ....
    dar nu rezultatul ma deranjeaza ... nici macar meciul in sine ... ce ma derajneaza e atitudinea inainte de meciuri a suporteriilor stelisti in frunte cu Becali .... declaratiii peste declaratiii ca ei o sa faca si dreaga .... si dupaia se vede pe teren ca nici macar nu fac un efort, sa se lupte, sa se zbata
    Cum o dai tot nu e bine...dacă spuneam din contră că Real nu are cum să nu ne bată , că o să pierdem sigur , dacă eram pesimişti , atunci s-ar fi spus că n-am crezut nici īnainte nici īn timpul meciului īn forţele noastre , că am intrat ca nişte looseri īn teren . Şi noi , suporterii dar şi Becali ne-am făcut curaj singuri fiind conştienţi că vine un meci al naibii de greu . Atitudinea optimistă a mai dat roade la Steaua şi era mult mai indicat să abordăm meciul aşa decāt să plāngem dinainte de meci .

    Că Dinamo avea mai multe şanse...o vor putea demonstra la anul , dacă vor intra şi ei īn CL . Şi noi eram lei īn Uefa şi am văzut de abia acum ce īnseamnă fotbalul mare . Aşa că trebuie să aşteptăm să-i vedem şi pe alţii īnainte de a critica pe Steaua . Comparaţii nu se pot face pānă cānd nu intră şi altă echipă romānească īn CL .

  2. #1073
    sport legend apercele's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    902
    Reputatie
    1
    cine zice ca dinamo avea vreo sansa contra real-ului sau lyon-ului nu este realist...eu personal, am zis ca probabil nu ne faceam de ras ca steaua, adica in meciurile de acasa golaveraj 1-7, si golul ala ca vai de el
    dar in nici un caz nu am zis ca dinamo poate batea vreuna din aceste 2 echipe. deci victoria sau egalul sunt excluse....dar macar un 1-2, 2-3, 1-3 era posibil
    oricum i-a priit la fix romaniei aceste 2 infrangeri....prea ne vedeam noi smecheri in europa...o nationala de 2 bani si echipele din liga I invizibile cu smecherii europei...asa si romania a batut belarus, exact cum steaua a batut kiev....deci in nici un caz nu suntem parnaia europei...dar cand joaca steaua cu lyon sau romania cu franta, pai atunci se vede cat de mediocri suntem
    [SIZE="3"][B][I][COLOR="Red"]Oleeee Olaaaaa, DINAMO e viata mea....[/COLOR][/I][/B][/SIZE]

  3. #1074
    sport legend
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    USA
    Posts
    2,707
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by apercele View Post
    cine zice ca dinamo avea vreo sansa contra real-ului sau lyon-ului nu este realist...
    o sa joace dinamo cu lyon si real cand o zbura porcu'
    Oamenii inteligenti discuta idei. Oamenii mediocri discuta evenimente. Restul oamenilor discuta alti oameni.

  4. #1075
    sport legend apercele's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    902
    Reputatie
    1
    eu zic sa iti iei porcul si ii pui aripi
    la anul cand intram in liga vom da de echipe gen real/lyon...poate un barca, un chelsea, un arsenal, cine stie?

    pe ce te bazezi ca dinamo nu va juca cu genul asta de echipe in CL, numai tu stii - de fapt, am uitat; unii sustin ca steaua va castiga CL si dinamo nu intra in liga la anul, probabil si tu faci parte din acest grup
    [SIZE="3"][B][I][COLOR="Red"]Oleeee Olaaaaa, DINAMO e viata mea....[/COLOR][/I][/B][/SIZE]

  5. #1076
    sport legend guevarax's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    612
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by apercele View Post
    echipele din liga I invizibile cu smecherii europei...
    aici te-ai referit la echipele din liga 1 excluzand Steaua si in ultimul timp rapid


    Quote Originally Posted by apercele View Post
    asa si romania a batut belarus, exact cum steaua a batut kiev....deci in nici un caz nu suntem parnaia europei...dar cand joaca steaua cu lyon sau romania cu franta, pai atunci se vede cat de mediocri suntem
    dak tu compari belarusul cu dinamo kiev (8-9 ori participanta in UCL) e clar ca fotbalul are inca multe secrete pt tine
    si cum a batut Steaua la Kiev (i-a macelarit) cum a batut Nationala (cu mult noroc)
    [B][COLOR="Red"]ESENTA PURA A VICTORIEI [/COLOR]= [COLOR="Blue"]STEAUA BUCURESTI[/COLOR][/B]
    Cei mai buni jucatori romani din toate timpurile :
    [B]portar - Duckadam, fundas - Belodedici, mijlocas - Hagi, atacant - Lacatus[/B]
    Toti de la STEAUA, emblema fotbalului romanesc

  6. #1077
    sport legend apercele's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    902
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by guevarax View Post
    aici te-ai referit la echipele din liga 1 excluzand Steaua si in ultimul timp rapid




    dak tu compari belarusul cu dinamo kiev (8-9 ori participanta in UCL) e clar ca fotbalul are inca multe secrete pt tine
    si cum a batut Steaua la Kiev (i-a macelarit) cum a batut Nationala (cu mult noroc)
    lasa-ne omule ca efectiv ne plictisesti....bine, dinamo kiev este o super echipa, deaia are 0 puncte dupa 3 etape si golaveraj -74...
    tot vrei sa te bagi in seama cu steaua ta, dar nu te asculta nimeni

    bine, sunteti cei mai buni, si o sa omorati si pe lyon si pe real in deplasare...si daca va enervati, castigati si CL ca sa va aratati muschii
    [SIZE="3"][B][I][COLOR="Red"]Oleeee Olaaaaa, DINAMO e viata mea....[/COLOR][/I][/B][/SIZE]

  7. #1078
    sport legend
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    472
    Reputatie
    1
    Se apropie returul meciului cu Real si stelistii au reinceput cu inneptiile care le spuneau inaintea meciului tur.Exemplu:"De ce să nu credem într-o minune? Este şansa noastră şi mergem să jucăm deschis pentru că nu avem nimic de pierdut. Sper să nu luăm gol la Madrid. Am demonstrat în Europa că sîntem o echipă bună şi poate, cu puţin noroc, vom obţine un rezultat bun. Nu mă gîndeam că o să ajung să joc pe Santiago Bernabeu", a declarat Bănel Nicoliţă in GSP.
    Doamne,cate nesimtire pe ratatu' asta!!!!!!!!!!Cati jucatori gen nicloita am vazut eu in divizia B,zeci,gramezi.Asta in maxim 2 ani de zile nu va mai fi la steaua.Ma intreb cu cine spera el sa scoata un rezultat bun la Madrid???Cu el in echipa???sau poate cu lovin???oprita???ovidiu petre???sau poate cu cernea in poarta ,ca acum carlos a fost lasat la o parte pentru restul sezonului???Cat de tampit sa fii sa nu vezi ca steaua are o echipa de duzina ,unde in afara de radoi care este accidentat,badea,thereau si dica,restul sant jucatori de umplutura,iar in momentul cand intalnesti Realul te afli la distanta astronomica de spanioli.Pai ce pretentii sa ai cand ajungi sa zici ca cristocea!!!!!!!!!! este o absenta de marca in echipa steaua!!!!!!!!stelisti,nu va faceti iluzii,ati fost luati la misto inaintea meciului tur de toata lumea,care chiar va facusera sa credeti ca santeti buni(presa,calderon frate de cruce cu becali,jucatori real....),nu aveti nici o sansa sa va intoarceti de la Madrid neumiliti.O luati la cel putin 3 goluri diferenta,si sper ca in final aceasta noua umilinta sa va aduca odata pentru totdeauna cu picioarele pe pamant si sa nu va mai aud ca visati dupa aia ca poate aveti sanse la Lyon.NU AVETI VALOARE!!!

  8. #1079
    Banned remy's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,858
    Reputatie
    0

    Thumbs down

    Am inteles ca i-a suparat stelistii rau pe madrileni ca s-au laudat ca vor face o surpriza pe Bernabeu.
    Chiar sunt curios daca va fi scorul de 4,5-0, ce-ar mai zice Jiji despre relatia lui apropiata cu Dumnezeu ?
    Nu va zice ca deja L-a trimis in Iad, la cazan, la cat de mult L-a blasfemiat si jignit, cand a spus ca e trimisul Lui pe Pamant ?
    Sa fie barbat, sa recunoasca !
    Last edited by remy; 30th October 2006 at 04:02.

  9. #1080
    the one sun's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Cluj ( all of the time )
    Posts
    5,832
    Reputatie
    1
    Dude , asa vor declara si dinamovistii la anu, o sa vezi. De fapt nu numai ei , orice romani au mentalitatea asta. Li se baga in cap ca pot as castige , dar la final nu cumva sa rateze tricou lu Ronaldo .. bleah.

  10. #1081
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,780
    Reputatie
    1
    Vreau sa remarc ca au avut si ghinion un pic.
    Real azi e cu adevarat echipa de top iar Lyon e una dintre cele mai valoroase la ora actuala. De altfel Lyon cam face scoruri asemanatoare si cu echipele din Franta ... (vezi OM ...sun )
    Daca Steaua ii prindea pe spanioli anul trecut altele erau rezultatele asta sunt sigur.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  11. #1082
    manager duru2000's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Canada
    Posts
    334
    Reputatie
    1
    Din nou TSN transmite meciul in reluare in America de Nord:
    http://www.tsn.ca/broadcast/schedule...1/1/2006&tz=-3
    9:00 PM UEFA Champs. League Soccer Matchday #4: Real Madrid vs Steaua Bucuresti
    TSN are instinctul de a alege meciuri cu multe goluri, va fi 2 - 2 ?
    Un picior in fund... un pas inainte!

  12. #1083
    Man with broom TheIceMan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    16,891
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by duru2000 View Post
    Din nou TSN transmite meciul in reluare in America de Nord:
    http://www.tsn.ca/broadcast/schedule...1/1/2006&tz=-3
    9:00 PM UEFA Champs. League Soccer Matchday #4: Real Madrid vs Steaua Bucuresti
    TSN are instinctul de a alege meciuri cu multe goluri, va fi 2 - 2 ?
    http://www.onlinesport.ro/forum/show...330#post879330
    beleafer

  13. #1084
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    TREBUIE SA LUPTAM! Pe Ei , Pe Ei , Pe Ei Pe mama lor!
    Muzzwrinka

  14. #1085
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    vezi ca... asta e turul du-te la real madrid - steaua
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  15. #1086
    incepator
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    ar fi bine sa se termine si cu un egal....dar sa nu uitam k realul are cei mai valorosi jucatori

  16. #1087
    incepator
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1
    Reputatie
    1

    Bravo Banel!!!!!!!

    Daca Realul nu a reusit sa-mi incante seara, a reusit Banel!!!

  17. #1088
    Banned remy's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,858
    Reputatie
    0

    Thumbs down

    Quote Originally Posted by doris2001 View Post
    Am inteles ca i-a suparat stelistii rau pe madrileni ca s-au laudat ca vor face o surpriza pe Bernabeu.
    Chiar sunt curios daca va fi scorul de 4,5-0, ce-ar mai zice Jiji despre relatia lui apropiata cu Dumnezeu ?
    Nu va zice ca deja L-a trimis in Iad, la cazan, la cat de mult L-a blasfemiat si jignit, cand a spus ca e trimisul Lui pe Pamant ?
    Sa fie barbat, sa recunoasca !
    Deja ce am spus eu inainte de returul Real-Steaua, s-a cam adeverit. Iar Dumnezeu i-a dat o palma ciobanului ingrat, blasfemiator, prin incredibilul autogol al nevinovatului de Banel, care, deja, cred ca e ratat pt. fotbal ! Amai avut niste ciudatenii de-astea, exact la meciurile decisive: cu Rosenborg, cu 'Boro, cu Real Madrid ! Deci, nu mai e o intamplare, Dumnezeu nu-l iarta pe Scaraotchi.
    TOT CE ATINGE SI LAUDA CIOBANUL, SE ALEGE PRAFUL.
    E DIAVOLUL IN PERSOANA, E CLAR

  18. #1089
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    hopaaaaaa preacredinciosule!!! il tine dumnezeu numa-npalme pe gigi ma!!! in plan fotbalistic e campion cu steaua , a ajuns in semifinala uefa , a intrat in grupele ucl , ai lui sunt numai pe primul loc in toate topurile, in plan politic a urcat in sondaje fiind al 2-lea dupa base iar in plan financiar nu are rost sa discutam in rest e sanatos tun si el si familia ..... ma dar ce de-a palme i-a mai dat una dupa alta !!!!printre atatea realizari e normal sa mai apara si esecuri ca doar nu suntem hotzii de la dinamo sa cumparam tot(dar numa'la intern ca in europaaaaaaa... ) asa ca dormi linistit ... cel de sus vegheaza !:iar dupa cum bine spui ai TU AI CIUDATENII TOT TIMPUL nu doar cand joaca steaua!!! forza steaua!!!
    Last edited by RstInPc; 23rd December 2006 at 23:30. Reason: Nu cita mesajul anterior in intregime. Citeste regulamentul.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •