View Poll Results: Cum se va termina meciul Steaua - Real Madrid

Voters
184. You may not vote on this poll
  • Bate Steaua

    65 35.33%
  • Se termina egal

    37 20.11%
  • Pierde Steaua

    82 44.57%
Page 4 of 52 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 64 to 84 of 1089

Thread: Steaua - Real Madrid

  1. #64
    We stay UNITED SORENSEN's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Behind enemy lines
    Posts
    6,204
    Reputatie
    0
    Real Madrid 1 - 1 Atletico Madrid
    6' [0 - 1] Mista
    37' [1 - 1] Raul
    63' S. Ramos
    De data asta a luat Real
    [COLOR="Red"]PRO GLORIA [/COLOR][COLOR="Blue"]ET PATRIA [/COLOR]

  2. #65
    Mereu Campioni dede's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    14,166
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by johny bravo View Post
    am votat ca Steaua va pierde. fara suparare. daca joaca asa cum a facut-o cu Rapid, Dinamo, Bistrita si Lyon atunci, fara nici un dubiu: VA PIERDE.
    dar daca joaca cum a facut'o cu dinamo kiev, VA CASTIGA...niciun meci nu seamana cu altul, si oricum, pana la meci mai este...cine stie cine se mai poate accidenta sau ceva de genu...
    Increderea absoluta in victorie este insasi cheia victoriei.

  3. #66
    blanco kain's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Buzau
    Posts
    4,277
    Reputatie
    1
    Cine nu joaca bine cu Dinamo Kiev ?
    [B]"Anyone who has never made a mistake has never tried anything new.[/B]" ([COLOR="Blue"]Albert Einstein[/COLOR])

    "[B]Di Stefano is the greatest player of all time and Kaka is the best current footballer.[/B]" ([COLOR="Blue"]Pele[/COLOR])

    ex-kainutz / RIP Antonio Puerta / RIP Marian Cozma

  4. #67
    Mereu Campioni dede's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    14,166
    Reputatie
    1
    era vorba de Steaua si de meciurile ei...
    Increderea absoluta in victorie este insasi cheia victoriei.

  5. #68
    sport legend
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    USA
    Posts
    2,707
    Reputatie
    1
    meci greu. Daca nu batem nu pitem accede pe locul 2 in grupa. Asta e...e o palarie prea mare pentru noi acum UCL. Daca ne calificam mai departe in primavara UCL am demonstra ca suntem o echipa de top in Europa.
    La forma actuala a Stelei nu putem emite pretentii. Le trebuie un shoc sa isi revina din letargie. Poate ca pauza asta competitionala le va fi de bun augur.

  6. #69
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    A venit cum nu se poate mai bine aceasta pauza. Au mai mult timp la dispozitie sa se odihneasca si sa se relaxeze. Si vor intra din nou in lupta cu forte proaspete, si cu psihicul refacut, gata de victorie. Au avut in ultimul timp meciuri dificile la intervale scurte de timp si asta i-a darimat. Dar se vor pune pe picioare.

  7. #70
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    da, si eu cred ca o sa-si revina pana la meciul cu real si sper sa intre cu determinarea de la kiev... daca joaca si scot morcovul si nu se gandesc la al cui tricou sa-l ia, eventual si cu autograf avem sanse... eu cred ca se poate si ar fi bine sa incercam, pt ca trebuie sa ne obisnuim cu CL si cu echipele mari, asa ca ar fi minunat daca am merge mai departe... trebuie altfel, daca facem un calcul, realul e peste noi cu 1 p deci tre' sa-i batem la diferenta de 1 gol ce sa zic, hai steaua!!!
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  8. #71
    We stay UNITED SORENSEN's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Behind enemy lines
    Posts
    6,204
    Reputatie
    0
    Sa vedem ce aduce pauza asta ..eu cred ca ne va aduce cu un nou suflu si cu capul pe umeri.
    [COLOR="Red"]PRO GLORIA [/COLOR][COLOR="Blue"]ET PATRIA [/COLOR]

  9. #72
    sport legend Luis Garcia10's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Bucuresti, Targoviste
    Posts
    11,325
    Reputatie
    1
    va fi foarte greu , dar ,, Steaua e Steaua"

  10. #73
    sport legend afonlafotbal's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    bucale
    Posts
    401
    Reputatie
    1
    Ar fi bine ca obositii sa mai stea in repaus ca de cand au invins pe Kiev nu s-au refacut. Ar trebui bagati juniorii poate astia au chef de afirmare si ceva lovele in buzunar, pacat ca nu e si o rezerva ptr Olaroiu ca si el e obosit saracu'. Pana nu or lua bataie de la toti nu o sa le iasa vedetismul din cap, sau poate doar cand or ajunge pe locul 4-5 in campionat. Cu stilul de joc actual sunt curios daca v-or iesi cu mingea la picior in jumatatea spaniolilor macar odata.
    ...i hate humans...

  11. #74
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,840
    Reputatie
    1
    la ce arata steaua in momentul actual le va fi foarte greu cu real.

    steaua - real = 0-4.

    daca isi revine steaua, ceea ce nu cred.

    steaua - real = 1-1

    oricum mult noroc pt. ca aveti nevoie.
    CSM Resita... Dinamo Bucuresti... Arsenal Londra

  12. #75
    Mereu Campioni dede's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    14,166
    Reputatie
    1
    pana la real stelistii isi vor reveni si vor face un meci mare cu spaniolii
    Increderea absoluta in victorie este insasi cheia victoriei.

  13. #76
    incepator
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    29
    Reputatie
    1
    Real imi pare o echipa cu un parcurs sovaielnic, ba joaca super bine, ba modest iar alternanta este imbucuratoare. cred ca daca vom reusi sa le distrugem mijlocul si daca evitam greselile personale avem sanse mari sa scoatem cel putin un punct. sper ca Lovin, Paraschiv, Dica si Cristocea sa aiba puterea de a termina meciul alergand si deja sunt optimist. mai sper ca atmosfera in tribune sa fie cel putin la fel de electrizanta ca in meciul cu OL, ideala ar fi o "prezentare" ca'n returul cu Standard. ca o concluzie, as vrea sa vad spectacol in tribune si sange rece pe teren.

    forza Steaua!

  14. #77
    We stay UNITED SORENSEN's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Behind enemy lines
    Posts
    6,204
    Reputatie
    0
    Jose Antonio Reyes, poate cel mai in forma jucator al lui Real Madrid, a suferit o usoara ruptura fibrilara in ultimul meci de campionat impotriva lui Atletico Madrid. Din aceasta cauza, Reyes a parasit si cantonamentul echipei nationale a Spaniei, care se pregateste pentru meciul cu Suedia din preliminariile Euro 2008.



    Reyes va fi nevoit sa lipseasca de pe terenul de joc cel putin o saptamana, aceasta daca nu cumva accidentarea sa este mai grava. Real Madrid va veni la Bucuresti pentru meciul cu Steaua din Liga Campionilor peste 2 saptamani, pe 17 octombrie.
    sportinfo.ro
    [COLOR="Red"]PRO GLORIA [/COLOR][COLOR="Blue"]ET PATRIA [/COLOR]

  15. #78
    manager
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    320
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by guevarax View Post
    dak vor intra cu aceeasi atitudine cu care au intrat cu OL vom pierde

    dak se vor motiva ca la Kiev, vom castiga cu siguranta, realul este o echipa buna dar nu o masina de fotbal cum era lyon
    Ai dreptate. Steaua nu are ce pierde, trebuie să creadă în victorie.
    Dacă stai la masă cu bogaţii nu trebuie să-ţi fie ruşine să te întinzi şi să iei sarea. Şi dacă eşti învins de dinaintea meciului, de reputaţia adversarului, nu mai ai nici o şansă, pe când dacă crezi în tine, poţi câştiga. Nu "cu siguranţă", dar există şanse.
    Sper că Steaua a învăţat lecţia şi nu va repeta eroarea din meciul cu francezii.

  16. #79
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Steaua trebuie sä isi revinä. Mirel Radoi revine.Echipa va iesi din pasa proastä. Vor face un joc mare cu Real Madrid, este meciul anului pe Ghencea.

    Eu cred, dacä nu le va fi fricä, cel putin un 2-2 sau 1-1 dacä nu mai bine, va fi Sä vedem ce va fi.Le va trebui mult curaj

  17. #80
    sport legend apercele's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    902
    Reputatie
    1
    din pacate, alt macel in ghencea
    asta e, real-ul si lyon-ul nu sunt dinamo kiev sau standard liege...
    fara nici un fel de suparare, dar asta cam e adevarul
    [SIZE="3"][B][I][COLOR="Red"]Oleeee Olaaaaa, DINAMO e viata mea....[/COLOR][/I][/B][/SIZE]

  18. #81
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    ce macel ma? ala n-a fost macel... tu ai vazut meciul?
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  19. #82
    sport legend Sezione's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UltraCitta
    Posts
    3,759
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by pink_me View Post
    ce macel ma? ala n-a fost macel... tu ai vazut meciul?
    Nu macel n-a fost ca n-au vrut francezii. A fost o Victorie la pas.
    [COLOR="Blue"][I][/I][/COLOR]FORZA STIINTA !!!

  20. #83
    EUROPEAN
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    In fata monitorului
    Posts
    3,065
    Reputatie
    1
    Sezione,cum e cu barna de care ziceai pe alt topic?Oltene,uita-te la tine in gradina,abia ati castigat si voi,si vii sa ne dai lectii,lasa-ne sa ne antrenam pt CL,voi,astia din desert habar n-aveti cum e sa joci in Champions League voi stiti cum e sa joci cu building vanju mare..wey,uite,cica e din ultracitta.. :ras-plans:
    Voi fi pe stadion,raman la parerea ca orice rez pozitiv al STELEI in CL,reprezinta un bonus pt suporteri,jucatori,conducere.
    "Rapidiști, steliști sau câini trebuie să fim cu toții oameni buni" G.Copos

  21. #84
    sport legend Sezione's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UltraCitta
    Posts
    3,759
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by STEAUA-MANIA View Post
    Sezione,cum e cu barna de care ziceai pe alt topic?Oltene,uita-te la tine in gradina,abia ati castigat si voi,si vii sa ne dai lectii,lasa-ne sa ne antrenam pt CL,voi,astia din desert habar n-aveti cum e sa joci in Champions League voi stiti cum e sa joci cu building vanju mare..wey,uite,cica e din ultracitta.. :ras-plans:
    Voi fi pe stadion,raman la parerea ca orice rez pozitiv al STELEI in CL,reprezinta un bonus pt suporteri,jucatori,conducere.
    Nu dau lectii nimanui. Spun doar un lucru care e evident pentru oricine mai putin pentru unii rupti de realitate. Lyon a cistigat la pas meciul din Gehencea . Daca tu ai vazut o lupta strinsa, treaba ta. S-o tii tot asa ...
    Nu ma afecteaza remarcile astea ale unor suporteri de conjunctura... Eu unul sint suporterul Stiintzei si cind joaca in divizia C. Nu crezi ca Barcelona ar fi o solutie mai buna pentru tine?? Nu de alta da pe aia n-o macelaresc arbitrii... si are aceleasi culori . Ce-am spus eu si ce iesit din tartacutza ta... Ai o mentalitate tare ciudat Acum daca ati In CL gata si o infringere cu 3-0 e ca si o victorie?? Ma mir ca nu tzipati isterik ca ati piesrudt cu arbitrii. AM inchis discutia.
    [COLOR="Blue"][I][/I][/COLOR]FORZA STIINTA !!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •