Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 129

Thread: intalnire cu forumistii otelari

  1. #1
    Banned lolo_grupa_c's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    bariera
    Posts
    2,217
    Reputatie
    0

    intalnire cu forumistii otelari

    am observat ca pe onlineforum exista asa ceva si m_am gandit sa plagiez si eu putin,nu de alta dar poate facem un precedent si ne intalnim sa ne cunoastem mai bine...

  2. #2
    Banned lolo_grupa_c's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    bariera
    Posts
    2,217
    Reputatie
    0
    si daca tot am facut threadul asta de capul meu...hai sa va zic de ce am facut acest thread:din cauza dlui: STARSTEEL....care nu a vrut sa_mi dea o simpla poza....am avut nopti nedormite,traume,caderi psihice si pana la urma "cineva" mia dat o idee...asa ca ....

  3. #3
    Banned lolo_grupa_c's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    bariera
    Posts
    2,217
    Reputatie
    0
    asa ca hai sa hotaram un loc si o data sa ne intalnim(va rog domnilor,fara cutite,sabii,topoare),,,astept pareri si sugestii...si sa vedem daca se concretizeaza ceva...e bine sa ne cunoastem mai bine
    ..app:sa fie un bar cu frigiderul plin de bautura...

  4. #4
    1964 STEELMAN's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    P II
    Posts
    1,504
    Reputatie
    1
    interesanta idee.bravo para! de ce nu?chiar sunt multe lucruri care nu sunt pe aceiasi linie.nu strica un pic de sincronizare in mesajele si opiniile pe care le avem.unitatea e importanta.dar oare sa ve concretiza?
    Frontul de Est-Galati

  5. #5
    1 9 6 4 SORINULTRA's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    MAZEPA
    Posts
    2,356
    Reputatie
    1
    deja m-am apucat sa fac lista neagra pt. cei ce m-au suparat

  6. #6
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,341
    Reputatie
    0
    Suna misto ideea ta, Lolo!
    Din pacate, eu nu pot ajunge in Gl prea curand!
    Chiar vroiam sa beau o bere cu voi!
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  7. #7
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Lolo esti de coma devine pt. tine o obsesie poza, acum chiar ca ma feresc in mod sigur nu voi fi la inaltimea asteptarilor
    Cineva imi transmitea ca sunt prea bun cu unii dintre voi si astfel voi fi luat de fraier iar intr-o zi toate se vor intoarce impotriva mea. Nu am putut decat sa-i dau dreptate.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  8. #8
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,341
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by starsteel View Post
    Lolo esti de coma devine pt. tine o obsesie poza, acum chiar ca ma feresc in mod sigur nu voi fi la inaltimea asteptarilor
    Cineva imi transmitea ca sunt prea bun cu unii dintre voi si astfel voi fi luat de fraier iar intr-o zi toate se vor intoarce impotriva mea. Nu am putut decat sa-i dau dreptate.
    Vorbesti prostii!
    Cred ca toti iti sunt recunoscatori ca le mai treci cu vederea unele chestii!
    Poate ti-ar creste un pic prestanta daca ai sterge star-ul din numele tau sau daca ti-ai da poza pe forum!
    Si as putea sa bag mana in foc ca nimeni nu-ti va face nimic daca ti-ar fi deconspirata identitatea si te-ar intalni pe strada!
    Dar, ca sa fii sigur de asta, renunta la Steaua si fii Otelar adevarat!
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  9. #9
    sport legend Dregan's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Galati- Mereu prezent
    Posts
    1,410
    Reputatie
    1
    Nu prea se ingramadeste lumea...

  10. #10
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Doctor_Satan View Post
    Vorbesti prostii!
    Cred ca toti iti sunt recunoscatori ca le mai treci cu vederea unele chestii!
    Poate ti-ar creste un pic prestanta daca ai sterge star-ul din numele tau sau daca ti-ai da poza pe forum!
    Si as putea sa bag mana in foc ca nimeni nu-ti va face nimic daca ti-ar fi deconspirata identitatea si te-ar intalni pe strada!
    Dar, ca sa fii sigur de asta, renunta la Steaua si fii Otelar adevarat!
    Stii foarte bine ca ceea ce imi ceri e imposibil si ca sa nu se creada ca sunt vreun pui de gaina fricos postez si ultima poza facuta, cu precizarea ca masina am lasat-o la 1 km de stadion si asa am mers pe strada prin Bucuresti.
    Attached Images Attached Images
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  11. #11
    Banned lolo_grupa_c's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    bariera
    Posts
    2,217
    Reputatie
    0
    iti dai seama starsteel??propun o intalnire intre forumisti doar asa ca sa iti fac tie vreun rau???serios acuma,cine ma iei??vreun balaur de 12 ani care se da rotund pe forum??HAI SA FIM SERIOSI....ma asteptam la mai multe din partea ta,dar vad ca nu....
    ....ideea e sa ne cunoastem,o bere,o impresie,lucruri civilizate,nu bascalie...dar vad ca momentan asa ceva nu se poate....cine stie??poate vor veni ceilalti...

  12. #12
    Banned Jar-Gon's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Galati
    Posts
    214
    Reputatie
    0
    eu vreu sa vina seby-o si coco 2 prieteni buni de-ai mei de pe forum.
    eu as veni de ce nu ne intalnim odata la stadion la un meci.

  13. #13
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,341
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by starsteel View Post
    Stii foarte bine ca ceea ce imi ceri e imposibil si ca sa nu se creada ca sunt vreun pui de gaina fricos postez si ultima poza facuta, cu precizarea ca masina am lasat-o la 1 km de stadion si asa am mers pe strada prin Bucuresti.
    Uita-te mai atent la poza aia si imeagineaza-ti ce misto ti-ar sta cu un steag cu Sidexplozia!
    Vezi? Si lolo ti-a confirmat ca n-o sa patesti nimic!
    Hai, ia-ti inima-n dinti si du-te si tu la o bere, ca nu-ti face nimeni nimic!
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  14. #14
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Eu unu starSTEEL nu-ti inteleg teama. Ai stat in galerie la steaua de ce n-ai sta si la noi in galerie ??? Sau e o rusine sa-ti incurajezi echipa din galerie, si eu vreau sa fac pasul asta sa ma mut la galerie. Numa bine

  15. #15
    1 9 6 4 SORINULTRA's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    MAZEPA
    Posts
    2,356
    Reputatie
    1
    starsteel ce e rau in a bea o bere si schimba o parere ca niste oameni normali , uite de exemplu noi am baut o bere si cu cei de la ct. si erau lucruri mai importante decat forumul . cred ca unii dintre noi iau prea in serios postarile de pe forum

  16. #16
    1 9 6 4 SORINULTRA's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    MAZEPA
    Posts
    2,356
    Reputatie
    1
    sa fim seriosi ce doamne iarta-ma suntem oameni cum ai putea crede ca are cineva ceva cu tine , aici totul e fictiune , altceva era daca ne am fi intalnit fata in fata inaintea meciului direct, dar asa ce sa aiba cineva de impartit cu altcineva

  17. #17
    1964 STEELMAN's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    P II
    Posts
    1,504
    Reputatie
    1
    Daca tot sa propus o intanlire eu propun una pt meciul romania-belarus asta doar in cazul in care grupa c nu pleaca la bucuresti la meci
    Frontul de Est-Galati

  18. #18
    1964 STEELMAN's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    P II
    Posts
    1,504
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SORINULTRA View Post
    sa fim seriosi ce doamne iarta-ma suntem oameni cum ai putea crede ca are cineva ceva cu tine , aici totul e fictiune , altceva era daca ne am fi intalnit fata in fata inaintea meciului direct, dar asa ce sa aiba cineva de impartit cu altcineva
    cum sa ma intanlesc eu cu asta care a strigat aseara de si-a rupt plamani in doua pt steaua si sa discut despre ce facem pt imaginea noastra si multe alte lucruri pt binele echipei??hmm eu zic sa vina doar suporterii 100% OTELUL!
    de fapt sa vina si bigamul
    Frontul de Est-Galati

  19. #19
    Banned lolo_grupa_c's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    bariera
    Posts
    2,217
    Reputatie
    0
    ce zici ma vali?...neaparat tre' sa mergem la meci....
    in legatura cu intalnirea,eu cred ca ar fi bine sa vb. cu totii,asa doar 1 ,2, nu are farmec....garantez pe SORINULTRA,STEELMAN<LOLO,DREGAN,CAP,....restul nu stiu....

  20. #20
    1964 STEELMAN's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    P II
    Posts
    1,504
    Reputatie
    1
    ok.sa stabilim o zi si sa anunte fiecare care va veni.dar sa nu scrie asa formal ca vin si eu si dupaia clantza..
    Frontul de Est-Galati

  21. #21
    Banned lolo_grupa_c's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    bariera
    Posts
    2,217
    Reputatie
    0
    aici se va vedea adevarata onoare a fiecarui forumist.....

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •