View Poll Results: FC Arges - Dinamo

Voters
64. You may not vote on this poll
  • 1

    34 53.13%
  • x

    17 26.56%
  • 2

    13 20.31%
Page 19 of 19 FirstFirst ... 9171819
Results 379 to 382 of 382

Thread: Etapa 34: FC Arges - Dinamo 5-2

  1. #379
    alter ego Dogville's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,661
    Reputatie
    1
    ...si-un penalty neacordat, tot la Coras

    3-1 cu Spania, dubla fractura Camacho In acele preliminarii a mai existat si-un 1-1 in Grecia care-a atarnat greu la calificare. Cu Austria au jucat 6 stelisti si 5 dinamovisti, insa de marcat au facut-o doar primii Acum m-am uitat pe cateva amicale dinaintea meciului cu Austria si era clar ca Lucescu incepuse sa cheme masiv de la Steaua. Si nu cred ca nea Mircea ar fi acceptat vreodata sa-i faca echipa un secund, fie el si Jenei. Si asa cum spui c-am fost cea mai frumoasa echipa a grupei (Iovan, Bumbescu, Ungureanu, Lung ) asa pot spune si danezii din campania urmatoare, pe care i-am lasat acasa desi ne trasesera un 3-0 memorabil
    [B]Cu cat cunosc mai mult oamenii, cu atat iubesc mai mult cainii.[/B]

  2. #380
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Eu retin 3-0 acasa cu Spania.....de Grecia nu-mi aduc aminte in preliminariile alea, nu-mi aduc aminte sa fi jucat cu ei, de fapt sunt sigur ca nu am jucat. AM mai fost in grupa cu ALbania, pe care i-am batut de doua ori, odata a marcat si Bumbescu
    Calificarea s-a pierdut la meciurile din deplasare cu Austria(SPania 2-1, noi 0-0).
    Danezii erau peste noi, in meciul ala a contat formidabila inspiratie a lui Jenei care l-a bagat pe Balint varf de atac si nebunul a dat doua goluri.
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  3. #381
    alter ego Dogville's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,661
    Reputatie
    1
    Dap, era friendly, dar meciul mi-l amintesc: o mizerie 3-1 cu Spania, a dat-o un chelios de la 30 de metri in vinclu dar era prea tarziu.
    [B]Cu cat cunosc mai mult oamenii, cu atat iubesc mai mult cainii.[/B]

  4. #382
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,452
    Reputatie
    0
    Anul de gratie 2009!
    19 pagini dar nu am retinut scorul. Daca doriti sa comentati...
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •