Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 50 of 50

Thread: 200 ATP vs 1 WTA: Cine va castiga?

  1. #43
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by adrian_str View Post
    O intrebare la care e greu sa raspunzi. Depinde exclusiv de jucator/jucatoare.
    Daca e sa-l luam pe Ricardo Hocevar (nr. 200) si Dinara S, cred ca rusoaica ar avea castig de cauza. Eu l-am vazut o singura data jucand pe brazilian si nu mi s-a parut cine stie ce.
    Insa fara indoiala ca daca ar juca impotriva unui jucator din top 50, DS ar pierde, dar destul de strans.

    Ar castiga Hocevar in 2 seturi. (chiar daca n-am auzit de el) E diferenta de la cer la pamant intre atp si wta.
    Iar Safina impotriva unui jucator de top 50 ar pierde dar destul de strans? Come on, nu ar castiga mai mult de 3-4 gameuri.
    .

  2. #44
    from Italy Lucian86's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    London
    Posts
    4,649
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by adrian_str View Post
    Daca e sa-l luam pe Ricardo Hocevar (nr. 200) si Dinara S, cred ca rusoaica ar avea castig de cauza. Eu l-am vazut o singura data jucand pe brazilian si nu mi s-a parut cine stie ce.
    Adriane, te stiu de baiat competent in acest sport. Ce-ai patit ?? Te simti bine ???

  3. #45
    sport legend adrian_str's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,272
    Reputatie
    1
    Asta e parerea mea. Nu tin sa ma contrazic cu voi neaparat, asa ca singura solutie pt rezolvarea acestei dileme ar fi sa se puna in practic initiativa. Aduceti-i pe Safina si Hocevar si sa-i vedem la lucru . Ceea ce discutam noi este pur fictiv. Ca in trecut au fost cazuri cand jucatoare de top au fost umilite de no-name-uri, nu inseamna ca e regula. Pur si simplu n-avem de unde sti cu siguranta. La nivel speculativ putem afirma multe.
    ROGER FEDERER
    ANDREI PAVEL
    Vic HANESCU | Benni BECKER | Oli ROCHUS | Kei NISHIKORI | Lukas ROSOL | Phil KOHLSCHREIBER | Tommy HAAS | David FERRER | Phil PETZSCHNER | Jerzy JANOWICZ | Denis ISTOMIN | Karol BECK | Tommy ROBREDO | Ernests GULBIS | Dudi SELA | Gilles MULLER | Marin CILIC

  4. #46
    from Italy Lucian86's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    London
    Posts
    4,649
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by adrian_str View Post
    Asta e parerea mea. Nu tin sa ma contrazic cu voi neaparat, asa ca singura solutie pt rezolvarea acestei dileme ar fi sa se puna in practic initiativa. Aduceti-i pe Safina si Hocevar si sa-i vedem la lucru . Ceea ce discutam noi este pur fictiv. Ca in trecut au fost cazuri cand jucatoare de top au fost umilite de no-name-uri, nu inseamna ca e regula. Pur si simplu n-avem de unde sti cu siguranta. La nivel speculativ putem afirma multe.
    La nivel speculativ spun ca o bat si eu pe Safina

    Nu, serios acum, vorbim aici de alta competitie. Pariez ce vrei tu ca Safina face o figura mai urata decat in semifinala de la Wimbledon

  5. 18th July 2009, 16:03

  6. 18th July 2009, 16:06
    Reason
    s-a rezolvat

  7. #47
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,359
    Reputatie
    0

  8. #48
    junior
    Join Date
    May 2008
    Posts
    90
    Reputatie
    1
    Serena ar castiga maxim 2 game`uri cu victor. cred ca victor nu ar avea probleme

  9. #49
    retired Cneazul's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    in the middle of nowhere
    Posts
    8,584
    Reputatie
    1
    situatia e clara. e "demonstrat stiintific" acest fapt. nu mai are rost sa discutam
    in 1998, cand Braasch era numarul 203 ATP le`a invins pe serena 6-1 si pe venus 6-2, care erau primele doua jucatoare ale lumii la acel moment. Antrenamentul lui Braasch in acea perioada consta in : "a pack of cigarettes and more than a couple bottles of ice cold lager."
    [B][SIZE="3"]The moment we stop fighting for each other, that’s the moment we lose our humanity.[/SIZE][/B]
    sent from Pentium 286

  10. #50
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,359
    Reputatie
    0
    Iti dai seama...
    Serena avea 16 ani iar Venus 17

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •