Page 4 of 9 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 64 to 84 of 181

Thread: Cupa de Sah - editia 14

  1. #64
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Elgorriaga n-a mai intrat pe forum de pe 31 mai. Mai joaca oare? Eu i-am lasat mesaj, in caz de intra pana pe 12 iunie sa-l citeasca si sa ma contacteze. Dar tare imi e ca nu-l mai intereseaza de sah.
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  2. #65
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Hac , hac ...................joaca cu Cala si lasa vorbaria inutila .

  3. #66
    junior
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    intre sticle
    Posts
    64
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by leodacin View Post
    Hac , hac ...................joaca cu Cala si lasa vorbaria inutila .
    hac.pai matale ai inceput sa ma "moderezi" inutil ca n-am curaj si alte brasoave (pardon, sper sa n-ai alergie la cuvinte cu radacina in brasov).hac.cala a propus eu n-am fost eu am propus el n-a fost.hac.e intre mine si el.hac.sau are nevoie de sprijinul tau pentru atat de putin?hac
    hac...nu ma-mpinge c-ametesc...hac

  4. #67
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Unul turmentat si Cala , va propun , maine orele 16.00 , camera cea mai goala . O sa fiu prezenta , sa va sustin si sa va aplaud .

  5. #68
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by unul_turmentat View Post
    hac.nu pricep.cine pe cine amana?ori esti neatent la ce s-a intamplat pana acum ori esti partizan.hac.asta unu.iar doi.mai bine revizuiti desfasurarea.hac.suntem opt mari si lati hac.joaca fiecare cu fiecare cum se nimereste.hac.azi puteam juca cu tine de ex.hac.daca ai curaj, evident.hac.
    hac.vezi ca leodacin e de sex feminin. ori ai mancat tu un "-a"

    Elgorriaga tot n-a mai intrat, si are aproape 2 saptamani de cand nu a mai intrat pe forrum.....poate putem gasi inlocuitor si pentru el. Suntem in 11 azi.
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  6. #69
    junior
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    intre sticle
    Posts
    64
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by leodacin View Post
    Unul turmentat si Cala , va propun , maine orele 16.00 , camera cea mai goala . O sa fiu prezenta , sa va sustin si sa va aplaud .
    hac.promit sa fiu 90%.hac.10% mi le pastrez ca acoperire.hac. da' astept sa primesc aici semnal unde sa merg.hac.pardon, eu vin imbracat si nu-mi plac camerele goale, cred ca am un of cu sticlele goale.hac.multam de sustinere, dar nu e cazu', n-o sa ma prabusesc de pe scaun.hac.rezultatul va fi moa contra cala+leodacin?hac
    hac...nu ma-mpinge c-ametesc...hac

  7. #70
    junior
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    intre sticle
    Posts
    64
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Rave_o_Lution View Post
    hac.vezi ca leodacin e de sex feminin. ori ai mancat tu un "-a"

    Elgorriaga tot n-a mai intrat, si are aproape 2 saptamani de cand nu a mai intrat pe forrum.....poate putem gasi inlocuitor si pentru el. Suntem in 11 azi.
    hac.multam de atentionare, mi-a lipsit informatia asta vitala.hac.eu nu mananc doar beu.hac.iar sahul e de sex neutru.hac.adica asexuat.hac.

    ps hac sincer, nu pricep rigiditatea asta in alcatui grupe si face perechi cand suntem asa putini beutori de sah aici.hac.repet, daca jucam la gramada, cum ne nimeream pe aici, poate aveam deja 2-3 sau mai multe meciuri terminate.hac.si nici nu conta daca suntem cu sot sau fara sot.hac.ca numar zic, neicusorule hac. se stabilea un 30 de iunie sau orice alta data ca final, se tragea linie si eventual se mai juca un 1-4 si 2-3 si o finala intre invingatori sau direct 1-2 in finala.hac.asa, parca suntem la meletie sau armata si trebe sa respectam cu strictete reguli si regulite.hac.un pic de relaxare n-ar strica.hac.doar e jocul mintii nu al ordinelor cazone.hac.
    Last edited by unul_turmentat; 11th June 2009 at 19:37. Reason: editing
    hac...nu ma-mpinge c-ametesc...hac

  8. #71
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Rave_o_Lution View Post
    Elgorriaga n-a mai intrat pe forum de pe 31 mai. Mai joaca oare? Eu i-am lasat mesaj, in caz de intra pana pe 12 iunie sa-l citeasca si sa ma contacteze. Dar tare imi e ca nu-l mai intereseaza de sah.
    Poate ne salveaza Ulysses . Ce zici Ulysses , intri tu in locul lui Elgorriaga ?

  9. #72
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    De cand tot vre-au sa ma duelez cu el.
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  10. #73
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Prima etapa

    Cala - Unul turmentat
    Dogul - Geo 3-0
    Gabri3l - Leodacin 0,5 - 2,5
    Elgorriaga - Rave

    Succes tuturor !
    Termen limita : 12 iunie , ora 21.00

    Restul ?

  11. #74
    sport legend Calandrinon's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7,142
    Reputatie
    1
    Unul_Turmentat, azi orele 19,15 e bine?
    Fie sa renasca numai cel ce har,
    are de-a renaste curatit prin jar.

  12. #75
    junior
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    intre sticle
    Posts
    64
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Calandrinon View Post
    Unul_Turmentat, azi orele 19,15 e bine?
    hac. este 16 fara 8, m-am prezentat dupa cum a ordonat leodacin.hac

    hac sincer, nu stiu daca pot la 19:15. daca pot apar daca nu, incerc sa apar ceva mai devreme pentru a anunta asta si a nu sta dupa mine.hac.
    hac...nu ma-mpinge c-ametesc...hac

  13. #76
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Asa va vreau .

  14. #77
    junior
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    intre sticle
    Posts
    64
    Reputatie
    1
    hac.m-am prezentat.hac.am asteptat sfertul academic.hac.nu promit nimic pentru 19:15.hac.interesul meu pentru acest concurs tinde vertiginos spre zero.hac.
    hac...nu ma-mpinge c-ametesc...hac

  15. #78
    junior
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    intre sticle
    Posts
    64
    Reputatie
    1
    hac sunt aici.hac
    hac...nu ma-mpinge c-ametesc...hac

  16. #79
    sport legend Calandrinon's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7,142
    Reputatie
    1
    hac, hai in regat
    Fie sa renasca numai cel ce har,
    are de-a renaste curatit prin jar.

  17. #80
    sport legend Calandrinon's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    7,142
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by unul_turmentat View Post
    hac sunt aici.hac
    Ce faci? Cand apar tu dispari?
    Fie sa renasca numai cel ce har,
    are de-a renaste curatit prin jar.

  18. #81
    junior
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    intre sticle
    Posts
    64
    Reputatie
    1
    hac ok hac
    hac...nu ma-mpinge c-ametesc...hac

  19. #82
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Ati jucat pana la urma ?

  20. #83
    junior
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    intre sticle
    Posts
    64
    Reputatie
    1
    hac am crezut ca acela care pica lat la mai putine sticle gatate trebe sa marturiseasca.hac cala:una sticla, unul:doua.hac
    hac...nu ma-mpinge c-ametesc...hac

  21. #84
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Deci ati jucat sau nu ?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •