View Poll Results: Cine castiga Cupa Romaniei ?

Voters
115. You may not vote on this poll
  • Bucurestiul

    30 26.09%
  • Provincia

    85 73.91%
Page 2 of 16 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 22 to 42 of 319

Thread: Cupa Romaniei 2006/2007: program, rezultate, comentarii

  1. #22
    sports fan NY_giants05's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Constanta
    Posts
    563
    Reputatie
    1
    Nu prea cred ca Farul mai prinde sezonu asta o finala..poate cel mult o semifinala...
    Nici pe Steaua nu o vad cu cupa'n mana, ei mai mult se bazeaza pe campionat...
    Dinamo are mari sanse, vor face totul sa castige aceasta cupa...Borcea s'ar omori daca ar rata si campionatu si cupa...Deci parerea mea este ca dinamo va castiga...

  2. #23
    Rapidist 100%rapidist's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Romania, Tg-Mures
    Posts
    545
    Reputatie
    1
    Eu cred ca Rapidul va castiga Cupa Romaniei pt ca are jucatori care sunt capabil de o performanta ca asta!!!Si eu cred ca orice echipa doreste sa castige cupa romaniei,pt cei de la Steaua faptul ca Gigi Becali a spus ca pe ei nui intereseaza cupa sunt doar scuze!!!Orice echipa vrea sa castige cupa!!!!!
    Rapidist pana la moarte si dupa!!!:

  3. #24
    sport legend dorryn's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Basarabi
    Posts
    597
    Reputatie
    1
    daca Farul nu merita atunci timisoara nici nu ar trebui sa se inscrie.timisoara traieste doar prin publicitatea care i se face la tv.pe mine nu ma deranjeaza atata timp cat nu misca in fata noastra.ba misca..din gura.dar asta ma bucura.in nici un caz nu ma tem de poli in campionat sau in cupa.aici,in cupa ma tem de cfr cluj in afara de echipele din bucuresti.ei ne-ar mai putea strica socoteala.craiova si arges nu pot emite inca pretentii iar otelul in ciuda antrenorului care-l au nu cred ca pot castiga cupa.altele nu vad care ar putea mai putea ameninta.
    in concluzie..daca doamne fereste nu Farul atunci tot una din bucuresti sau clujul.umila mea parere...
    =-avem sangele alb si inima albastra-=
    ANTI bosanceanu !

  4. #25
    incepator hotul's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Legio Sur 'zone'
    Posts
    9
    Reputatie
    1
    anu acesta Farul castiga Cupa Romaniei si va fi in finala cu dINAMU si se termina meciu 1 -0 pt Farul , revansa de acum 2 ani, dar noi jucam fara arbitru..
    [B][COLOR="Red"][I]Legio Sur Semper Fidelis ![/B][/COLOR][/I]
    [B][COLOR="Blue"][I]Farul E Unico Amore ! [/COLOR][/B][/I]

  5. #26
    sport legend b3bito's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    807
    Reputatie
    1
    farul este favorita pana acuma
    Care este unitatea de masura a prostiei? R: un Becal..

  6. #27
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,840
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by hotul View Post
    anu acesta Farul castiga Cupa Romaniei si va fi in finala cu dINAMU si se termina meciu 1 -0 pt Farul , revansa de acum 2 ani, dar noi jucam fara arbitru..
    AVETI SPERANTE NU GLUMA.
    A-TI FACUT SI VOI UN MECI BUN SI VA VEDETI CASTIGATORI AI CUPEI, POATE AI CAMPIONATULUI, REVENITI CU PICIOARELE PE PAMANT SI NU MAI VISATI ATAT.
    ANUL TRECUT CLUJUL A MERS FOARTE BINE IN INTERTOTO SI TOATA LUMEA O VEDEA IN LUPTA PENTRU TITLU, SI CE A REALIZAT DE FAPT, NU A CONFIRMAT IN CAMPIONAT.
    ANUL ACESTA TAT O ECHIPA DIN BUCURESTI VA CASTIGA ATAT CUPA CAT SI CAMPIONATUL.
    CSM Resita... Dinamo Bucuresti... Arsenal Londra

  7. #28
    Rapidist 100%rapidist's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Romania, Tg-Mures
    Posts
    545
    Reputatie
    1
    Farul a jucat bine dar nu putea avea pretenti la titlu!!!Farul va ajunge in semifinale dar nu si in finala!!!
    Rapidist pana la moarte si dupa!!!:

  8. #29
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Steaua-Dinamo finala Cupei, in semifinale Farul si Timisoara

  9. #30
    junior sadakch's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Ploiesti - Romania
    Posts
    53
    Reputatie
    1
    Steaua - Rapid in finala, Farul si Petrolul in semifinala ... de Petrolul de ce nu zice nimeni nimic ? In ultimii doi ani, a cam dovedit ca poate sa ajunga departe in cupa, plus ca si anul acesta, pana in semifinale nu se aplica sistemul tur-retur .... ceea ce inseamna un mic avantaj pentru echipele mai slabe....
    [FONT="Palatino Linotype"]Forza [COLOR="Red"]AC MILAN[/COLOR] ...[/FONT] .... O istorie scrisa cu [COLOR="Red"]rosu[/COLOR] si negru: 17 "Scudetto", 5 Cupe ale Italiei, 6 Ligi ale Campionilor, 4 Supercupe ale Europei, 3 Cupe Intercontinentale, 5 Supercupe ale Italiei, 2 Cupa Cupelor ... total ?

  10. #31
    junior sadakch's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Ploiesti - Romania
    Posts
    53
    Reputatie
    1
    Probabil in Constanta e foarte ieftin internetul, si de aceea la poll sunteti favoriti ... e clar, echipele din Bucuresti nu au adversari, inca 2-3 ani de aici inainte
    [FONT="Palatino Linotype"]Forza [COLOR="Red"]AC MILAN[/COLOR] ...[/FONT] .... O istorie scrisa cu [COLOR="Red"]rosu[/COLOR] si negru: 17 "Scudetto", 5 Cupe ale Italiei, 6 Ligi ale Campionilor, 4 Supercupe ale Europei, 3 Cupe Intercontinentale, 5 Supercupe ale Italiei, 2 Cupa Cupelor ... total ?

  11. #32
    sport legend adi_cta's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    575
    Reputatie
    1
    Anul acesta este randul Farului.

  12. #33
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    La randul meu cred ca Nationalul va continua evolutiile foarte bune din Cupa Romaniei.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  13. #34
    senior
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    172
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by sadakch View Post
    Probabil in Constanta e foarte ieftin internetul, si de aceea la poll sunteti favoriti ... e clar, echipele din Bucuresti nu au adversari, inca 2-3 ani de aici inainte

    La aia din Timis e mult mai ieftin... Iar la Ploiesti e chiar gratuit. Deci ar fi culmea sa te plangi sau sa vorbesti de altii.

    Apropo, daca esti din Ploiesti cu cine tii (din Romania)? Nu ca mi-ar pasa, dar asa... la misto
    Last edited by Kroenan; 28th July 2006 at 15:01.

  14. #35
    junior sadakch's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Ploiesti - Romania
    Posts
    53
    Reputatie
    1

    Cool

    Quote Originally Posted by Kroenan View Post
    La aia din Timis e mult mai ieftin... Iar la Ploiesti e chiar gratuit. Deci ar fi culmea sa te plangi sau sa vorbesti de altii.

    Apropo, daca esti din Ploiesti cu cine tii (din Romania)? Nu ca mi-ar pasa, dar asa... la misto
    Din Romania nu tin cu nimeni, pentru ca stiu ce scarbos e fotbalul de aici .. trebuie sa fii de acord cu mine .. insa ... am obiceiul sa imi dau cu parerea ... si cred in continuare, ca Bucurestiul nu are adversari ...
    [FONT="Palatino Linotype"]Forza [COLOR="Red"]AC MILAN[/COLOR] ...[/FONT] .... O istorie scrisa cu [COLOR="Red"]rosu[/COLOR] si negru: 17 "Scudetto", 5 Cupe ale Italiei, 6 Ligi ale Campionilor, 4 Supercupe ale Europei, 3 Cupe Intercontinentale, 5 Supercupe ale Italiei, 2 Cupa Cupelor ... total ?

  15. #36
    junior Blaugrana_shark's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    112
    Reputatie
    1
    Farul...e competitia care ni se potriveste perfect...

  16. #37
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    This year Steaua will win . Vor fi marea surprizä

  17. #38
    junior Blaugrana_shark's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    112
    Reputatie
    1

    Talking

    Quote Originally Posted by Universal View Post
    This year Steaua will win . Vor fi marea surprizä
    Parca il vad pe Berbecali cu supercupa si cupa si fara campionat si calificare in grupele champ. league........ce-ar mai zice meme atunci oare?ar deveni si campionatul competitie de loseri?

  18. #39
    junior sadakch's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Ploiesti - Romania
    Posts
    53
    Reputatie
    1
    Sa nu mai vorbim de Steaua .. doar Jiji se gandeste la "Real Madrid si Barcelona", nu la Poli Timisoara, si tocmai a facut un mare 0-0 ... ala era meci de 2 solist ... daca erau valorosi, rupeau si la Gorica .. anul asta nu o sa mai aiba performantele de anul trecut ... cat despre Cupa Romaniei, Rapid e favorita in fata stelei
    [FONT="Palatino Linotype"]Forza [COLOR="Red"]AC MILAN[/COLOR] ...[/FONT] .... O istorie scrisa cu [COLOR="Red"]rosu[/COLOR] si negru: 17 "Scudetto", 5 Cupe ale Italiei, 6 Ligi ale Campionilor, 4 Supercupe ale Europei, 3 Cupe Intercontinentale, 5 Supercupe ale Italiei, 2 Cupa Cupelor ... total ?

  19. #40
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1

    :)

    Quote Originally Posted by Blaugrana_shark View Post
    Parca il vad pe Berbecali cu supercupa si cupa si fara campionat si calificare in grupele champ. league........ce-ar mai zice meme atunci oare?ar deveni si campionatul competitie de loseri?
    Mai vorbim noi dupä sfärsitul campionatului.Rädeti voi.Nu stiti ce vä asteaptä

  20. #41
    sport legend Mishumacher's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Ploiesti
    Posts
    1,244
    Reputatie
    1
    Trag nadejde ca Petrolul va face o figura frumoasa si anul acesta in Cupa,Nu cred ca sunt in stare sa o castige!

  21. #42
    RapidPerSempre Angel66's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Teatrul Viselor Giulesti
    Posts
    645
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Universal View Post
    Mai vorbim noi dupä sfärsitul campionatului.Rädeti voi.Nu stiti ce vä asteaptä
    daca o sa se joace asa cum s-a jucat sezonul trecut...avem o oarecare idee despre ce o sa se intample...sa speram k acum o sa fie altfel!
    [SIZE="2"][FONT="Arial Black"][COLOR="DarkRed"]"Mã îndoiesc, deci cuget. Cuget, deci exist. Exist, deci sunt rapidist!"[/COLOR][/FONT][/SIZE]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •