View Poll Results: Dinamo - Brasov

Voters
77. You may not vote on this poll
  • 1

    29 37.66%
  • x

    33 42.86%
  • 2

    15 19.48%
Page 5 of 34 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 85 to 105 of 703

Thread: Etapa 33: Dinamo - Brasov 0-2

  1. #85
    sport legend Pax Romana's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Moldova Chișinău
    Posts
    537
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by laurdog View Post
    Nu fii rau, este spionul nostru acolo, e infiltrata.
    Pai ce n-ai spus deodata ca e angajata lui Iancu, ca n-o deconspiram

  2. #86
    ANTI PROSTI!!! laurdog's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,719
    Reputatie
    1
    Spionajul nu se face la vedere, in gura mare.
    Asa si?

  3. #87
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Ce fac baietii? Cum merg antrenamentele?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  4. #88
    ANTI PROSTI!!! laurdog's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,719
    Reputatie
    1
    Bine, bine, asteptam un amical cu o echipa de pluton, una slaba, sa ne ajute la moral. Va bagati? Sunteti singura echipa care indeplineste conditiile de mai sus.
    Asa si?

  5. #89
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    ceva ganduri de viitor pentru campionatul care incepe in toamna?
    am inteles ca atacati iar cupa si campionatul si in functie de antrenament vreti IAR in C.L.
    eu am impresia ca ceea ce va impiedica sa va vedeti visul cu ochii sunt tocmai antrenamentele astea solicitante dom`le.
    mai bine mergeti pe varianta calificare si apoi antrenamente
    sau mai bine nu....noi de cine mai radem....
    nu se baga nimeni la o fifa 2009?

    laure, cautati mai baieti alta echipa ca aia slaba de care pomenesti a scos numai egaluri cu voi. va recomand un Buzau. asa sa fie cat de cat la nivelul vostru
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  6. #90
    ANTI PROSTI!!! laurdog's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,719
    Reputatie
    1
    Noi ne-am facut strategia pentru la anul, voi aveti tot timpul din lume sa o faceti. N-aveti treaba in vara asta, deci puteti sta linistiti sa vedeti cine va rade de voi in campionatul viitor, ca anul asta a facut-o jumatate din Liga I.
    Vacanta placuta si sa exersati la fifa, timp e berechet.









    PS Vezi ca s-au ieftinit televizoarele.
    Asa si?

  7. #91
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    nu pot decat sa va urez multe "succesuri" in LIGA....LIGA 1

    si va bate si brasovul
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  8. #92
    sport legend Sezione's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UltraCitta
    Posts
    3,759
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by barbarella View Post
    Nu, eu sunt suportera echipei care v-a lasat fara Cupa, ca fara titlu v-au lasat baietii de la Unirea. Imi place ce event si-a tras borcica, la anul tot asa!!
    Esti pe linga subiect ca de obicei ... Dupa ce ati aratat in cele 2 mecuri din campionat ..meciul de cupa cu dinamo se poate considera un accident (care m-a bucurat enorm..ca doar nu sint un iubitor de caini..dimpotriva) .... Dar si cand vad specimene ca tine care debiteaza numai ineptii (vezi treadul rapid - Craiova ) ...nu ma pot abtine sa spun : posteaza mai mult la meciurile echipei favorite..daca ai ceva de spus.
    Last edited by Sezione; 26th May 2009 at 14:40.
    [COLOR="Blue"][I][/I][/COLOR]FORZA STIINTA !!!

  9. #93
    dog repellent barbarella's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    TIMISOARA
    Posts
    1,015
    Reputatie
    1
    Pai se poate sa ma deconspirati asa?
    Toata munca asta undercover si acuma s-o iau de la zero cu un nickname nou-nout?
    Aud ca Bruno Simao a fost pus pe liber. Ati inceput deja remanierea? Cum ramane cu titlu #19? Il luati ca obiectiv pentru 2010 sau vor urma restructurari serioase, urmand sa atacati din nou titlul abia in 2015?
    [COLOR="Indigo"][B][SIZE="4"]POLI ÜBER ALLES!![/SIZE][/B][/COLOR]
    [COLOR="DarkRed"][B][SIZE="3"]GALATA[/SIZE][/B][/COLOR] [B][SIZE="3"][COLOR="DarkOrange"]RULES!!![/COLOR][/SIZE][/B]
    [B][SIZE="1"]F.C. DINAMO: UN HIBRID INTRE CIOCANUL BUCURESTI SI UNIREA TRICOLOR[/SIZE][/B]

  10. #94
    dog repellent barbarella's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    TIMISOARA
    Posts
    1,015
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by laurdog View Post
    PS Vezi ca s-au ieftinit televizoarele.
    El stie, tocmai si-a cumparat unul nou, sa vada meciurile din Champions League.
    [COLOR="Indigo"][B][SIZE="4"]POLI ÜBER ALLES!![/SIZE][/B][/COLOR]
    [COLOR="DarkRed"][B][SIZE="3"]GALATA[/SIZE][/B][/COLOR] [B][SIZE="3"][COLOR="DarkOrange"]RULES!!![/COLOR][/SIZE][/B]
    [B][SIZE="1"]F.C. DINAMO: UN HIBRID INTRE CIOCANUL BUCURESTI SI UNIREA TRICOLOR[/SIZE][/B]

  11. #95
    ANTI PROSTI!!! laurdog's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,719
    Reputatie
    1
    Noi il atacam in fiecare an, ca reusim sau nu, e alta poveste. Voi il atacati vreodata?
    Si, apropos, echipa din timisoara sta etapa asta?
    Asa si?

  12. #96
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    si daca nu sta tot e nasol pt voi.
    voi cam ce ati vrea sa faca?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  13. #97
    sport legend Pax Romana's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Moldova Chișinău
    Posts
    537
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by barbarella View Post
    Pai se poate sa ma deconspirati asa?
    Toata munca asta undercover si acuma s-o iau de la zero cu un nickname nou-nout?
    Daca-ti iai un nickname nou, iti propun ceva gen No_Barbarella, ca toti sa inteleaga ca nu este vorba de Barbarella.

    Cum ramane cu titlu #19?
    Pai depinde mult de cea mai "curata" echipa - Timisoara. Iancu pentru ce-i pus acolo? Nu numai tu esti Matta Hari...

    Il luati ca obiectiv pentru 2010 sau vor urma restructurari serioase, urmand sa atacati din nou titlul abia in 2015?
    Nu are nici o importanta - va fi sa-l luam anul asta, ne vom bucura. Daca nu, ii vom felicita pe cei ce vor fi mai buni (daca vor fi) - Timisoara sau Urziceniul. E simplu
    Last edited by Pax Romana; 26th May 2009 at 14:53.

  14. #98
    ANTI PROSTI!!! laurdog's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,719
    Reputatie
    1
    Nu ma intereseaza acea echipa.
    Eu imi sustin echipa si urasc o alta. Restul sunt doar.....conjuncturi.
    Asa si?

  15. #99
    dog repellent barbarella's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    TIMISOARA
    Posts
    1,015
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by laurdog View Post
    Noi il atacam in fiecare an, ca reusim sau nu, e alta poveste. Voi il atacati vreodata?
    Si, apropos, echipa din timisoara sta etapa asta?
    Pai noi n-am trambitat ca vrem sa atacam ceva, in schimb am facut pe teren cu 2 puncte mai mult decat voi si v-am mai scos si de la finala cupei. Voi ati spus ca faceti eventul si surprise: iar n-a fost sa fie. :ras-plans::ras-plans::ras-plans:
    Echipa din Timisoara joaca cu liderul etapa asta (nu sunteti voi ala, stai linistit).
    [COLOR="Indigo"][B][SIZE="4"]POLI ÜBER ALLES!![/SIZE][/B][/COLOR]
    [COLOR="DarkRed"][B][SIZE="3"]GALATA[/SIZE][/B][/COLOR] [B][SIZE="3"][COLOR="DarkOrange"]RULES!!![/COLOR][/SIZE][/B]
    [B][SIZE="1"]F.C. DINAMO: UN HIBRID INTRE CIOCANUL BUCURESTI SI UNIREA TRICOLOR[/SIZE][/B]

  16. #100
    sport legend Pax Romana's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Moldova Chișinău
    Posts
    537
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by barbarella View Post
    Echipa din Timisoara joaca cu liderul etapa asta (nu sunteti voi ala, stai linistit).
    Echipa din Timisoara? E amuzant sa vezi un fan din Timisoara, sa formuleze astfel numele echipei, care pretinde a fi Poli

  17. #101
    ANTI PROSTI!!! laurdog's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,719
    Reputatie
    1
    Tu n-ai inteles un lucru esential:nu ne-am batut, nu ne batem si nu ne vom bate cu voi niciodata!!!
    Noi avem o singura RIVALA, restul, cum spuneam, sunt de conjunctura. Rivala voastra e UTA, nicidecum noi.
    Revenind la meci, ma bucur ca se va juca de la aceeasi ora si as vrea ca TAS sa dea verdictul........luni.
    Asa si?

  18. #102
    dog repellent barbarella's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    TIMISOARA
    Posts
    1,015
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Pax Romana View Post
    Daca-ti iai un nickname nou, iti propun ceva gen No_Barbarella, ca toti sa inteleaga ca nu este vorba de Barbarella.
    Un sfat cu adevarat inteligent, nu pot decat sa ma plec cu umilinta in fata geniului. Ma grabesc sa-l inregistrez pana nu fura altcineva idea.
    [COLOR="Indigo"][B][SIZE="4"]POLI ÜBER ALLES!![/SIZE][/B][/COLOR]
    [COLOR="DarkRed"][B][SIZE="3"]GALATA[/SIZE][/B][/COLOR] [B][SIZE="3"][COLOR="DarkOrange"]RULES!!![/COLOR][/SIZE][/B]
    [B][SIZE="1"]F.C. DINAMO: UN HIBRID INTRE CIOCANUL BUCURESTI SI UNIREA TRICOLOR[/SIZE][/B]

  19. #103
    dog repellent barbarella's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    TIMISOARA
    Posts
    1,015
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Pax Romana View Post
    Echipa din Timisoara? E amuzant sa vezi un fan din Timisoara, sa formuleze astfel numele echipei, care pretinde a fi Poli
    Serios? Ma rog, fiecare cu distractia lui. El a numit-o asa, iar eu am pastrat denumirea cand i-am raspuns, doar ca sa nu-l incurc cu una noua, stiut fiind ca dinamovistii se incurca usor. (atat cei din teren cat si cei de pe marginea lui).
    [COLOR="Indigo"][B][SIZE="4"]POLI ÜBER ALLES!![/SIZE][/B][/COLOR]
    [COLOR="DarkRed"][B][SIZE="3"]GALATA[/SIZE][/B][/COLOR] [B][SIZE="3"][COLOR="DarkOrange"]RULES!!![/COLOR][/SIZE][/B]
    [B][SIZE="1"]F.C. DINAMO: UN HIBRID INTRE CIOCANUL BUCURESTI SI UNIREA TRICOLOR[/SIZE][/B]

  20. #104
    @ Sir's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    595
    Reputatie
    1
    Vreau ca Poli sa castige cu Unirea iar echipa "baiatului lui tata" sa castige la Bucale......asa ca nu conteaza pentru catei daca primim sau nu cele 6 puncte....tot pe locul doi vor fi...sau pe 3?
    Aici Timisoara,Romania;
    Ora exacta!

  21. #105
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,493
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by laurdog View Post
    Revenind la meci, ma bucur ca se va juca de la aceeasi ora si as vrea ca TAS sa dea verdictul........luni.

    E posibil sa se dea iar loviti si sa amane verdictul. Urziceni nu cred ca o sa castige la Timisoara, precum nu cred ca Timisoara o sa castige in ultima etapa la Brasov.

    Singura voastra speranta e sa castigati ultimele 2 meciuri. Mai jos de locul 2 nu puteti fi. Totusi e bun si turu 3 preliminar. Tot UCL se cheama.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •