View Poll Results: Steaua - U Craiova?

Voters
74. You may not vote on this poll
  • 1

    21 28.38%
  • X

    13 17.57%
  • 2

    40 54.05%
Page 2 of 27 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 22 to 42 of 567

Thread: Etapa 33: Steaua - U Craiova 2-1

  1. #22
    Ex - Eye Kyu Jacob's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    823
    Reputatie
    1
    Ai si tu dreptate

  2. #23
    sport legend grasu2's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    436
    Reputatie
    1
    Nici o echipa din "provincie" (urasc acest cuvant) nu a mai castigat in Ghencea de vreo 2 ani, m-as mira sa fie Craiova prima care sparge gheata. Oricum Craiova este o echipa de o inconstanta notorie si practic meciul este deschis oricarui rezultat, mai putin un 2, fiindca nu cred ca Steaua se va lasa, din nou, umilita in Ghencea. Poate merge o data pe sezon, dar de doua ori e greu de crezut. Problema la Steaua e ca si daca ar vrea sa castige, si nu vad de ce nu ar vrea fiindca aberatiile astea gen "fuziune Urziceni-Steaua" sunt doar elucubratii ale unor jurnalisti care TREBUIE sa puna Steaua pe prima pagina ca altfel nu-si vand ziarul, nu poate. Craiovenii sunt visatori in aparare, DAR, Steaua de acum nu poate sa lege nici 5 pase in atac asa ca nu vad cum ar destabiliza Craiova.

    Meci de 1x, desi as ochi mai mult un x. E cel mai realist rezultat, dupa parerea mea.

  3. #24
    gonczi riva's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bistrita
    Posts
    845
    Reputatie
    1
    fara probleme bat oltenii
    [COLOR="YellowGreen"][/COLOR][FONT="Courier New"][COLOR="Magenta"][/COLOR][/FONT]
    Spain: Atletico Madrid England: Liverpool
    Italy: Internazionale MIlano France: PSG
    Germany: Borusia Dortumd Portugal: Benfica Lisabona
    Turkey: Galatasaray Romania: Gloria Bistrita

  4. #25
    Supercampion Ioca10's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Mosilor
    Posts
    7,896
    Reputatie
    1
    meci de 1x2
    [I]Milioane de inimi-2 culori, o întreaga națiune-o singură iubire, 67 de ani de glorie-legenda trebuie să continue!
    [/I]

    [I][FONT="Century Gothic"]Atitudine de superstar[/FONT][/I]

    Mereu finantati...O, voi, unicii ultrasi adevarati

  5. #26
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Cel mai bun sa castige
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  6. #27
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    2 solist
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  7. #28
    ANTI PROSTI!!! laurdog's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,719
    Reputatie
    1
    Oaspetii nu au cum sa se impiedice de echipa pacii. Doar sa nu fie altceva la mijloc.
    Asa si?

  8. #29
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by marcel View Post
    Castiga craiova! Gigi e cu gandul la cl
    asa sa fie, astfel incat in ultima etapa sa trimita rezervele la Urziceni.
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  9. #30
    sport legend nayram's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,909
    Reputatie
    1
    Sper sa batem , asa de palmares ca europa oricum nu mai prindem

  10. #31
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    daca invingem si in ghencea aveam un an aproape perfect dupa ce am batut cfr, rapid, dinamo
    poli doar ce ne-a batut anul asta, dar dupa ani de zile de 3-1, 5-1... merita si ei sa se ridice
    ei oricum nu fac prate din plutonul dusmanilor pe care i-am rezolvat deja
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  11. #32
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,080
    Reputatie
    0
    In mod normal Craiova castiga in Ghencea .

    Ca joc si ca lot Craiova este peste Steaua cu cel putin o clasa. Doar ratarile incredibile ale craiovenilor ar putea schimba rezultatul.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  12. #33
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,139
    Reputatie
    1
    As vrea sa ma insel, insa Craiova e genul de echipa care functioneaza dupa principiul una calda, alta rece.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  13. #34
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    steaua trebuie sa castige daca vrea sa prinda locul 6. Craiova vine dupa o victorie in giulesti, nu are nici un stres..poate invinge meciul asta..

  14. #35
    sport legend Sezione's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UltraCitta
    Posts
    3,759
    Reputatie
    1
    Eu nu vreau decit sa jucam ca si in Giulesti...si atunci e clar...catigam .. Steaua are o apare buna si nu a jucat delok rau la Timisoara ... Dar copii astia deja m-au obisnuit cu un calda alta rece... meci de 1x2...
    [COLOR="Blue"][I][/I][/COLOR]FORZA STIINTA !!!

  15. #36
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    as vrea 2 ...dar nu cred ca oaspetii o sa obtina mai mult de un X...nu cred ca dupa rezultatul excelent din giulesti mai pot obtine unul la fel in ghencea....o sa fie mai relaxati....

    bafta oaspetilor!
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  16. #37
    sport legend Sezione's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UltraCitta
    Posts
    3,759
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by grasu2 View Post
    Nici o echipa din "provincie" (urasc acest cuvant) nu a mai castigat in Ghencea de vreo 2 ani, m-as mira sa fie Craiova prima care sparge gheata. Oricum Craiova este o echipa de o inconstanta notorie si practic meciul este deschis oricarui rezultat, mai putin un 2, fiindca nu cred ca Steaua se va lasa, din nou, umilita in Ghencea. Poate merge o data pe sezon, dar de doua ori e greu de crezut. Problema la Steaua e ca si daca ar vrea sa castige, si nu vad de ce nu ar vrea fiindca aberatiile astea gen "fuziune Urziceni-Steaua" sunt doar elucubratii ale unor jurnalisti care TREBUIE sa puna Steaua pe prima pagina ca altfel nu-si vand ziarul, nu poate. Craiovenii sunt visatori in aparare, DAR, Steaua de acum nu poate sa lege nici 5 pase in atac asa ca nu vad cum ar destabiliza Craiova.

    Meci de 1x, desi as ochi mai mult un x. E cel mai realist rezultat, dupa parerea mea.

    Mira-te tu mult in continuare ... Daca CFr n-a putut ..nu e de mirare ...sint mai slabi ca noi. ASa visatori in aparare cum sint craiovenii... nu am luat mai mult de 2 goluri in nici un meci anul asta 9 scuze o data la craiova cu FC Timisoara )... ca sa nu mai spun ca doar de 2 ori am pierdut la 2 goluri diferenta.... Iar lectii de la aia carora le-am dat 5 anul asta n-avem cum sa luam....
    [COLOR="Blue"][I][/I][/COLOR]FORZA STIINTA !!!

  17. #38
    sport legend Sezione's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UltraCitta
    Posts
    3,759
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by vlad1607 View Post
    as vrea 2 ...dar nu cred ca oaspetii o sa obtina mai mult de un X...nu cred ca dupa rezultatul excelent din giulesti mai pot obtine unul la fel in ghencea....o sa fie mai relaxati....

    bafta oaspetilor!
    Merci...de relaxarea aia mi-e teama si mie.
    [COLOR="Blue"][I][/I][/COLOR]FORZA STIINTA !!!

  18. #39
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    ii batem de ne rup

  19. #40
    non-ultras Vladek's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bruxelles ... deocamdata
    Posts
    5,050
    Reputatie
    1
    Bate in lemn mai Yoyo. Ce, vrei sa delireze oligofrenul complet ? Si asa sare de pe sine de 10 ori pe zi. Daca batem cumva asta chiar ca o sa se creada antrenor.

  20. #41
    sport legend Sezione's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UltraCitta
    Posts
    3,759
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vladek View Post
    Bate in lemn mai Yoyo. Ce, vrei sa delireze oligofrenul complet ? Si asa sare de pe sine de 10 ori pe zi. Daca batem cumva asta chiar ca o sa se creada antrenor.
    Ce pacat ..ca ati ajuns sa vreti sa pierdeti.... sincer imi pare rau...
    [COLOR="Blue"][I][/I][/COLOR]FORZA STIINTA !!!

  21. #42
    non-ultras Vladek's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bruxelles ... deocamdata
    Posts
    5,050
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sezione View Post
    Ce pacat ..ca ati ajuns sa vreti sa pierdeti.... sincer imi pare rau...
    Nu mai mult decat noua. Asta-i viata de suporter ... suporti orice pentru echipa . Si mie mi-a parut rau de Craiova cand Staicu a fugit lasand in urma dezastru si v-a mai si dat in cap din toate puterile, poate nu se mai ridica pe pe jos.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •