Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 119

Thread: Cine va fi noul antrenor la Farul??

  1. #1
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1

    Cine va fi noul antrenor la Farul??

    Acum ca Dan Petrescu e la urziceni oare cine va veni la Farul antrenor, stiut fiind faptul ca Ion Marin e doar interimar asa cum a si declarat.
    Last edited by tchibos; 2nd November 2006 at 15:29.

  2. #2
    sport legend dorryn's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Basarabi
    Posts
    597
    Reputatie
    1
    parerea mea e ca va ramane Ion Marin..poate cu ceva marire de salariu.. nu se poate sa ia o decizie buna ratatii asia din conducere.S-a dus si Dan Petrescu..
    =-avem sangele alb si inima albastra-=
    ANTI bosanceanu !

  3. #3
    sport legend rechinul farist's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    594
    Reputatie
    1
    oare ce salariu avea Grigoras sau Vukotici? parca vreo 70-80.000 de eruo pe sezon....dupa parerea mea e un salariu bunicel, pentru Liga I, bineinteles...

  4. #4
    sport legend danny del corco's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    CONSTANTA
    Posts
    1,126
    Reputatie
    1
    S-a dus si D. Petrescu, cred ca va ramane I. Marin, cel putin pana in iarna. Nu ramane decat sa asteptam si alte variante.

  5. #5
    sport legend rechinul farist's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    594
    Reputatie
    1
    Cine va fi antrenorul Farului?

    În rândul suporterilor constănţeni, s-a ridicat o întrebare, după ce Momcilo Vukotic a demisionat din funcţia de antrenor principal al echipei: cine îl va înlocui pe „Lup“, pentru că, după cum a declarat preşedintele executiv Florentin Chiforeanu, va exista sigur un înlocuitor?

    Ar fi mai multe variante: fie va fi adus un tehnician nou, fie va fi înaintat în funcţie unul dintre secunzi, Lucian Marinof sau Cristian Cămui, în ambele cazuri cu Ion Marin director tehnic, fie „Săpăligă“ va fi noul principal. În ultima situaţie, ar fi în discuţie de când anume ar putea prelua Marin postul, de după meciul cu Pandurii, în plin campionat, sau, eventual, din iarnă, când ar efectua pregătirea cu echipa şi ar avea, astfel, o bază solidă pentru îndeplinirea planurilor sale. Varianta a doua ar impune ca plauzibilă instalarea ca principal, până la finele turului, a lui Marinof (care este familiarizat cel mai bine cu situaţia actuală a echipei) sau a lui Cămui. (M.B.)



    cuget liber

  6. #6
    manager
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    324
    Reputatie
    1
    Va dati seama ca cei din conducerea echipei nici nu l-au ofertat pe Dan Petrescu , de vreme ce a ajuns la Urziceni . Daca i-ar fi facut o oferta sunt sigur ca ar fi acceptat-o .

  7. #7
    junior trawel_farul's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    77
    Reputatie
    1
    Conducerea il asteapta pe Marcello Lippi http://forum.toronews.net/images/smiles/fumafuma.gif

  8. #8
    sport legend Klingon's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Klingonia
    Posts
    1,645
    Reputatie
    1
    Mi-e dor de haihui...

  9. #9
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    apare el daca stie ceva...

  10. #10
    sport legend rechinul farist's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    594
    Reputatie
    1
    de Dorinel Munteanu ce ziceti?
    am citit ca sefii din Gruia, vor sa-l schimbe cu Sabau....daca-l da afara pe Dorinel poate o veni la noi, la CFR ce salariu avea?

  11. #11
    sport legend Klingon's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    Klingonia
    Posts
    1,645
    Reputatie
    1
    Hm, nu stiu cum e cu Dorinel. Daca-l dau afara de la Cluj, ceva e suspect. Echipa este pe locul 3, de ce sa-l dea afara? Inseamna ca alta-i problema. Dar care?

  12. #12
    Farist FatFrumos's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    CT, US
    Posts
    919
    Reputatie
    1
    nu ii place sa vinda meciurile cum au dat Rapidului sesonul trecut?
    anti Dinamo, anti oier

  13. #13
    junior trawel_farul's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    77
    Reputatie
    1
    Mie chiar imi place de Dorinel Munteanu.
    Cred ca ar fi o solutie buna


    http://scottish.altervista.org/smiley_412.gif

  14. #14
    sport legend ciorbicafaristu's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    constanta
    Posts
    4,019
    Reputatie
    1
    nu mai visati baieti....chiar credeti ca asta-i da bani lui sapaliga numai ca sa fie director tehnic? sa fim seriosi, de unde atata dare de mana? asadar, sapaliga

  15. #15
    sport legend dorryn's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Basarabi
    Posts
    597
    Reputatie
    1
    ai dreptate..se viseaza mult pe aici ..dar daca nici sa visam nu mai putem..ce naiba sa facem?! .. oricum sezonul asta e compromis deja..alta data spuneam "poate la anul" spre sfarsitul campionatului..acum suntem nevoiti sa zicem de acum..indiferent cine va fi antrenor.oricum chiar ar fi un miracol sa aduca pe altcineva ..ramane clar ion marin..a fost manevra bine gandita.si sa nu ne lasam pacaliti de ce declara lesinatul ala de chiforeanu prin presa ca el doar vorbeste..ca intotdeauna.fapte=0
    =-avem sangele alb si inima albastra-=
    ANTI bosanceanu !

  16. #16
    sport legend danny del corco's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    CONSTANTA
    Posts
    1,126
    Reputatie
    1
    Da, clar va ramane Ion Marin, si din pacate are dreptate dorryn cand spune ca sezonul asta este compromis, intrucat nu se mai poate lega nimeni de neindeplinirea obiectivului, pierzandu-se puncte

  17. #17
    sport legend danny del corco's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    CONSTANTA
    Posts
    1,126
    Reputatie
    1

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by trawel_farul View Post
    Mie chiar imi place de Dorinel Munteanu.
    Cred ca ar fi o solutie buna


    http://scottish.altervista.org/smiley_412.gif
    Dupa ce s-a intamplat ieri la Cluj in meciul cu Vaslui, si dupa reactia tribunei, ceva putred se petrece acolo. Ar fi nemaipomenit sa se intrezareasca vreo speranta de a avea un ANTRENOR !Insa am indoieli in privinta dorintei de a aduce un antrenor adevarat la Farul (Chiforeanu stie de ce !).

  18. #18
    Констанца kerosene's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    TheOldestLivingCityInRO
    Posts
    5,130
    Reputatie
    1
    Nu prea cred ca vine Dorinel pt ca si Grig era la fel.Au scapat de Grig ca sa-l aduca pe Munteanu?In nici un caz.Ce vreti sa-si ia jucatorii amenda?

  19. #19
    sport legend danny del corco's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    CONSTANTA
    Posts
    1,126
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by kerosene View Post
    Nu prea cred ca vine Dorinel pt ca si Grig era la fel.Au scapat de Grig ca sa-l aduca pe Munteanu?In nici un caz.Ce vreti sa-si ia jucatorii amenda?
    Ai dreptate. La noi jucatorii decid !!! De altfel se vad rezultatele....

  20. #20
    sport legend dorryn's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Basarabi
    Posts
    597
    Reputatie
    1
    pai cum sa nu decida? daca au vazut ca isi pot bate joc de conducere ..si de suporteri..si le merge.de ce nu?! bani iau ..din salariu,de la adversari,mai castiga cate un meci sa aiba de baut.. isi fac treaba.Joaca de mult impreuna si ca sa retrogradeze,e greu.Se gasesc mewreu echipe mai slabe pe care sa le bata.Pt ei e suficient sa ramana in prima liga.Ba au jucat si in intertoto cu marea Auxerre...ce sa le mai ceri????? sa te respecte?Sa joace fotbal pt numele echipei sau pt suporteri? sa aduci antrenor care sa ii bage in cantonamente si sa faca el echipa,nu ei? doamne feresteee.
    Niste jeguri,si-au luat-o in cap din cauza conducerii.Va spun eu ca poata sa vina oricine antrenor la noi ca daca nu pleaca vreo 3-4 jucatori cel putin,va rezista pana se vor plictisi SI de el.Si oricum nu mai visati,ca ramane Ion Marin.
    =-avem sangele alb si inima albastra-=
    ANTI bosanceanu !

  21. #21
    sport legend rechinul farist's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    594
    Reputatie
    1
    mie sincer, mi=ar placea si Ionut Popa, ar taia in carne vie....
    da cine il doreste la Farul........??

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •