View Poll Results: pronostic

Voters
41. You may not vote on this poll
  • 1

    9 21.95%
  • x

    8 19.51%
  • 2

    24 58.54%
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 22 to 42 of 49

Thread: Etapa 32: FC Arges – CFR Cluj 0-2

  1. #22
    junior antiFA hooligan's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    orasul lui dobrin
    Posts
    61
    Reputatie
    1
    batem cfr, batem galati, batem dinamo

  2. #23
    sports fan janessu's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Arges
    Posts
    151
    Reputatie
    1
    mda ... fara Balasa in aparare si Tanase la mijloc prima infrangere acasa pt. noi
    [B][COLOR="DarkOrchid"]"Mi-ai cerut sfatul si eu ti l-am dat. Care dintre noi a fost idiotul cel mai mare n-are rost sa discutam." (Jerome K. Jerome)[/COLOR][/B]

  3. #24
    junior
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    72
    Reputatie
    1
    Normal ar trebui sa bata Clujul. Cum insa Argesul este in pericol sa fie retrogradata datorita scandalului Penescu-arbitrii, cred ca jucatorii pitesteni vor fi mobilizati la maxim pentru a arata ca au valoare si ca echipa a acumulat punctele de pana acum fara ajutorul oamenilor in negru.
    1X.

  4. #25
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,450
    Reputatie
    0
    1-0 pentru FC Arges.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  5. #26
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    Asa cum zice olteanul stelist ...

  6. #27
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,450
    Reputatie
    0
    clujene ai probleme?
    asta e pronosticul meu,chiar daca te deranjeaza.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  7. #28
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    Pai eu ti-am dat dreptate, atata tot Atata ca abia acum am remarcat ca esti din Tg Jiu...
    Dupa ce le-au arestat patronul si le-au confiscat efedrina, nu prea vad ce sanse mai au pitestenii

  8. #29
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,450
    Reputatie
    0
    vrei sa fii ironic,postul tau penultim l-am interpretat gresit...atata tot
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  9. #30
    senior romanul1945's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    228
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by antiFA hooligan View Post
    batem cfr, batem galati, batem dinamo
    le bateti ultrasii sau jucatorii?
    [SIZE="4"][COLOR="Blue"]IASULE, IASULE MANDRA CETATE...[/COLOR][/SIZE]

  10. #31
    sport legend Sezione's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UltraCitta
    Posts
    3,759
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by leodacin View Post
    Oare sa-si fi revenit clujenii ? In mod cert argesenii sunt KO . Deci 2 solist .
    Noi am avut grija de dinamo... Sper ca v-ati simtit bine,.,, la anul promitem ca o sa fie mai bine..,..
    [COLOR="Blue"][I][/I][/COLOR]FORZA STIINTA !!!

  11. #32
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    CFR-ul va castiga cel de-al 2-lea meci din cele 4 anticipate de mine pentru acest final de campionat.

    Scor final: 0-2.
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  12. #33
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    ceva surprize.....nu cred tzvai
    https://t.me/pump_upp

  13. #34
    sport legend purpleheart's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Banat
    Posts
    772
    Reputatie
    1
    meci egal !

  14. #35
    junior antiFA hooligan's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    orasul lui dobrin
    Posts
    61
    Reputatie
    1
    n-am mai pierdut acasa de 2 ani , ar fi pacat

  15. #36
    junior antiFA hooligan's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    orasul lui dobrin
    Posts
    61
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by romanul1945 View Post
    le bateti ultrasii sau jucatorii?
    s-ar putea sa facem ceva in special in meciu cu dinamo! chiar daca vin mii in caz ca nu au luat inca campionatu pana in ultima etapa

  16. #37
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    jucator mai slab ca viera nu am vazut pana acum

    poate soava sau dorel stoica sa`l intreaca

  17. #38
    lejendã
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    București
    Posts
    7,257
    Reputatie
    1
    Victorie a CFR-ului cu 2-0, marcatori fiind doi jucatori romani.

  18. #39
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1
    Pai daca nici pe astia nu i-am putut bate cu cel putin 9-0 atunci nu stiu pe cine!
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puºi pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trãiesc fiecare clipã cu cea mai bunã echipã
    ªi-am purtat de când mã ºtiu alb ºi viºiniu.[/COLOR]

  19. #40
    sport legend Cipri's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Craiova
    Posts
    15,278
    Reputatie
    1
    Sanse mari pentru CFR dupa aceasta victorie sa ramana pe locul 4 pana la sfarsitul sezonului .

  20. #41
    sport legend Bell's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Vancouver, Canada
    Posts
    733
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by grasu2 View Post
    As vrea sa ai dreptate dar e putin probabil sa mai prindem locul 2... ba chiar imposibil. Pentru a prinde locul 2 insemna ca Urzica trebuie sa piarda toate meciurile pana la finalul campionatului si noi sa le castigam pe ale noastre. Nu cred ca va fi o problema cu partea a 2-a, dar imi vine greu sa cred ca Unirea nu scoate macar 1 punct din urmatoarele 3 meciuri.

    Oricum si daca termina CFR-ul pe 2, sau, altfel si daca termina Unirea pe 2, sansele sa avem 2 echipe in CL sunt 0. Doar daca termina Dinamo pe 2, un caz extrem de fericit din punct de vedere al coeficientului, mai putem spera la 2 echipe in CL. Atat Unirea cat si CFR ar trebuii sa treaca prin 2 tururi "Best placed 2nd team" fara a fi capi de serie... adica una bucata PSV, Benfica, Sporting, Liverpool sau Juve (daca bine inteleg eu sistemul) si niste "ciurii-burii" din astia gen CSKA Moskva, Zenit, Sahtior, etc. Deci 0 sanse pentru ai nostrii.
    Ce se intampla daca Unirea face doar 1 punct in urmatoarele 3 meciuri, Timisoara face 2 puncte in urmatoarele 2 meciuri si nu isi recapata cele 6 puncte, iar CFR castiga totul pana la final. Duap calculele mele CFR ar fi la egalitate de puncte cu Urziceni (64 puncte) si inainte Timisoarei, caz in care CFR ar prinde locul 2 deoarece meciurile directe impotriva Urziceniului ne avantajeaza pe noi, pe CFR.

    Am dreptate sau imi scap[a ceva si gresesc?

    In rest HAI CFRUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
    CFR, stai in varf CFR, noi te iubim...

  21. #42
    sport legend grasu2's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    436
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bell View Post
    Ce se intampla daca Unirea face doar 1 punct in urmatoarele 3 meciuri, Timisoara face 2 puncte in urmatoarele 2 meciuri si nu isi recapata cele 6 puncte, iar CFR castiga totul pana la final. Duap calculele mele CFR ar fi la egalitate de puncte cu Urziceni (64 puncte) si inainte Timisoarei, caz in care CFR ar prinde locul 2 deoarece meciurile directe impotriva Urziceniului ne avantajeaza pe noi, pe CFR.

    Am dreptate sau imi scap[a ceva si gresesc?

    In rest HAI CFRUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
    Momentan tocmai au facut 3 ! In fine, e aproape imposibil ca acest lucru sa se intample si ar trebuii sa ne multumim cu ceea ce am facut azi, fiindca suntem aproape calificati in Europa League, si avem sanse mari sa jucam in ultimul tur preliminar fiindca nu cred ca Timisoara va opune foarte mult rezistenta Unirii in etapa viitoare. Oricum, ca si valoare suntem peste Timisoreni si avem toate sansele sa castigam Cupa.

    E pacat ca echipa joaca asa de bine doar cand nu mai e nimic de castigat, dar sa speram ca odata cu venirea unui nou antrenor la vara si a catorva jucatori potriviti pe posturile deficitare se va imbunatatii jocul.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •