Results 1 to 10 of 10

Thread: Dan Petrescu la Farul???

  1. #1
    sport legend rechinul farist's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    594
    Reputatie
    1

    Dan Petrescu la Farul???

    dupa cum a anuntat Cosmescu la meciul cu Rapid, se pare ca va veni Dan Petrescu...
    ce parere aveti?

  2. #2
    sport legend dorryn's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Basarabi
    Posts
    597
    Reputatie
    1
    ar fi bine...e un antrenor care promite mult.imi place stilul lui..e asemanator cu al lui grigoras.pacat ca e un pic cam tarziu pt pretentii europene dar macar sa vina.sa dea dumnezeu sa fie adevarat si sa ajunga la noi nu la pitesti
    =-avem sangele alb si inima albastra-=
    ANTI bosanceanu !

  3. #3
    Констанца kerosene's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    TheOldestLivingCityInRO
    Posts
    5,130
    Reputatie
    1
    Am auzit si eu la TV.Dar altundeva nu s-a mai vorbit?Poate vine Boloni k tot pierde cu Monaco

  4. #4
    manager bahaus_84's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    331
    Reputatie
    1
    Eu spun sa nu mai visam atat...oricine si l-ar dori pe Dan Petrescu....dar mai trebuie sa vrea si el sa vina....mai degraba cred ca se duce la Vaslui....

  5. #5
    incepator
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    12
    Reputatie
    1
    e bataie mare pe Dan Petrescu dupa cum zice presa centrala, ba Farul, ba Vaslui si vad ca se baga pe fir si Sportul. sa speram ca ne alege pe noi

  6. #6
    sport legend rechinul farist's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    594
    Reputatie
    1
    Petrescu dorit de Urziceni, Sportul si Vaslui


    Conform RTV, demis de la Wisla Cracovia săptămâna trecută, Dan Petrescu este dorit insistent de mai multe echipe din România. Până acum, Petrescu a primit trei oferte.

    Două dintre ele sunt de la echipe din Liga 1, Unirea Urziceni şi FC Vaslui, iar cea de-a treia a fost făcută de Vasile Şiman de la Sportul, care-l vrea pe Petrescu înapoi în Regie.

    Fostul jucator al lui Chelsea e tentat să accepte oferta celor de la Unirea Urziceni, însă a pus ca principală condiţie întărirea lotului. Dan Petrescu şi patronul Unirii, Dumitru Bucşaru, se vor întâlni în această seară pentru o discuţie finală

    gsp

  7. #7
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    Dan Petrescu vine doar daca primeste o oferta serioasa de la Farul si nu cred ca Bosanceanu o sa ii faca asa o oferta... Oricum ar fi, dupa Grig, singurul antrenor adevarat

  8. #8
    manager
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    324
    Reputatie
    1
    E un antrenor care poate invia jocul ala superb pe care il avea echipa pe vremea lui Grigoras . Referitor la celelalte oferte , sa fim seriosi Farul are o echipa buna insa trebuie disciplinati . Cu Dan Petrescu antrenor + inca vreo 2 jucatori de valoare mai putem salva ceva din sezonul asta . Forza Farul

  9. #9
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    gata, e la urziceni !
    puteti inchide threadul...

  10. #10
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    pa pa Dan Petrescu

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •