Results 1 to 3 of 3

Thread: Atletism Galati

  1. #1
    incepator
    Join Date
    May 2009
    Posts
    1
    Reputatie
    1

    Atletism Galati

    Am si eu o intrebare... Eu sunt din Galati, si vreau sa ma inscriu la atletism...nu ma intrebati de ce...pur si simplu asta vreau.
    Tocmai de aceea v-as ruga foarte mult daca stiti de existenta unui club de atletism, ceva, din acest oras la care as putea sa ma inscriu si eu.
    Stiu ca trebuie intai sa trec prin mai multe probe pentru a fi admisa(da, nu asta e neaparat problema)... daca exista, doar sa stiu unde sa ma duc ...
    Multumesc mult!

  2. #2
    sport legend busumary's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Galati
    Posts
    350
    Reputatie
    1
    din pacate nu stiu daca ar fi asa ceva in Galati.Eu am fiica inscrisa la atletism,dar in cadrul Liceului cu program sportiv,dar ca si inceput,poti merge la stadionul Dunarea,dimineata intre 8 si 9 si poti vorbi cu unul di antrenorii care ii vei gasi pe teren.
    Daca unii oameni nu vor ajunge niciodata in Paradis, dragostea noastra sa fi fost singurul Paradis pe care ei l-au gustat!

  3. #3
    sport legend busumary's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Galati
    Posts
    350
    Reputatie
    1
    astazi la Galati :
    a avut loc "Crosul Olimpic"
    Manifestarile de la Galati ocazionate de "Saptamana Olimpica" au debutat astazi, sambata, pe Faleza Superioara a Dunarii, unde a avut loc "Crosul Olimpic ". La intrecerea la care a participat orice iubitor al sportului si al carei start s.a dat la ora 10,00, in dreptul Gradinii Botanice , organizarorii - Academia Olimpica Romana, filiala Galati, Facultatea de Educatie Fizica si Sport si Directia pentru Sport -s.a oferit alergatorilor diplome si tricouri cu insemnele olimpice.
    Daca unii oameni nu vor ajunge niciodata in Paradis, dragostea noastra sa fi fost singurul Paradis pe care ei l-au gustat!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •