Results 1 to 3 of 3

Thread: Cheating Arcade

  1. #1
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1

    Cheating Arcade

    Eu am impresia ca la anumite jocuri exista metode de a trisa, exceptand ceea ce e pus la Tips & Tricks....Nu acuz pe nimeni, nu dau cu parul... Dar nu e fair-play!
    Poate ca ar trebui urmarit mai atent!

    P.S. Vadim, cum se determina diferenta intre un scor valid si unul "trisat" la Cutie Quake ?
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  2. #2
    Superbull dlgicu's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Boston
    Posts
    832
    Reputatie
    1
    Hehe, cred ca sunt foarte multe metode de cheat, cei "interesati" mergand pana la a "defecta" sursa softului.
    De exemplu am citit pe Yetisport.org in forumul de albatros overload si "campionul" se lamenta la un moment dat ca nici un scor peste 5150 nu i se inregistra. Dupa ce au scris mai multi la administrator s-au lamurit ca asta era singura metoda prin care acesta putea face ceva pentru a impiedica pe cei care triseaza, si nu isi inchipuise ca va fi cineva care sa faca "pe bune" acel scor Intre timp au marit limita pana pe la 5300 parca
    Oricum, sunt si jocuri la care numai rabdarea conteaza, am incercat si eu metoda la mario cu space apasat cu pusca putin inclinata si a mers fara probleme... pana m-am plictisit, dar asta nu mai e joc ci cursa cu orice mijloace spre high score.
    Dimineata aerul curat s-ar putea sa-ti sparga fata

  3. 16th August 2004, 22:18

  4. #3
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    stai linistit
    urmeaza
    am glumit
    multă lume... PUȚINI OAMENI

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •