View Poll Results: Va promova Ceahlaul in acest sezon???

Voters
23. You may not vote on this poll
  • DA

    8 34.78%
  • NU

    15 65.22%
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 21 of 27

Thread: Va promova Ceahlaul in acest sezon???

  1. #1
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1

    Va promova Ceahlaul in acest sezon???

    Care e parerea voastra??? Eu zic ca o sa castigam prima serie din B la diferenta de vreo 7-8 puncte de locul 2 !!!
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  2. #2
    manager seby's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Piatra-Neamţ
    Posts
    276
    Reputatie
    1
    Parerea mea este ca va promova !
    Leave me alone!

  3. #3
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    Asa seby!!! Vezi ca stii!!!
    In sfarsit ai mai dat si tu un semn de viata!!!
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  4. #4
    DarkMan otelulgalati's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Steel Boys
    Posts
    70
    Reputatie
    1
    Ceahlaul nu are echipa nici de C si galerie nici de D asa ca ziceti mersi sa ramaneti in B !Dunarea va castiga grupa
    [I][B] [COLOR="Red"]In Curand De-ar Fi Sa Mor , Sa Le Spuneti Tuturor Ca Mai Am Un Singur Dor, Sa Ma Pis Pe Steaua Lor!!!!!!![/COLOR] [/B][/I]

  5. #5
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    Dunarea si Divizia A = baba si mitraliera!!!!! Vai de capul vostru!!!!!!

    Eu zic ca Petrolul Moinesti, Gloria Buzau si poate FC Vaslui ne pot pune probleme!!! In rest ii batem pe toti!!!
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  6. #6
    incepator
    Join Date
    May 2003
    Posts
    42
    Reputatie
    1
    va fi greu dar cred ca nu imposibil...sa speram ca la anul vom fi iar in "A"!!
    [b]SEX IS LIKE NOKIA (CONECTING PEOPLE), LIKE NIKE(JUST DO IT), LIKE PEPSI(ASK FOR MORE), LIKE COCA-COLA (ENJOY IT)![/b]

  7. #7
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1

    Talking

    Quote Originally Posted by otelulgalati
    Ceahlaul nu are echipa nici de C si galerie nici de D asa ca ziceti mersi sa ramaneti in B !Dunarea va castiga grupa
    asha "otelulgalati" zile tu. ashtia nu vad cas de abia pe 4 in S1 hai dunarea . shi asha o sa avem noi doua echipe galatzene in divizia a
    Hai Otzelul
    Hai Dunarea
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  8. #8
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    daca va avea aceleasi rezultate ... pe care le`a inregistrat pana in momentul de fata ... nu va avea nici o sansa sa promoveze, sincer
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  9. #9
    junior Marcu's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Piatra Neamt
    Posts
    100
    Reputatie
    1
    Au trecut patru etape si suntem pe locul 5. O pozitie care ne face sa ne punem seme de intrebare(mari!) daca putem sau nu sa promovam anul viitor. Deocamdata diferenta fata de primul loc este recuperabila, si sper ca asta sa se intample cat mai repede. Oricum, nu mi-as dori sa conducem tot campionatul si sa pierdem promovarea la 1 punct diferenta. Fruntea sus, nu disperati inca de pe acum! Si veniti la meciuri, echipa are nevoie de sustinerea suporterilor!

  10. #10
    junior Marcu's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Piatra Neamt
    Posts
    100
    Reputatie
    1
    Mai baieti, mai bagati-va capul in Dunare sa se racoreasca, nu de alta, dar poate ajungeti sa ganditi si voi. Abia faceti rost de bani sa tineti o echipa, si voi va ganditi la doua... nu-i frumos!

  11. #11
    sport legend Drakoness's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Posts
    390
    Reputatie
    1
    Mah baieti, lasa-ti-ma cu Dunarea voastra. Aveti si voi sanse sa promovati, dar nu anu' asta. Chiar dc e pe locul 5 Ceahlaul e in program. Sint doar 2 pct diferente fata de locu' 1. Iar ghimbavu hai sa fim seriosi, de-abia a promovat. Nu poate emite pretentii la promovare. De cine imi e frica e Craciunescu. Asta e pus sa-l ....pe Pinalti, asa cum a facut anu trecut. Oricum in afara de Vaslui nu cred ca poate mite cineva pretentii la promovare. Anu viitor eu zic k o sa promovam si se va sti chestia asta cel putin din antipenultima etapa.
    In rest HAI ROMANIA!!!!

  12. #12
    manager seby's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Piatra-Neamţ
    Posts
    276
    Reputatie
    1
    Ceahlaul sigur va promova, nu va faceti griji...
    Leave me alone!

  13. #13
    Banned dan-dan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    IASI-orasul CAPITANULUI
    Posts
    327
    Reputatie
    0
    Ceatlaul (pardon Ceahlaul) v-a promova doar daca Pinalti il "impusca" pe agrozootehnistul sef Porumboiu , sau daca pune o "bomba" autocarului lui FC Waslui (pardon Vaslui).
    Dupa cum se trag sforile, slabe sperante.

    Eu mi-as dori sa promoveze oricare alta echipa in afara lui FC Waslui. :degete:

  14. #14
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    Si eu urasc Vasluiul!!!! In principal din cauza ca a fost ajutata enorm de arbitri, mai ales in meciul direct (cel cu Ceahlaul; 1-0 pt. ei)!!!!
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  15. #15
    incepator
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    41
    Reputatie
    1
    bai da de ce spunetii ca urati vasluiul ca e un oras frumos poate nu ca al vostru dar cu siguranta e mai buna echipa decat a voastra .daca ati fost vre-o unu de pe forum la vaslui in deplasarea facuta de voi cu un autocar de 60 de locurii si erati 10 oameni in autobuz nu mai emitetii voi nici un fel de pretentii pentru a promova lasa-ti ca promoveaza fc vaslui.Brigada Suprema 4ever

  16. #16
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    LOL!!!!

    De parca voi aveti moro galerie!!! O sa vedeti voi ce pregatim pt. meciul din etapa a 3-a pe care il jucati la Piatra!!!!
    Macar noi mergem peste tot in deplasari chiar si 50-60....fata de voi!!!
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  17. #17
    sport legend Drakoness's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Posts
    390
    Reputatie
    1
    Dragos dak merg de'aldi Traian....mai bine statzi aksa! k aia nu-i galerie!
    FORZA CEAHLA'UL!!!!

  18. #18
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    stai linistit Drakoness!!! nu mai avem treaba cu boshorogii!!!
    avem noi alta galerie!!! astia tinerii!!! de pana in 25 ani!!
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  19. #19
    incepator
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    41
    Reputatie
    1
    bai ce galerie avetii voi ca la vaslui au fost 8 oamenii,iar noi mergem la navodarii acuma 4 atobuzeiar la piatra o sa venim vreo 2000 de oamenii in peluza si cati or sa mai fie si [rintre voi cred ca o sa fim vreo 5000 ca la iasi.Brigada Suprema 4EVER

  20. #20
    incepator Klauss's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Piatra Neamt
    Posts
    34
    Reputatie
    1
    De vreo trei ani incoace se spune ca echipa este in reconstructie si ca sa dam credit jucatorilor tineri. In schimb cu doar cateva exceptii jucatorii cu care vrem sa promovam sunt tot cei care ne-au adus in B. Mai nou se pare ca a revenit si Domsa care facea "furori" pe flancul stang in divizia A. Singurul antrenor care a dorit intradevar sa schimbe ceva a fost Hizo. Si el a fost "mazilit" din cauza celor pe care a vrut sa-i schimbe. In orice caz, Marc nu va face nimic. Pana cand nu se va schimba mentalitatea si modul de selectie a jucatorilor din primul 11 Ceahlaul nu va fi nimic altceva decat o echipa de B sau (in cel mai bun caz) o echipa de A care va incepe fiecare sezon cu frica retrogradarii. SA FIM REALISTI!!!!!!!!!!

  21. #21
    incepator
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    14
    Reputatie
    1
    bai uite ca am fost la voi sub "chetricica" si vam dat o lectie e galerie si la echipa. am fost din toate punctele superiori voua. mai ati si scris bannerul ala cum lati scris. duceti-va dreq de prosti.Brigada Suprema 4EVER

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •