View Poll Results: Va e frica de care baubau?

Voters
28. You may not vote on this poll
  • inaltimi inalte

    9 32.14%
  • spatii inguste si tavane indecent de joase

    3 10.71%
  • vietuitoare posesoare de multe picioare

    6 21.43%
  • intunericul, dar nu si Lordul Intunericului

    2 7.14%
  • animale patrupede/bipede

    1 3.57%
  • natiuni conlocuitoare

    4 14.29%
  • paradontoza

    3 10.71%
  • plante

    0 0%
  • lucruri mari

    0 0%
  • singuratate

    0 0%
  • Death and Taxes

    3 10.71%
  • ciuma

    2 7.14%
  • cutremure&alte intemperii

    3 10.71%
  • anumite genuri muzicale

    6 21.43%
  • creaturi dubioase (clovni)

    4 14.29%
  • tunete&fulgere&mii de draci

    2 7.14%
  • alcool

    1 3.57%
  • adancimi nebanuite ale apei

    2 7.14%
  • femei inalte

    2 7.14%
  • nimic domne', io l-am invatat pe braveheart tot ce stie

    3 10.71%
Multiple Choice Poll.
Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast
Results 85 to 105 of 132

Thread: un thread inghesuit

  1. #85
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    pana pe la 11-12 ani ..imi era foarte frica de fetele blonde ...cand eram la gradinitza ma stransesa o fata blonda de gat pana nu mai aveam aer de atunci mi se tragea
    [I][FONT="Lucida Console"][COLOR="RoyalBlue"][I] Oltenia pandura a lui Tudor Si-a lui Arghezi si-a atator dusi Oltenia celui mai mare sculptor Al omenirii, Constantin Brancusi. Oltenia , Eterna Terra-Nova![/I][/COLOR][/FONT][/I]

  2. #86
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    dar intre timp ti-ai revenit?
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  3. #87
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by pinki View Post
    ah, si mie mi-e frica de asta... de altfel mai sus de 60 de ani nu vreau. mai poate cineva sa editeze pollul?


    luma, l-am gasit pe ala care l-a invatat pe braveheart tot ce stie : elphax
    Braveheart e unul din elevii slabi, cel mai bun e Chuck Norris, pe 2, dar departe, e Bruce Willis

    acuma s-a inscris Emil Boc, dar mi-e mila sa-i spun ca a venit degeaba, nu e material deloc ...

    (poll-ul e gata, maxim 20 - eventual schimb una)

  4. #88
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    elphax (braveheart intaiul), adauga in pool, te rog, transpiratele si transpiratii, ca eu am frisoane cand pute una/unul pe langa mine si garantat nu's singurul.

    Poti scoate linistit "adancimi nebanuite ale apei" si "nationalitati conlocuitoare" (ma rog, eu nu suporte evreii dar "cica" nu pot scrie asta pe forum).
    Last edited by Novac; 26th April 2009 at 23:10.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  5. #89
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by pinki View Post
    dar intre timp ti-ai revenit?
    nu, caut blonda care sa ma trateze
    [I][FONT="Lucida Console"][COLOR="RoyalBlue"][I] Oltenia pandura a lui Tudor Si-a lui Arghezi si-a atator dusi Oltenia celui mai mare sculptor Al omenirii, Constantin Brancusi. Oltenia , Eterna Terra-Nova![/I][/COLOR][/FONT][/I]

  6. #90
    it's a boy! moty's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    10,843
    Reputatie
    1
    mie mi-e frica de caini. si bineinteles, ei stiu asta. daca trec pe langa un maidanez care doarme tun, cand ajung pe langa el, in cel mai bun caz deschide un ochi si maraie, daca nu se ridica si latra d-a binelea.

  7. #91
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    Naspa moty... daca vrei sa incepi un tratament, are taicameu un "catelus" de vreo 60 Kg care-i cam salbatic de felul lui, cand este prost dispus ma maraie si pe mine dupa ce-i dau mancare. Dupa 10 vizite la el nu stiu daca vei simti vreo imbunatatire a fobiei tale dar sigur adrenalina va urca la cote nebanuite, deci va fi mai bine pt tine

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  8. #92
    it's a boy! moty's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    10,843
    Reputatie
    1
    novace, n-am curaj, suntem aproape in aceeasi categorie de greutate, mie-mi trebuie macar 50 kg avantaj

  9. #93
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,047
    Reputatie
    1
    Sa ma anunti cand te mai implinesti ca timp este berechet, catelusul are de abia vreo 2 anisori

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  10. #94
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    Eu am doar 3 fobii marunte: soareci, sobolani si cancer ... In rest nu mi-e frica de aproape nimic

  11. #95
    sport legend
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    4,432
    Reputatie
    1
    II este cuiva frica de tigani?

  12. #96
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by elphax View Post
    Braveheart e unul din elevii slabi, cel mai bun e Chuck Norris, pe 2, dar departe, e Bruce Willis

    acuma s-a inscris Emil Boc, dar mi-e mila sa-i spun ca a venit degeaba, nu e material deloc ...

    (poll-ul e gata, maxim 20 - eventual schimb una)
    scoate ciuma
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  13. #97
    sport legend luma's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    15,302
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    Sa ma anunti cand te mai implinesti ca timp este berechet, catelusul are de abia vreo 2 anisori
    Vleau eu catelusul...
    Orice om este al naibii de prost măcar cinci minute pe zi. Înțelepciunea constă în a nu depăși această limită.

  14. 28th April 2009, 14:01
    Reason
    tadada

  15. #98
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by robyyy View Post
    nu, caut blonda care sa ma trateze

    si, vreun rezultat, ceva?



    ps: ma bucur ca are succes threadul



    LE: bai hingherule, chiar asa esti profesorul lui braveheart si tu? ia treci si detaliaza
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  16. #99
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    mie mi-e frica doar de Chuck Norris dar cum nu era trecut in lista elementelor fioroase....
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  17. #100
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    chuck norris mai traieste?
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  18. #101
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    daca n-ar mai trai ar fi si mai fioros.
    stiai ca baubau se uita dupa Chuck Norris in dulap inainte sa se culce si ca Chuck doarme cu lumina aprinsa pentru ca intunericului ii e frica de el?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  19. #102
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    erau doua de-astea care mi se parusera mie criminale dar, ca orice banc, evident ca le-am uitat
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  20. #103
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Piatra Neamt /Nice
    Posts
    86
    Reputatie
    0
    n-am nici o teama

  21. #104
    it's a boy! moty's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    10,843
    Reputatie
    1
    curajosule!

  22. #105
    Moderator irinaidu's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    12,291
    Reputatie
    0
    mie mi-e frica de fluturi. e o fobie adevarata care ma face sa par dementa ( evident in restul timpului sunt perfect sanatosa ). daca ii vad pe strada ma feresc de ei si fac diverse manevre ciudate de eschiva. daca ma trezesc intr-un spatiu inchis doar eu si un fluture, mai ales daca e din ala urat de noapte, incep sa ma panichez.
    la camin, in facultate, mi-a intrat unul in camera ( vb de fluturi, da? ) si am iesit in graba, am incuiat usa si am plecat sa caut pe cineva care sa vina sa mi-l omoare. am gasit un coleg binevoitor care a facut firesc misto de mine o luna dupa aceea. povestea tuturor cum a intrat el in camera si fluturele statea furios pe pat, cu aripile in sold , cu ochii bulbucati si cu vinisoare rosii, cu spume la gura. si el a dat si fluturele a dat, o lupta pe viata si pe moarte , din care, cu greu, a iesit el invingator.
    "Nobody objects to a woman being a good writer or sculptor or geneticist if at the same time she manages to be a good wife, good mother, good looking, good tempered, well groomed and unaggressive."

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •