Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 26 of 26

Thread: MM Stoica: "Vreau sa vad daca ma impusca si pe mine"

  1. #22
    Minerache... Leviss's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Petrosani
    Posts
    1,471
    Reputatie
    1
    MeeMee: Vreau sa vad daca ma impusca si pe mine...
    Fratilor eu chiar vreau sa il vad impuscat pe oligofrenul asta...

  2. #23
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Leviss View Post
    MeeMee: Vreau sa vad daca ma impusca si pe mine...
    Fratilor eu chiar vreau sa il vad impuscat pe oligofrenul asta...
    Am postat de atitea ori impotriva violentei ca deja m-am plictisit. Dar acum fac o derogare de la ceea ce am sustinut pina acum.
    Si io vreau sa va vad impuscati, pe toti cei care ati postat aici, in modul mizerabil in care ati facut-o. Nu va duce capul mai mult de atit? Vreti sa-l vedeti impuscat pe MM? Si io vreau sa va vad impuscati pe voi, si nu cu gloante de cauciuc... Au la jandarmerie, ticalosii aia si altfel de munitie, mai adecvata.

  3. #24
    Minerache... Leviss's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Petrosani
    Posts
    1,471
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by YoYoyOi View Post
    Am postat de atitea ori impotriva violentei ca deja m-am plictisit. Dar acum fac o derogare de la ceea ce am sustinut pina acum.
    Si io vreau sa va vad impuscati, pe toti cei care ati postat aici, in modul mizerabil in care ati facut-o. Nu va duce capul mai mult de atit? Vreti sa-l vedeti impuscat pe MM? Si io vreau sa va vad impuscati pe voi, si nu cu gloante de cauciuc... Au la jandarmerie, ticalosii aia si altfel de munitie, mai adecvata.
    Ce ai patit nenicule , te-ai suparat ca m-am luat de vasalul "razboinicului luminii', vestitul memeu???

  4. #25
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Red-Castorryy View Post
    deja a declarat : "Trandu a vrut să fie şi a fost un arbitru corect." Gigi Becali
    dak in meciul corect ne-au decapitat

    mai conteaza ca ne ajuta cu gloria sau cu arges cand oricum am fi castigat

    in meciul direct fara corpodean dinamo nu ar fi castigat, iar asta e furt, japca,
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  5. 24th September 2006, 21:11
    Reason
    Error

  6. #26
    Banned lolo_grupa_c's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    bariera
    Posts
    2,217
    Reputatie
    0
    ce vrea sa dovedeasca acest nesimsit??sa faca in asa fel incat lumea sa uite ca a dat intr_un SUPORTER??sa_si faca imagine stand la derby_uri in peluza?? RU_SI_NI_CA

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •