Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 45 of 45

Thread: Clasament pronosticuri Cupe Europene 2004-2005

  1. #43
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Nu sunt de acord cu alt concurs, nu mi se pare corect, doar la ce m-am chinuit pana acum, sa pierd totul odata cu primavara europeana?
    Nu mi se pare corect
    Fia, apreciez ca esti fair-play, am avut ghinion, chiar atunci cand nu aveam nevoie de el

  2. #44
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    eu sunt de acord cu fia trebuie sa incepem alt concurs din primavara (de preferat sa fie ca la Bundesliga - rezultatul final)...

    @ionutz, daca acest concurs era pe premii mai ziceam si eu... dar daca este de placere lasa-i si pe altii sa-si joace sansa

    si cred ca ar trebui ales altcineva moderator aici (sa fie mai activ, ca Red Heat vad ca nu prea intra ) in caz ca se gresesc clasamentele de etapa sau cele generale sa poata sa fie editate ma ofer eu ca si-asa la ''Stranier'' nu prea am mare treaba de facut
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  3. #45
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Sunt de acord sa incepem altul, daca Fia, tu si Jesse James ma recunosc pe mine, castigator al "turului" acestui concurs, doar inca eram lider daca nu intervenea acea problema nefericita
    Dar concursul sa fie tot cu 1/x/2, deoarce daca ar fii pe scoruri, nu prea s-ar ingramadii nimeni, deoarce ar fii mai greu...

  4. 18th December 2004, 23:44

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •